Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja27 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Wsparli ideę pomocy porzuconym zwierzętom [FOTO]

R E K L A M A    B O A R D

Środowiskowy Dom Samopomocy Krok dalej w Białobrzegach prowadzony przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu zorganizował zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt przebywających w Schronisku w Zamościu.

Podsumowanie akcji i oficjalne przekazanie zebranej karmy na ręce kierownictwa Schroniska nastąpiło wczoraj, 26 października o godzinie 11.00 w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Zamościu przy ul. Braterstwa Broni 161.

W odpowiedzi na ogłoszenie o zbiórce, której pomysłodawcą jest uczestnik ŚDS w Białobrzegach – Mateusz Sokołowski zgromadzona została już druga partia karmy dla psów i kotów, przekazywana od lipca 2018 r. przez sympatyków zwierząt. Karmę przekazały osoby z niepełnosprawnością, pracownicy i pacjenci Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu, którzy wykazali duże zaangażowanie w pomoc bezdomnym zwierzętom.

Celem akcji jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem bezdomności zwierząt. Piotr Łachno zauważył — …tutaj się nie liczy ilość, tu się liczy serce, a serca są ogromne.

Łączeni zebrano około 150 kg karmy dla psów i kotów.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
mieszkaniec
ależ ta grupa zawodowa ma takie przywil...
jan III minutę temu
Kolumbarium w Zamościu już istnieje na...
rodzic 4 minuty temu
Bardzo prosimy by politycy na dole nie w...
Antyklerykał 8 minut temu
Jak ci wszyscy mówią, że to autorytet...
do Ewy 36 minut temu
Obejrzyj transmisje z dotychczasowych se...
Ewa 57 minut temu
Głosowalam na niego w wyborach na radne...
mieszkaniec
Nowoczesna już się skończyła jest na...
wiktor
mam ogromny szacunek do św. J.P. II a n...
www
Rafał Zwolak bardzo zmiennym jest, jak ...
kinoman
kultowy serial Sami swoi tylko w innym w...
TORRES20400
https://www.youtube.com/watch?v=I2ZgKkob...
nauczyciel
buachahahahaha, dawno się tak nie uśmi...
ak
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018