Od redakcji | ZamośćRedakcja23 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 14 komentarzy

Zamość: Witold Paszt lider grupy Vox poinformował o śmierci żony

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Na facebookowym profilu Witold Paszt poinformował wczoraj „W ubiegłym tygodniu niespodziewanie odeszła Marta Paszt – cudowna Żona, najwspanialsza Mama i Babcia. W tym szczególnie trudnym dla naszej rodziny czasie, zwracamy się z prośbą do przedstawicieli mediów o uszanowanie czasu naszej żałoby. Jednocześnie pragniemy zapewnić fanów zespołu VOX, iż kalendarz koncertów nie ulega zmianie.
Witold, Aleksandra, Natalia”

Składamy szczere wyrazy współczucia i przesyłamy słowa otuchy rodzinie Pani Marty Paszt.

Zespół roztocze.net

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 7.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Andrzej Fan" dnia 23 lutego 2018 o godzinie 14:43:35 napisał:
  Wyrazy głębokiego współczucia...
  R E K L A M A
 • "Szacunek" dnia 23 lutego 2018 o godzinie 15:06:30 napisał:
  Jako jedyni w Zamościu nie uszanowaliście prośby Pana Paszta.
 • "Thomas" dnia 23 lutego 2018 o godzinie 15:25:05 napisał:
  Wypadałoby złożyć najszczersze kondolencje - bez możliwości komentowania.
 • "Piotr Radliński" dnia 23 lutego 2018 o godzinie 20:07:48 napisał:
  Panie Witoldzie dla Pana i Rodziny szczere wyrazy współczucia.
 • "Szacunek" dnia 23 lutego 2018 o godzinie 22:38:16 napisał:
  Kasujcie komentarze. Więc powtórzę. Witold Paszt prosił uszanowanie żałoby żony. Jako jedyni w Zamościu pokazaliście swoje pelraedziwe oblicze.
 • "Rex" dnia 23 lutego 2018 o godzinie 22:46:21 napisał:
  Zgadzam się z przedmówcą. Praktycznie wszystkie media w Zamościu uszanowały prośbę pana Witolda aby nie robić sensacji z jego prywatnej i osobistej tragedii. Przykro mi, że tylko roztocze sie wyłamało.
 • "He he" dnia 23 lutego 2018 o godzinie 23:01:44 napisał:
  Dopóki tzw. "Szacunek" i niejaki "Rex" nie zaczęły sprawy komentować, nie było sensacji z osobistej tragedii Witka, o której powiadomił zresztą sam Witold Paszt. To nie zamieszczona informacja, ale komentarze w/w chamów kłócą się z prośbą Rodziny. Mam nadzieję, że mój komentarz będzie ostatni pod tą informacją.
 • "Szacunek" dnia 23 lutego 2018 o godzinie 23:07:16 napisał:
  Do „He he” po pierwsze co tak ci śmieszno. Po drugie przeczytaj ze zrozumieniem prośbę Pana Paszta.
 • "He he" dnia 24 lutego 2018 o godzinie 0:14:17 napisał:
  Po trzecie: zamilcz już, tzw. "Szacunku" i nie lansuj się w tym miejscu, bo po prostu nie wypada.
 • "Szacunek" dnia 24 lutego 2018 o godzinie 0:59:43 napisał:
  Poziom dziennikarski bez zmian
  R E K L A M A
 • "Lena" dnia 24 lutego 2018 o godzinie 8:33:09 napisał:
  Dziękuję portalowi roztocze.net za tę informację, ponieważ jak to w życiu: jeden mówił drugiemu, drugi trzeciemu, że..., a wciąż nie wiadomo było czy to prawda. Teraz zwrócę się do wszystkich: lepiej zamilczcie i zjednoczcie się z rodziną pana Paszta w tych trudnych dniach- modlitwą, dobrym słowem, a nie nic nie wartym w powadze tej chwili dialogiem, którym sprawiacie ból również najbliższej rodzinie ze strony p.Marty, bo kilka miesięcy temu niespodziewanie zmarła jej starsza siostra. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
 • "Szacunek" dnia 24 lutego 2018 o godzinie 9:04:13 napisał:
  Żona Pana Paszta zmarła tydzień temu. Pan Paszt poprosił media o uszanowanie żałoby. Jedynie jedna redakcja w Zamościu wyłamała się. To mój ostatni post na ten temat.
 • "Anonim" dnia 24 lutego 2018 o godzinie 11:51:18 napisał:
  kasują komentarze ale tam gdzie ...
 • "Prokurator" dnia 24 lutego 2018 o godzinie 12:40:19 napisał:
  Nie kasuja, tylko wyłączają, bo sa dowodem w sprawie...

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Beata Mazurek z numerem dwa w lubelskim...
KL
Stara wiadomość - to było w sobotę....
ak
Jeszcze trzeba wymienić mieszkańców S...
LOVE_ZMC
Jeśli sie myle to przepraszam i zwracam...
tymon
w tamtym roku polise z YU miałem i kosz...
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat