R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćRedakcja13 października 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Wymusił pierwszeństwo i zderzył się z oplem

foto: KMP Zamość


Mowa o kierującym fiatem 83-letnim mieszkańcu gminy Józefów, który doprowadził do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi i Dzieci Zamojszczyzny.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (12 października) przed południem.
Jak informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. Dorota Krukowska – Bubiło kierujący fiatem 83-letni mieszkaniec gminy Józefów włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej – ul. Królowej Jadwigi, nie ustąpił pierwszeństwa jadącej ul. Dzieci Zamojszczyzny kierującej oplem. Wskutek czego doszło do zderzenia pojazdów. Zarówno kierujący fiatem, jak i 39-letnia mieszkanka gminy Szczebrzeszyn, która kierowała oplem zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach okazało się, że w wyniku zderzenia doznali ogólnych potłuczeń ciała. Kierujący byli trzeźwi.
Ze względu na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego 83-latkowi zatrzymano uprawnienia. Dodatkowo za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym odpowie przed sądem.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Kierowca" dnia 13 października 2017 o godzinie 20:27:12 napisał:
  83 lata.. Posiadanie uprawnień w podeszłym wieku, gdzie non stop trzeba być na bierząco z przepisami, co raz gęściej jest na ulicach, oczy trzeba mieć dookoła głowy.. Refleks już nie ten.. Uważam, że już w pewnym wieku z prawem jazdy trzeba się już żegnać. Wszystko z głową! Dziękuję..
  R E K L A M A
 • "folwark" dnia 13 października 2017 o godzinie 20:40:45 napisał:
  bardzo niebezpieczne miejsce, duży ruch, przejście "rowerowe"!! które trzeba zlikwidowac w tym miejscu..
 • "." dnia 13 października 2017 o godzinie 21:57:21 napisał:
  83 lata??? To trochę za dużo.
 • "Sonia" dnia 13 października 2017 o godzinie 22:03:52 napisał:
  Tam od dawna powinno byc duze rondo.
 • "Piotr" dnia 13 października 2017 o godzinie 22:58:54 napisał:
  Ludzie, odczepcie sie od wieku kierowcy. Niestety multum "świeżaków" mających 18 czy 22 lata zabiło na drodze nie jedną rodzinę z dzieckiem, tutaj była tylko kolizja. Przejrzyjcie oficjalne statystyki potem krytykujcie wiek. Raczej powinni dawać prawo jazdy po 30stce, jak juz poziom testosteronu spadnie.
 • "PiotrP" dnia 13 października 2017 o godzinie 22:59:17 napisał:
  Ludzie, odczepcie sie od wieku kierowcy. Niestety multum "świeżaków" mających 18 czy 22 lata zabiło na drodze nie jedną rodzinę z dzieckiem, tutaj była tylko kolizja. Przejrzyjcie oficjalne statystyki potem krytykujcie wiek. Raczej powinni dawać prawo jazdy po 30stce, jak juz poziom testosteronu spadnie.
 • "Anonim" dnia 14 października 2017 o godzinie 9:45:02 napisał:
  ,,kierowca'', ty jesteś na ,,bierząco'' ?

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny