Sport | Zamośćtekst nadesłany12 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Wiktoria na podium

Fot. materiał nadesłany
R E K L A M A    B O A R D

Sukcesem może pochwalić się zawodniczka z Zamojskiego Klubu Karate Tradycyjnego „Renesans” Wiktoria Wikira rocznik 2007, 5 kyu (niebieski pas) zdobywając trzecie miejsce w kata indywidulanym na XVIII Ogólnopolski Pucharze Polski Dzieci w Tradycyjnym Karate-Do ORLEN 2018, który odbył się w Gdańsku.

W zawodach wystartowało blisko 1000 młodych karateków z 60 klubów z całej Polski. Był to ostatni wielki sprawdzian przed Pucharem Świata Dzieci, który odbędzie się w październiku w Kanadzie w St. John’s w Nowej Fundlandii (Kanada) w dniach 22-28 października. Wiktoria to wielokrotna medalistka Pucharu Polski Dzieci, Pucharu Europy oraz Pucharu Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym.

Zamojski Klub Karate Tradycyjnego „Renesans”  w Gdańsku również reprezentowały zawodniczki w kata drużynowym zajmując czwarte miejsce, w składzie: Julia Osmolińska, Emilia Rząd oraz Marcelina Wichowska.

Najmłodszy zawodnik Patryk Giecko uplasował się na pozycji V-VIII w kata indywidualnym.

Zawodników przygotowywał Sensei Robert Łój (2 Dan).

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Ewqa" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 17:04:38 napisał:
  Ja bym się bała puścić córki z obcymi facetami na jakiś wyjazd.
  R E K L A M A
  • "rodzic" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 17:35:17 napisał:
   Ależ skąd taki wniosek? Dzieci zwykle jeżdżą ze swoimi opiekunami i zapewniam, że nigdy z obcymi facetami.
 • "z_boku" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 18:53:43 napisał:
  już jakaś panikara świętojebliwa się odezwała, wysyłaj dzieci z księżmi, będziesz spokojniejsza, pewnie sama nigdzie nie jeździłaś, taka suka ogrodnika
  • "Ewqa" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 23:04:13 napisał:
   Pudło panie "zboku". Ja właśnie napisałam ten komentarz, bo mam złe wspomnienia z księdzem, kiedy w dzieciństwie wysyłano mnie na kolonie tzw. oazy. Teraz nie ufam żadnemu facetowi który "opiekuje sie" dziećmi na wyjazdach, niezależnie czy jest to ksiadz, trener czy nauczyciel.
 • "z_boku" dnia 13 czerwca 2018 o godzinie 10:11:16 napisał:
  Współczuję, ale czy wszyscy muszą być w jednym worku ? Więcej takich "Eweq" i opiekunami będą siostry zakonne. Co na to chłopcy ? :):):)
 • "z_boku" dnia 13 czerwca 2018 o godzinie 10:27:12 napisał:
  Ktoś znowu podszywa się pod moją skromną osobę...
 • "z_boku" dnia 13 czerwca 2018 o godzinie 11:58:14 napisał:
  sorki, już nie będę posługiwał się tym nickiem, pomyłka niezamierzona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ak
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek 3 minuty temu
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista 5 minut temu
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman 38 minut temu
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam 49 minut temu
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
observer
a Zawiślak był bardzo aktywny w Sejmie...
TORRES20400
Szkoda w sumie klawiatury. Nie chodzi o ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018