R E K L A M A

Z I P

Zdrowie i Urodatekst nadesłany13 października 2017 FACEBOOK | 4469 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Zamość: Wydarzenie dermatologiczne tej jesieni – Akademia Zdrowej Skóry!

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Wszystkich potrzebujących informacji o racjonalnej pielęgnacji skóry z atopią i łuszczycą, o profilaktyce czerniaka, zapraszamy na spotkanie 21.10.2017 roku. (sobota) godzina 10.00, Sala Consulatus Urzędu Miasta Zamościa. Zapraszają Centrum Medyczne DERMEDICA oraz Fundacja Tak, mam łuszczycę.

W Polsce żyje 5 mln osób z chorobami dermatologicznymi. Leczy się je trudno, żyje z nimi jeszcze trudniej. Dostęp do opieki dermatologicznej jest ograniczony, brakuje oddziałów dziennych, mogących leczyć pacjentów nie wyłączając ich z życia zawodowego i społecznego. Informacji o sposobach leczenia nie brakuje, internet podpowiada często nietypowe i drogie terapie, mające czasem wiele skutków ubocznych. A choroby skóry powinno się leczyć ze spokojem i cierpliwością, wsłuchując się w swój organizm szukając właściwej drogi do zdrowia.

Chcąc wyjść na przeciw potrzebom, zapraszamy na Akademię Zdrowej Skóry w Zamościu. To spotkanie interdyscyplinarne – posłuchamy wykładu niezwykłego dermatologa – dr n. med. Adama Borzęckiego, dietetyka z Centrum Medycznego DERMEDICA – mgr Katarzyny Dyjak, fizjoterapeuty mgr Pawła Dyjaka z Gabinetu Rehabilitacji i Masażu “Fizjo-Zam” oraz psychologa ponad 10 lat pracującego z chorymi – mgr Moniki Kotlarz-Koza. Będzie to spotkanie wyjątkowe, kompleksowo traktujące problem zdrowej skóry, pokazujące jak ważne jest spojrzenie na organizm jako całość.

Po wykładach zapraszamy również na bezpłatne konsultacje oraz pokazy makijaży kryjących!

Patronat Honorowy objął Prezydent Miasta Zamość.

Kontakt
Fundacja Tak, mam łuszczycę – Monika Kotlarz-Koza tel. 606 685 589
Centrum Medyczne DERMEDICA – Jolanta Budzyńska-Włodarczyk 604 093 555

 

Łuszczyca jest niezakaźną, przewlekłą chorobą skóry

 

roztocze.net objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
PR
Wow! Jeden ambulans przyczyni się do po...
kamil
życzymy powodzenia Panie Prezydencie a ...
ja
To chyba nie jest firma R-BUD tylko PR-B...
perła
Jak to możliwe że przetarg wygrywa fir...
Dorzucę jeszcze jeden kamyczek do ogr...
zamoscianin
Wspomóż nieszczęśników, opłać zal...
.
Koszulki z Ronaldo sprzedały się w lic...
do ciekawe
czy jednym z prezesów ogródków nie je...
Komedia
Dolol sieniawa wioska i 3 tys mieszlanco...
Antykibic
Jestem podbudowany tym wynikiem....
zamoscianin
Czyli co, nacjonalizacja? Tęsknisz za k...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny