R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćRedakcja13 października 2017 FACEBOOK | 4537 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy ()

Zamość: Wymusił pierwszeństwo i zderzył się z oplem

foto: KMP Zamość


Mowa o kierującym fiatem 83-letnim mieszkańcu gminy Józefów, który doprowadził do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi i Dzieci Zamojszczyzny.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (12 października) przed południem.
Jak informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. Dorota Krukowska – Bubiło kierujący fiatem 83-letni mieszkaniec gminy Józefów włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej – ul. Królowej Jadwigi, nie ustąpił pierwszeństwa jadącej ul. Dzieci Zamojszczyzny kierującej oplem. Wskutek czego doszło do zderzenia pojazdów. Zarówno kierujący fiatem, jak i 39-letnia mieszkanka gminy Szczebrzeszyn, która kierowała oplem zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach okazało się, że w wyniku zderzenia doznali ogólnych potłuczeń ciała. Kierujący byli trzeźwi.
Ze względu na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego 83-latkowi zatrzymano uprawnienia. Dodatkowo za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym odpowie przed sądem.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Kierowca" dnia 13 października 2017 o godzinie 20:27:12 napisał:
  83 lata.. Posiadanie uprawnień w podeszłym wieku, gdzie non stop trzeba być na bierząco z przepisami, co raz gęściej jest na ulicach, oczy trzeba mieć dookoła głowy.. Refleks już nie ten.. Uważam, że już w pewnym wieku z prawem jazdy trzeba się już żegnać. Wszystko z głową! Dziękuję..
  6
  10
  R E K L A M A
 • "folwark" dnia 13 października 2017 o godzinie 20:40:45 napisał:
  bardzo niebezpieczne miejsce, duży ruch, przejście "rowerowe"!! które trzeba zlikwidowac w tym miejscu..
  6
  3
 • "." dnia 13 października 2017 o godzinie 21:57:21 napisał:
  83 lata??? To trochę za dużo.
  3
  10
 • "Sonia" dnia 13 października 2017 o godzinie 22:03:52 napisał:
  Tam od dawna powinno byc duze rondo.
  2
  1
 • "Piotr" dnia 13 października 2017 o godzinie 22:58:54 napisał:
  Ludzie, odczepcie sie od wieku kierowcy. Niestety multum "świeżaków" mających 18 czy 22 lata zabiło na drodze nie jedną rodzinę z dzieckiem, tutaj była tylko kolizja. Przejrzyjcie oficjalne statystyki potem krytykujcie wiek. Raczej powinni dawać prawo jazdy po 30stce, jak juz poziom testosteronu spadnie.
  7
  3
 • "PiotrP" dnia 13 października 2017 o godzinie 22:59:17 napisał:
  Ludzie, odczepcie sie od wieku kierowcy. Niestety multum "świeżaków" mających 18 czy 22 lata zabiło na drodze nie jedną rodzinę z dzieckiem, tutaj była tylko kolizja. Przejrzyjcie oficjalne statystyki potem krytykujcie wiek. Raczej powinni dawać prawo jazdy po 30stce, jak juz poziom testosteronu spadnie.
  3
  3
 • "Anonim" dnia 14 października 2017 o godzinie 9:45:02 napisał:
  ,,kierowca'', ty jesteś na ,,bierząco'' ?
  8
  0

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny