Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara24 listopada 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 48 komentarzy

Zamość: „Wolne sądy! Wolne wybory! Wolna Polska!”

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Z takimi hasłami protestowali pod nowym gmachem sądu przy ul. Wyszyńskiego 11 w Zamościu przeciwnicy zmian w sądownictwie i ordynacji wyborczej, dokonywanych przez Prawo i Sprawiedliwość i Zjednoczoną Prawicę.

Wśród protestujących znaleźli się m.in. były prezydent Zamościa Marek Ciastoch, były szef zamojskiej policji Gerard Waszkiewicz, wiceprzewodniczący Rady Miasta Zamościa Ireneusz Godzisz (PO), działacze Komitetu Obrony Demokracji, Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej oraz osoby niezrzeszone określające się jako „Wolni Ludzie Zamościa”.

Zapraszamy do naszej relacji foto i video.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 22.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Ciemność" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 20:46:16 napisał:
  Relacja wideo nie działa a na zdjęciach nic nie widać :-( Dobrze, że była transmisja na portalu zamojskim
  R E K L A M A
 • "z_boku" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 20:53:04 napisał:
  Jakieś info o frekwencji? Jeżeli znowu było 50 osób to nie ma co języka strzępić.
 • "fifi" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 20:54:21 napisał:
  Podziwiam tych ludzi, że im chce , co prawda jest ich niewielu ale zapewne wielu ludzi będąc w domach wspiera ich i dopiero przy urnach pokażą " gest Kozakiewicza" PiSowi za łamanie demokracji i wyprowadzanie nas z Unii Europejskiej. Wielkie Dzięki za Waszą postawę !!!
 • "Anonim" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 21:24:20 napisał:
  Czyżby to komuna wyszła?
 • "." dnia 24 listopada 2017 o godzinie 21:29:07 napisał:
  Co to znaczy, jesteśmy w trakcie przetwarzania tego filmu??
 • "zamościak" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 21:42:47 napisał:
  To już mogli sobie grilla uruchomić, nie mówiąc o kebabie. Jakaś moda nastała na ugniatanie podłoża ? Walenie głową w beton. Nie spodziewajcie się poprawy dopóki za nasze pieniądze ktoś w trakcie pracy czyta atlas kotów !
 • "Zegarmistrz" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 21:47:31 napisał:
  Filmik nie działa.
 • "Horn" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 22:01:46 napisał:
  Akurat na zakupach koło sądu byłem. Niewiele tak 60-70 osób. Jak na takie miasto jak Zamość szału nie ma. Gdyby było chociaż z 500 to byłoby coś. @Zegarmistrz u mnie filmik śmiga.
 • "ciekawy" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 22:04:32 napisał:
  Tak mnie zainteresowało - pod sądem protestują, pod biurem senatora palą znicze, a pod biurem poselskim czemu nie? Przecież to posłowie głosują nad tymi ustawami. Moze wtedy ichni protest byłby skuteczniejszy?
 • "pl" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 22:08:16 napisał:
  Lul. Kiedyś przechodziłem obok podobnej demonstracji. Głównie osoby w podeszłym wieku z konstytucją w ręku krzyczące, że łamana jest demokracja i konstytucja. Chwilę posłuchałem, a nagle jedna z protestujących zapytała mnie "a pan to jest z nami?". Odpowiedziałam, a pani wie przeciwko czemu protestuje? Gdzie ta konstytucja została złamana, w którym miejscu Pani pokaże. - Nie umiała wytłumaczyć gdzie i jak, w zamian za to usłyszałem, że jestem pisowkim zamiotkiem - nawet nie wiedziałem, że takie słowo istnieje :D Tak czy inaczej na własnej skórze przekonałem się, że większość osób na takich protestach nie ma zielonego pojęcia o co chodzi, albo co (o ile w ogóle) zostało złamane, mimo wszystko nie przeszkadzam im to wykrzykiwać różne, często obraźliwe hasła. Kultury mało, wiedzy często brak ale do poczuwania się za ogół narodu (którego zdanie rzekomo reprezentują) to są pierwsi...
  R E K L A M A
 • "Franciszek" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 22:36:23 napisał:
  Nie znoszę komuny.
 • "Kosh" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 23:09:22 napisał:
  Nie ma czegoś takiego jak "wolność". Wolność to słowo pozbawione logiki. Rozumiem "suwerenna, suwerenne", "sprawiedliwe", "prawomocne" ale wolne?
 • "chyba żartujesz" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 23:19:48 napisał:
  Każdemu wolno dziś sądzić co chce na każdy temat, wolno wybierać co chce i kogo chce, zaś Polska dziś nie liże butów, ani Angeli Merkel, ani Putinowi, więc jest bardziej wolna niż za Tuska No może tylko emeryci z SB trochę stracili i kilka mafii odzyskujących kamienice i nienależny VAT.
 • "magnar" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 23:26:51 napisał:
  Tak pół żartem, pół serio wszystko to mamy. Mamy wolne sądy - w których sprawy potrafią ciągnąć się latami, mamy wolne wybory - przykład najlepszy w 2014 r. kiedy to chyba PKW liczyło wynik na liczydle, mamy w końcu wolną Polskę, bo jak patrze na inne kraje z Zachodu, czy nawet ze Wschodu, to już nas przeskakują w tempie rozwoju. Dlaczego? Bo skłóconym narodem jesteśmy. PiS wygrało wybory i realizuje swój program trzeba to uszanować. Za rok samorządowe, a za dwa parlamentarne - wtedy będzie okazja przekonać społeczeństwo do swojego zdania, poglądów, programu.
 • "." dnia 24 listopada 2017 o godzinie 23:36:37 napisał:
  Ogromny brak szacunku dla protestujących. Na filmiku naliczyłem niewiele 30 osób. no może troszeczkę więcej. Ale zastanawia mnie kto ten protest organizował? Tego jednego pana widzę na każdym proteście. Nie jest to KOD, nie jest to nawet Nowoczesna - kto to jest? Wydaje mi się, że kurtyna w tych protestach opada, i wychodzą prawdziwe intencje. Gdyby w latach 50,60,70,80-tych opozycja solidarnościowa, KOR tak protestowała Komuna nigdy by nie upadła.
 • "." dnia 24 listopada 2017 o godzinie 23:48:46 napisał:
  Słyszeliście, że Emanuel Macron zaczyna wyłamywać się z układu Berlin-Paryż - co oznacza koniec początka hegemonii Niemiec. Co to oznacza, no niestety nikt peryferyjnymi sprawami nie będzie się zajmował.
 • "nowa ordynacja" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 0:23:00 napisał:
  Jak nowa ordynacja wejdzie w życie, to PiS tak poukłada okręgi wyborcze, żeby wynik był jedynie słuszny - a można to zrobić znając preferencje wyborców i mając tak skonstruowaną ustawę. 2014 rok to wg. nich wielkie fałszerstwo. Notabene oskarżyli o oszustwo własnych ludzi, którzy przecież też zasiadali w komisjach wyborczych. Co ciekawe w wielu sejmikach zdobyli większość - tylko, że nie potrafią się z nikim porozumieć i dlatego są w opozycji, na własne życzenie. Pobiegli do Brukseli na skargę - oni mogli. Teraz kiedy druga strona robi to samo, jest oskarżana o zdradę. Moralność Kalego: kiedy Kali ukraść komuś krowy, to jest dobre ale kiedy Kalemu ktoś ukraść to jest złe. Kiedy natomiast wybory parlamentarne przeprowadzone na podstawie tej samej przecież ordynacji wyborczej dały im zwycięstwo - to już nie były sfałszowane. Fascynujące.
 • "Thomas" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 0:33:04 napisał:
  nowa ordynacja@ jeżeli faktycznie opozycja ma takie poparcie jak teraz na ulicach - to po prostu przerżnie wybory. 30- toma czy 70- ludźmi nie wygra się wyborów nawet jak przemnoży się ich przez jakąś krotność. JEST WAS ZBYT MAŁO, ALE ŻYCZĘ POWODZENIA. OPOZYCJA MUSI BYĆ MERYTORYCZNA TO WARUNEK KONIECZNY, ABY MYŚLEĆ O ZDOBYCIU WŁADZY. A ja uważam, że dobrze że jest taka opozycja. Projekt polityczny Nowoczesna upada, wątpię, aby przetrwał do końca kadencji - na fotel prezesa nowoczesnej jest aż pięciu kandydatów - to symboliczna liczba, tak kojarząca się ze zmianami w Zamościu. Wielu posłów PO kótrzy przeszli do PO chyba żałuje tej decyzji. KOD jest niewidoczny, tak samo jak niewidoczni są obywatele RP. Petru który był nadzieją opozycji został pożarty przez Schetynę i to dosłownie. Brutalna prawda dla polskiej opozycji jest taka - opozycja to PO reszta nie ma szans. Sądzicie, że to niemożliwe? jeszcze nie tak dawno uwielbiany przez wszystkich Mateusz Kijowski na łamach Pudelka żali się, że musi wyjechać z kraju do pracy na emigrację,
 • "observer" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 6:22:12 napisał:
  ciastoch i demokracja ????? Smoleń powiedziałby "Ale jaja".
 • "cyanide3" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 8:34:57 napisał:
  Komu-na, Komu-nie
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 8:35:50 napisał:
  krócej to można określić: oszołomstwo i lewactwo
 • "Anonim" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 8:39:58 napisał:
  3 X TAK - już to gdzieś towarzysze przerabiali
 • "paddxcc" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 9:12:12 napisał:
  Komuchom należy odpowiedzieć "SZYBKIE sądy mają być!!!!!! KOniec ogłupiania i okradania biednych niewolników przestraszonych piekłem i innymi bzdurami!!!!
 • "tomik" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 10:49:12 napisał:
  lepiej przed budynkiem prowincjonalnego miasteczka niż blokowanie mównicy Sejmowej . Kwik dorzynanych Świń .
 • "jonasz" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 10:54:01 napisał:
  W-jak choroba weneryczna nie leczona od 25 lat [ ba , nawet więcej ]
 • "paddxcc" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 12:42:27 napisał:
  Prosty mechanizm psychologiczny zastosowany przez propagandę tvn itp. srodowisk po nowoczesnych" - aby polepszyć swoje samopoczucie, samoocenę i poczucie wlasnej wartości uznaja (uczciwych ogłupionych przez służenia "panowi" urodzonemu rzekomo cudownie lub jak dziś wiadomo np. z próbówki itp.) za gorszy motłoch, głuszy od nich i np gorzej wykształcony(czeste ich powiedzenie - czemuś biedny boś głupi, czemuś głupi boś biedny lub co gorzej uczciwy), który ma sie dawać jaśnieoswieconym doić i okradać. Slprzedali by matke, Polske cokolwiek dla własnych korzyści. A tych trzeciowladców co są zwyklymi urzędasami za pdatki opłacanymi i powinni być kontrolowani i wywalani za choćby 3 sprawy gdzie w apelacji czy sądzie dyscyplinarnym wyjdzie że albo nie czytają akt albo przyjęli korzyść za ewidentny nieprawy wyrok (jakby stan faktyczy przeanalizować to większość won na ryj bez prawa wykonywania zawodów prawniczych) i niech sie skończy ta klika co dobiera sie jak mafia (swój czy nie)!!!!~!
 • "paddxcc" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 13:22:45 napisał:
  Wszystkim uczciwym inaczej co sprzedali i sprzedają ludzi gazpromom, niemcom, ruskim, korporacjom, bankOM, unii(4 rzesza szwabom sie śni) itp dedykuje najnowszą superwypasioną wersja znanego przeboju disco-polo : "Jesteś złamasem mówie ci, zawsze nim byłeś przestań wreszcie śnić, nie jestes w porzadku mówie ci - jesteś ZŁAMASEM!
 • "2XL" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 14:24:30 napisał:
  Wolne sondy( może komuś trzeba założyć?), wolne stolce- to cecha starych organizmów, wszystko wolno się przetrawia. Staruszkowie,łazicie jak po cmentarzu, no właściwie coś wam się skończyło,a siedźcie lepiej w chałupach(sorry-we willach), grzejcie te siedziska,te żółte berety powieście na wieszaku, wytrzyjcie kapiące katarem nochale, nie gryźcie tej tuby i idźcie z tego cmentarza,bo straszycie ludzi którzy oglądają zdjęcia, zgaście już znicze,żałoba nic nie pomoże,szkoda waszych nóżek.
 • "syntejziemi" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 15:38:16 napisał:
  Oj pewnie żal im tych zmniejszonych z 10 na 2 tysiące esbeckich i ubeckich emeryturek oj żal. Te czasy już nie wrócą dlatego taki okropny kwik słychać. Zwykły człowiek tyra za 2 tysiące brutto, a później dostaje 1 tys emerytury. Oni pałowali, donosili, często torturowali i mordowali Polskich bohaterów i dostali po 8-10 tysięcy, za zdradę Polski dla stalina, a dziś ból dup**, że w końcu przyszła na nich sprawiedliwość. Haha. Im większy kwik słyszę, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że rząd idzie właściwą ścieżką.
 • "mieszkaniec" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 16:13:58 napisał:
  Ciekawe czemu tak nie walczyli jak poprzednicy ukradli im kasę z OFE oraz podwyższali wiek emerytalny, a także wszystkiego rodzaju podatki. Chyba niestety albo nasze społeczeństwo nie widzi w czym jest problem lub jest tak ślepo ogłupione albo niestety za dużo komunistów zostało. Nie ma opcji, żeby tak nagle wszyscy się demokracja przejmowali i tymi przekupnymi sądami
  R E K L A M A
 • "Mietek" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 17:10:15 napisał:
  Strasznie dużo jadu widzę w wielu komentarzach. Parę osób, to chyba klawiaturę komputera zapluło w emocjach. Jedni sprawy widzą tak, drudzy inaczej. I jedni i drudzy maja do tego prawo, jeszcze. Skąd ta potrzeba mieszania z błotem ludzi, którzy mają inne poglądy? Zadziwiająca jest też łatwość wrzucania wszystkich protestujących do jednego worka. Każdy z nich to stary przekupny sędzia i do tego komunista. Litości. Naprawdę wierzycie w te bzdury?
 • "Ja" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 17:42:45 napisał:
  ''były szef zamojskiej policji Gerard Waszkiewicz'' - ten Pan ma za co bronić sądów aby pozostały w starej formule.
 • "?" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 18:13:58 napisał:
  czyli, że za co?
 • "kronikarz" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 19:24:36 napisał:
  całkowicie spontanicznie i zupełnie przypadkowo kilkanaścioro spacerowiczów miało przy sobie zbędne znicze, flagę i takie same transparenty, a jeden radca to nawet zupełnie przypadkowo dostał od innego przechodnia, będącego pod budynkiem sądu spontanicznie i przypadkowo oświadczenie do odczytania, jak dobrze, że w Zamościu mamy kilkunastu pasjonatów palenia zniczy, to kolejna grupa kolekcjonerska, nikt nie może powiedzieć, że w Zamościu nic się nie dzieje.
 • "Więzień stanu wojennego" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 20:32:04 napisał:
  GW zrobiła wielu poczciwym ludziom wodę z mózgu. Dlatego proszę nie potępiać i nie szydzić z nich wszystkich w równym stopniu. Wśród protestujących są jednak też straszne świnie , które powinny za karę pracować w kamieniołomach. Ja wśród protestujących (na podobnych wiecach latem) dojrzałem sędziego który mnie skazał na 2 lata więzienia w latach osiemdziesiątych za "działalność antypaństwową". Robił to z taką gorliwością ,że aż prokurator , który żadał mniej był zaskoczony.
 • "POdPIS" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 22:16:11 napisał:
  sama młodzież, aż serce roście że na stare lata uwidzę ich plony:-)))
 • "Thomas" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 22:29:52 napisał:
  Krótko, ilu z tych protestujących uczestniczyło w strajkach przed 1989 roku? Wydaj mi się to bardzo zasadne pytanie.
