Sport | Zamośćtekst nadesłany12 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Wiktoria na podium

Fot. materiał nadesłany

Sukcesem może pochwalić się zawodniczka z Zamojskiego Klubu Karate Tradycyjnego „Renesans” Wiktoria Wikira rocznik 2007, 5 kyu (niebieski pas) zdobywając trzecie miejsce w kata indywidulanym na XVIII Ogólnopolski Pucharze Polski Dzieci w Tradycyjnym Karate-Do ORLEN 2018, który odbył się w Gdańsku.

W zawodach wystartowało blisko 1000 młodych karateków z 60 klubów z całej Polski. Był to ostatni wielki sprawdzian przed Pucharem Świata Dzieci, który odbędzie się w październiku w Kanadzie w St. John’s w Nowej Fundlandii (Kanada) w dniach 22-28 października. Wiktoria to wielokrotna medalistka Pucharu Polski Dzieci, Pucharu Europy oraz Pucharu Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym.

Zamojski Klub Karate Tradycyjnego „Renesans”  w Gdańsku również reprezentowały zawodniczki w kata drużynowym zajmując czwarte miejsce, w składzie: Julia Osmolińska, Emilia Rząd oraz Marcelina Wichowska.

Najmłodszy zawodnik Patryk Giecko uplasował się na pozycji V-VIII w kata indywidualnym.

Zawodników przygotowywał Sensei Robert Łój (2 Dan).

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Ewqa" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 17:04:38 napisał:
  Ja bym się bała puścić córki z obcymi facetami na jakiś wyjazd.
  R E K L A M A
  • "rodzic" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 17:35:17 napisał:
   Ależ skąd taki wniosek? Dzieci zwykle jeżdżą ze swoimi opiekunami i zapewniam, że nigdy z obcymi facetami.
 • "z_boku" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 18:53:43 napisał:
  już jakaś panikara świętojebliwa się odezwała, wysyłaj dzieci z księżmi, będziesz spokojniejsza, pewnie sama nigdzie nie jeździłaś, taka suka ogrodnika
  • "Ewqa" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 23:04:13 napisał:
   Pudło panie "zboku". Ja właśnie napisałam ten komentarz, bo mam złe wspomnienia z księdzem, kiedy w dzieciństwie wysyłano mnie na kolonie tzw. oazy. Teraz nie ufam żadnemu facetowi który "opiekuje sie" dziećmi na wyjazdach, niezależnie czy jest to ksiadz, trener czy nauczyciel.
 • "z_boku" dnia 13 czerwca 2018 o godzinie 10:11:16 napisał:
  Współczuję, ale czy wszyscy muszą być w jednym worku ? Więcej takich "Eweq" i opiekunami będą siostry zakonne. Co na to chłopcy ? :):):)
 • "z_boku" dnia 13 czerwca 2018 o godzinie 10:27:12 napisał:
  Ktoś znowu podszywa się pod moją skromną osobę...
 • "z_boku" dnia 13 czerwca 2018 o godzinie 11:58:14 napisał:
  sorki, już nie będę posługiwał się tym nickiem, pomyłka niezamierzona

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama