Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja19 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 15 komentarzy

Zamość: Wspólny wyjazd na Konwencję partii Roberta Biedronia

Kadr z filmu, Spotkajmy się 3 lutego w Warszawie!
R E K L A M A    B O A R D

Z najnowszego sondażu dla „Gazety Wyborczej” przeprowadzonego przez Kantar Millward Brown, wynika że niezarejestrowane jeszcze ugrupowanie Roberta Biedronia jest na 3 pozycji. Konwencja założycielska odbędzie się 3 lutego w Warszawie, organizowany jest wspólny wyjazd z Zamościa.

Na nową partię chce zagłosować 8 procent badanych.

By wziąć udział w Konwencji należy zarejestrować się na konwencja.robertbiedron.pl

3 lutego organizowany jest wspólny wyjazd z Zamościa do Warszawy na Konwencję Programową partii Roberta Biedronia. – Zapraszamy do wyjazdu razem z nami! – zachęca Koordynator okręgowy Diana Sawicka.

Kontakt: Koordynator okręgowy Diana Sawicka, tel: 509 778 598. Do zobaczenia!

 

 

Źródło danych: wyborcza.pl

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Jango Fett" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 1:49:21 napisał:
  Wysokie notowania ugrupowania, stosunkowo wysokie to tzw. premia na start. Kilka miesięcy i ten projekt zniknie.
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 10:58:57 napisał:
  Umowa Biedronia (UB) - koleś jest tak poważnym politykiem, że już na starcie przekreslil swoje szanse.....
 • "PK" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 12:10:00 napisał:
  W sumie Biedroń odbierze głosy PO-KO i SLD, PiS-owi nie zaszkodzi. To lewa strona sceny politycznej powinna kalkulować ile straci.
 • "KL" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 12:30:08 napisał:
  Taki wyjazd powinien odbyć się na rowerach!
 • "K" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 12:34:38 napisał:
  Zapraszamy wszystkich chętnych na wyjazd do Warszawy 03.02.2019r. Zbudujemy nową jakość na scenie politycznej. Bo to co jest zarządzenia PiS-u delikatnie mówiąc w głowie się nie mieści.
  • "Kmicic" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 21:55:53 napisał:
   PIS jest partią katolickich komunistów( co właściwie jest sprzeczne), czy wy będziecie partią ateistycznych komunistów?
 • "ja" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 16:49:53 napisał:
  Ja jadę, byłam na spotkaniu z Biedroniem w Zamościu. To charyzmatyczny polityk, który w końcu wyciągnie nas z wojny polsko-polskiej. Koniec tego bagienka w które wciągnął nas po-pis.
 • "Tutejszy" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 17:06:30 napisał:
  Oby nowe ugrupowanie nue skończyło jak Ruch Palikota.
 • "Kmicic" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 21:53:38 napisał:
  Kolejna partia socjalistów, która jeszcze przed powstaniem ma 10 % poparcia społecznego. Nie ogłupiajmy ludzi, sondaże to ściema opłacane przez polityków z Polski i z zagranicy gdzie większe poparcie ma ten co więcej zaoferuje pieniędzy. Powstanie takiej partii jak i jej (nie wiadomo skąd) duże poparcie społeczne tylko dowodzi o tym, że demokrację należy zlikwidować a co za tym idzie również socjalizm. Jeżeli zwycięstwo w wyborach zależy od sondaży, to każdy może wygrać wybory nawet gdyby był kosmitą albo seryjnym zabójcą. Dlatego nie należy opierać się na opinii mediów (które w dużym stopniu są zależne od wpływów z zagranicy), tylko opierać się na własnych doświadczeniach i wiedzy na temat polityków.
  • "k" dnia 20 stycznia 2019 o godzinie 14:45:10 napisał:
   A pis co wrabia w spółkach skarbu państwa po przez działaczy solidarności to tak za komuny tak nie było
 • "MPK" dnia 19 stycznia 2019 o godzinie 22:30:11 napisał:
  "Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia w teczkę. A misiu - jak to misiu, do teczki zrobił si-siu."
 • "Ewa" dnia 21 stycznia 2019 o godzinie 13:16:06 napisał:
  Jasne, najłatwiej wyśmiewać i kpić. Nareszcie ktos coś robi dla nas wszystkich! Już mam dosyć oglądania hejtu w tv i mówienia sobie i tak nic się nie zmieni. Świetna incjatywa z tym wyjazdem i z chęcią pojadę :)
  R E K L A M A
  • "k" dnia 21 stycznia 2019 o godzinie 15:35:01 napisał:
   Zapraszamy.
 • "Kasia" dnia 22 stycznia 2019 o godzinie 0:17:05 napisał:
  W końcu pojawi się partia z programem dla ludzi a nie dla partii !!! super !
 • "expert" dnia 27 stycznia 2019 o godzinie 9:37:13 napisał:
  Brawo dla Roberta i ludzi z jego otoczenia, dzięki Wam, waszej ciężkiej i mozolnej pracy i naszego poparcia odniesiemy wielki sukces i odsuniemy pasożytów od władzy i niszczenia naszej kochanej Ojczyzny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018