Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja19 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 15 komentarzy

Zamość: Wspólny wyjazd na Konwencję partii Roberta Biedronia

Kadr z filmu, Spotkajmy się 3 lutego w Warszawie!
R E K L A M A    B O A R D

Z najnowszego sondażu dla „Gazety Wyborczej” przeprowadzonego przez Kantar Millward Brown, wynika że niezarejestrowane jeszcze ugrupowanie Roberta Biedronia jest na 3 pozycji. Konwencja założycielska odbędzie się 3 lutego w Warszawie, organizowany jest wspólny wyjazd z Zamościa.

Na nową partię chce zagłosować 8 procent badanych.

By wziąć udział w Konwencji należy zarejestrować się na konwencja.robertbiedron.pl

3 lutego organizowany jest wspólny wyjazd z Zamościa do Warszawy na Konwencję Programową partii Roberta Biedronia. – Zapraszamy do wyjazdu razem z nami! – zachęca Koordynator okręgowy Diana Sawicka.

Kontakt: Koordynator okręgowy Diana Sawicka, tel: 509 778 598. Do zobaczenia!

 

 

Źródło danych: wyborcza.pl

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Jango Fett" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 1:49:21 napisał:
  Wysokie notowania ugrupowania, stosunkowo wysokie to tzw. premia na start. Kilka miesięcy i ten projekt zniknie.
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 10:58:57 napisał:
  Umowa Biedronia (UB) - koleś jest tak poważnym politykiem, że już na starcie przekreslil swoje szanse.....
 • "PK" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 12:10:00 napisał:
  W sumie Biedroń odbierze głosy PO-KO i SLD, PiS-owi nie zaszkodzi. To lewa strona sceny politycznej powinna kalkulować ile straci.
 • "KL" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 12:30:08 napisał:
  Taki wyjazd powinien odbyć się na rowerach!
 • "K" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 12:34:38 napisał:
  Zapraszamy wszystkich chętnych na wyjazd do Warszawy 03.02.2019r. Zbudujemy nową jakość na scenie politycznej. Bo to co jest zarządzenia PiS-u delikatnie mówiąc w głowie się nie mieści.
  • "Kmicic" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 21:55:53 napisał:
   PIS jest partią katolickich komunistów( co właściwie jest sprzeczne), czy wy będziecie partią ateistycznych komunistów?
 • "ja" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 16:49:53 napisał:
  Ja jadę, byłam na spotkaniu z Biedroniem w Zamościu. To charyzmatyczny polityk, który w końcu wyciągnie nas z wojny polsko-polskiej. Koniec tego bagienka w które wciągnął nas po-pis.
 • "Tutejszy" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 17:06:30 napisał:
  Oby nowe ugrupowanie nue skończyło jak Ruch Palikota.
 • "Kmicic" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 21:53:38 napisał:
  Kolejna partia socjalistów, która jeszcze przed powstaniem ma 10 % poparcia społecznego. Nie ogłupiajmy ludzi, sondaże to ściema opłacane przez polityków z Polski i z zagranicy gdzie większe poparcie ma ten co więcej zaoferuje pieniędzy. Powstanie takiej partii jak i jej (nie wiadomo skąd) duże poparcie społeczne tylko dowodzi o tym, że demokrację należy zlikwidować a co za tym idzie również socjalizm. Jeżeli zwycięstwo w wyborach zależy od sondaży, to każdy może wygrać wybory nawet gdyby był kosmitą albo seryjnym zabójcą. Dlatego nie należy opierać się na opinii mediów (które w dużym stopniu są zależne od wpływów z zagranicy), tylko opierać się na własnych doświadczeniach i wiedzy na temat polityków.
  • "k" dnia 20 stycznia 2019 o godzinie 14:45:10 napisał:
   A pis co wrabia w spółkach skarbu państwa po przez działaczy solidarności to tak za komuny tak nie było
 • "MPK" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 22:30:11 napisał:
  "Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia w teczkę. A misiu - jak to misiu, do teczki zrobił si-siu."
 • "Ewa" dnia 21 stycznia 2019 o godzinie 13:16:06 napisał:
  Jasne, najłatwiej wyśmiewać i kpić. Nareszcie ktos coś robi dla nas wszystkich! Już mam dosyć oglądania hejtu w tv i mówienia sobie i tak nic się nie zmieni. Świetna incjatywa z tym wyjazdem i z chęcią pojadę :)
  R E K L A M A
  • "k" dnia 21 stycznia 2019 o godzinie 15:35:01 napisał:
   Zapraszamy.
 • "Kasia" dnia 22 stycznia 2019 o godzinie 0:17:05 napisał:
  W końcu pojawi się partia z programem dla ludzi a nie dla partii !!! super !
 • "expert" dnia 27 stycznia 2019 o godzinie 9:37:13 napisał:
  Brawo dla Roberta i ludzi z jego otoczenia, dzięki Wam, waszej ciężkiej i mozolnej pracy i naszego poparcia odniesiemy wielki sukces i odsuniemy pasożytów od władzy i niszczenia naszej kochanej Ojczyzny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Stefan
W schronisku wolontariusze nie sa mile w...
Kasia
Nadeszla pora na zmiany !!!!!!! W tym pr...
eh
Szkoda, że remont w sezonie turystyczny...
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018