 • "Thomas" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 22:30:14 napisał:
  Przynajmniej w jednym?
 • "paddxcc" dnia 26 listopada 2017 o godzinie 9:05:16 napisał:
  Czy sadownictwo obecnie nie przypomina folwarku zwierzęcego - macie nam płacić(społeczeństwo), a my bedziemy was okradać (wa-wa, kr. itp.) krzywdzić i poniżać i wara wam od nasze3j nadzwyczajnej władzo kasty!!!
 • "ja" dnia 26 listopada 2017 o godzinie 9:23:52 napisał:
  No i jak zawsze same ubeckie i poubeckie ryje, a tak w ogole to co to jest ten gruby dziwak z warkoczykiem ? skad to, co to? Zna to ktos?
  R E K L A M A
 • "przecież sądy są wolne" dnia 26 listopada 2017 o godzinie 13:14:34 napisał:
  Opieszałość polskich sądów nie zna granic. Są sprawy, które ciągną się latami! I końca nie widać. Rekord? 33 lata. Tyle trwa sprawa spadkowa w Sądzie Rejonowym w Sosnowcu. ......................... Około 60 tysięcy złotych odszkodowań za przeciągające się procesy wypłacił Sąd Okręgowy w Łodzi To oznacza, że sam sąd uznał, że aż 21 procesów toczyło się zdecydowanie za wolno. A najdłuższy 13 lat i końca nie widać! ........................... itd
 • "Ja" dnia 26 listopada 2017 o godzinie 14:09:23 napisał:
  Jeden z uczestników a może dwóch na pewno uczestniczyło w strajkach przed 1989 rokiem - to ZOMOWIEC i UBEK. Ci na pewno uczestniczyli w strajkach i teraz uczestniczą w każdym tego typie proteście. Jak powiedział jeden z nich podczas lipcowych protestów pod sądem - '' ja nie o taką demokrację walczyłem'' Polityczni dowódcy ZOMO nie o taką demokrację walczyli jaką mamy dzisiaj im bardziej odpowiada ta demokracja z lat 80 - tych , ta ze stanu wojennego ta demokracja gdzie argumentem rozmowy ze zgromadzeniami była pała i gaz.
 • "ciekawa" dnia 26 listopada 2017 o godzinie 16:58:43 napisał:
  co to za " obrońca " z tym warkoczykiem?
 • "viki" dnia 26 listopada 2017 o godzinie 19:55:49 napisał:
  Komuna: 3 w tylko tym razem bez gitary
 • "Sądacz" dnia 27 listopada 2017 o godzinie 10:16:02 napisał:
  Do "ja" i "ciekawa" : ten mężczyzna z warkoczem to Wiesław Popytak szef zamojskiego KOD-u, prywatnie mąż solistki z grupy "Ofensywa Brunetów", działaczka w żółtej czapce to Urszula Herdyńska emerytowana nauczycielka, na zdjęciu 13 licząc od końca stojący za żółtą czapką okrągłogłowy facet to budowlaniec Stanisław Gierczak,wykonuje jakieś budowy,za to ta kobieta z rudymi włosami jest mi znana z widzenia, ale bliżej jej nie kojarzę. Inni już zostali wymienieni z imienia i nazwiska, poza tym jacyś ludzie się przyplątali pewnie przypadkiem, może myśleli że to jakiś pogrzeb, bo tyle zniczy palących się zobaczyli.
 • "rolek" dnia 27 listopada 2017 o godzinie 18:04:44 napisał:
  tak właśnie wygląda zamojska młodzież
 • "rolek" dnia 27 listopada 2017 o godzinie 18:06:06 napisał:
  nie to raczej zombie, ja pierniczę :)
 • "tow.Gumiak" dnia 28 listopada 2017 o godzinie 19:37:29 napisał:
  Ja pierniczę - cały czas te same m..buzie. Towarzysze! Zdefiniujcie słowo wolność! Co to jest dla was i czego wam brak? Konkretnie! Może POwrotu najuczciwszej partii od czasów KLD?.. "Wolne sądy" a kiedy tam wolność panowała?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018