R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara3 maja 2018 FACEBOOK | 4467 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy ()

Zamość: Wiwat Konstytucja 3 Maja! [FOTO]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "K." dnia 3 maja 2018 o godzinie 14:19:31 napisał:
  Piękne konie.
  2
  1
  R E K L A M A
 • "W. O" dnia 3 maja 2018 o godzinie 15:50:21 napisał:
  Pani Kasia wygląda rewelacyjnie...
  1
  1
 • "UH" dnia 3 maja 2018 o godzinie 15:59:08 napisał:
  Jakiś tekst by się przydał, a nie tylko same zdjęcia, panie redaktorze Czubara.
  3
  0
 • "observer" dnia 3 maja 2018 o godzinie 16:41:05 napisał:
  FAJNE I DOBRE ZDJĘCIA - BRAWO. Tylko jedno pytanie do Pana Redaktora - jaki był klucz/algorytm kolejności umieszczania ich w foto-relacji?
  2
  1
 • "Daniel Czubara" dnia 3 maja 2018 o godzinie 17:10:19 napisał:
  @observer - po prostu kolejność ich wykonania od momentu przybycia na Rynek Wielki :) czyli punkt werbunkowy wojska, wkroczenie pocztów i służb mundurowych, manifestacja patriotyczna i defilada - jeśli nie pomyliłem kolejności :)
  2
  2
 • "observer" dnia 3 maja 2018 o godzinie 17:53:56 napisał:
  dzięki - pytanie naprawdę było bez podtekstu. pozdrawiam. ALE FOTKI DOSKONAŁE.
  2
  2
  • "hehe" dnia 4 maja 2018 o godzinie 9:26:34 napisał:
   zobacz tez na innych portalach fotki :) ps niektórzy chyba nie zrozumieli co znaczy symboliczna róża i przynosili całe wiązanki, chyba tylko po to by się wyroznic albo zawstydzić innych jak mało oni to dali
   2
   0
 • "Zniesmaczony" dnia 3 maja 2018 o godzinie 18:01:04 napisał:
  Radny PiS wciśnięty pomiędzy lewicowymi radnymi. Żenada. BTW. To prawda, że tylko niewielka część z tego całego towarzystwa bierze udział we Mszy Świętej a reszta w tym czasie zajmuje sobie miejsca w pierwszym rzędzie, żeby ich w mediach mogli inni zobaczyć? Dobrze, że prezydenta wpuścili i nie kazali mu stać z tyłu.
  2
  3
 • "antyklerykał" dnia 3 maja 2018 o godzinie 19:23:24 napisał:
  Bo to jest i powinno być święto świeckie, a nie kościelne. Widać jak lata "ewnagelizacji" wycisnęło nieodwracalne piętno na umysłach i postawach ludzi...:(
  6
  4
 • "Danton" dnia 3 maja 2018 o godzinie 22:28:11 napisał:
  I znów ateiści nie szanują wierzących.
  2
  2
 • "antyklerykał" dnia 4 maja 2018 o godzinie 15:43:09 napisał:
  To tylko Twój osąd i to do tego niepoprawny logicznie. Święto, o którym mówimy jest absolutnie świeckie-fakt. Kościół pomimo, że w historii przyczynił się do upadku I RP i jawnie zwalczał Konstytucję 3 Maja, teraz jawi się jako obrońca polskości, czyli czysta hipokryzja - fakt. To, że lata indoktrynacji kościelnej wycisnęło piętno na umysłach wyznawców jest w mojej ocenie też faktem więc teraz pytanie, gdzie znalazłeś powód by napisać to co napisałeś Szanowny Przedmówco...?
  2
  2
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
beduin
Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem ...
Ciekawe...
skoro to taka "niewielka" kwota, to jak ...
okiem mieszkań...
30.000 zł to i tak o 8.000 zł mniej ...
klangor
Minister Sienkiewicz mówił" kamieni ku...
Żuk
do " Joanna" Jest okazja, żeby skoment...
Parafianka
30 tys. to nie jest suma za którą i og...
KL
Pisownia też na pałe, w szczególnośc...
gfe
No,wreszcie jakoś to wygląda.A budynki...
Plaża Open
Dziękujemy za relacje z konferencji ora...
Joanna
Ktoś kto pisał ten artykuł chyba nie ...
Janek
Bez przesady ! Jeszcze nie otrząsnęli...
mieszkaniec pow...
zgadzam się! Jesteście siłą regionu!...
obywatel
Byłem, widziałem... Terytorialsi!!! Je...
Ciekawe...
dlaczego miasto ma inwestować w infrast...
ak
Czas najwyższy uporządkować kwestie o...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny