R E K L A M A

Z I P

Od redakcji | ZamośćRedakcja23 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 14 komentarzy

Zamość: Witold Paszt lider grupy Vox poinformował o śmierci żony

fot. pixabay.com

Na facebookowym profilu Witold Paszt poinformował wczoraj “W ubiegłym tygodniu niespodziewanie odeszła Marta Paszt – cudowna Żona, najwspanialsza Mama i Babcia. W tym szczególnie trudnym dla naszej rodziny czasie, zwracamy się z prośbą do przedstawicieli mediów o uszanowanie czasu naszej żałoby. Jednocześnie pragniemy zapewnić fanów zespołu VOX, iż kalendarz koncertów nie ulega zmianie.
Witold, Aleksandra, Natalia”

Składamy szczere wyrazy współczucia i przesyłamy słowa otuchy rodzinie Pani Marty Paszt.

Zespół roztocze.net

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Andrzej Fan" dnia 23 lutego 2018 o godzinie 14:43:35 napisał:
  Wyrazy głębokiego współczucia...
  R E K L A M A
 • "Szacunek" dnia 23 lutego 2018 o godzinie 15:06:30 napisał:
  Jako jedyni w Zamościu nie uszanowaliście prośby Pana Paszta.
 • "Thomas" dnia 23 lutego 2018 o godzinie 15:25:05 napisał:
  Wypadałoby złożyć najszczersze kondolencje - bez możliwości komentowania.
 • "Piotr Radliński" dnia 23 lutego 2018 o godzinie 20:07:48 napisał:
  Panie Witoldzie dla Pana i Rodziny szczere wyrazy współczucia.
 • "Szacunek" dnia 23 lutego 2018 o godzinie 22:38:16 napisał:
  Kasujcie komentarze. Więc powtórzę. Witold Paszt prosił uszanowanie żałoby żony. Jako jedyni w Zamościu pokazaliście swoje pelraedziwe oblicze.
 • "Rex" dnia 23 lutego 2018 o godzinie 22:46:21 napisał:
  Zgadzam się z przedmówcą. Praktycznie wszystkie media w Zamościu uszanowały prośbę pana Witolda aby nie robić sensacji z jego prywatnej i osobistej tragedii. Przykro mi, że tylko roztocze sie wyłamało.
 • "He he" dnia 23 lutego 2018 o godzinie 23:01:44 napisał:
  Dopóki tzw. "Szacunek" i niejaki "Rex" nie zaczęły sprawy komentować, nie było sensacji z osobistej tragedii Witka, o której powiadomił zresztą sam Witold Paszt. To nie zamieszczona informacja, ale komentarze w/w chamów kłócą się z prośbą Rodziny. Mam nadzieję, że mój komentarz będzie ostatni pod tą informacją.
 • "Szacunek" dnia 23 lutego 2018 o godzinie 23:07:16 napisał:
  Do „He he” po pierwsze co tak ci śmieszno. Po drugie przeczytaj ze zrozumieniem prośbę Pana Paszta.
 • "He he" dnia 24 lutego 2018 o godzinie 0:14:17 napisał:
  Po trzecie: zamilcz już, tzw. "Szacunku" i nie lansuj się w tym miejscu, bo po prostu nie wypada.
 • "Szacunek" dnia 24 lutego 2018 o godzinie 0:59:43 napisał:
  Poziom dziennikarski bez zmian
  R E K L A M A
 • "Lena" dnia 24 lutego 2018 o godzinie 8:33:09 napisał:
  Dziękuję portalowi roztocze.net za tę informację, ponieważ jak to w życiu: jeden mówił drugiemu, drugi trzeciemu, że..., a wciąż nie wiadomo było czy to prawda. Teraz zwrócę się do wszystkich: lepiej zamilczcie i zjednoczcie się z rodziną pana Paszta w tych trudnych dniach- modlitwą, dobrym słowem, a nie nic nie wartym w powadze tej chwili dialogiem, którym sprawiacie ból również najbliższej rodzinie ze strony p.Marty, bo kilka miesięcy temu niespodziewanie zmarła jej starsza siostra. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
 • "Szacunek" dnia 24 lutego 2018 o godzinie 9:04:13 napisał:
  Żona Pana Paszta zmarła tydzień temu. Pan Paszt poprosił media o uszanowanie żałoby. Jedynie jedna redakcja w Zamościu wyłamała się. To mój ostatni post na ten temat.
 • "Anonim" dnia 24 lutego 2018 o godzinie 11:51:18 napisał:
  kasują komentarze ale tam gdzie ...
 • "Prokurator" dnia 24 lutego 2018 o godzinie 12:40:19 napisał:
  Nie kasuja, tylko wyłączają, bo sa dowodem w sprawie...

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny