Sport | Zamośćtekst nadesłany26 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość/Warszawa: Drugie okrążenie Padwy [Transmisja na żywo o 19:00]

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Jeśli sezon piłkarzy ręcznych porównamy do lekkoatletycznego biegu na 800 metrów, to szczypiorniści MKS Padwa Zamość rozpoczynają właśnie drugie, finałowe okrążenie. Dzisiaj w sobotę, 26 stycznia zawodnicy trenera Marcina Czerwonki udadzą się do Warszawy, na mecz z tamtejszym AZS UW (godz. 19:00).

Wszystkie drużyny grające w pierwszej lidze mają za sobą bardzo długą, ponad miesięczną przerwę dzielącą obie rundy sezonu. Nie był to czas słodkiego lenistwa. Oprócz standardowych treningów w hali, na siłowni i na basenie ekipy intensywnie szlifowały formę podczas meczów sparingowych, a niektóre z nich, jak chociażby Czuwaj Przemyśl czy KPR Legionowo mają za sobą potyczki w Pucharze Polski.

Zamojscy szczypiorniści rozegrali w styczniu trzy test-mecze. KSSPR Końskie, AZS AWF Biała Podlaska i zwłaszcza superligowa Stal Mielec to naprawdę godni, doświadczeni rywale, na tle których łatwo można wyłuszczyć niedoskonałości. Porażki z tymi zespołami pokazują, że przed zamojską ekipą jest jeszcze dużo pracy.

Sparingi sparingami, ale my doskonale wiemy co mamy robić. Po pierwszej części sezonu możemy być w miarę zadowoleni z naszego dorobku punktowego. To daje pewną dozę spokoju, pozwala na testowanie nowych rozwiązań. Nie zamierzamy jednak popadać w samozadowolenie, ponieważ nie możemy jeszcze być pewni utrzymania. Nasi rywale mają taki sam cel co my – mówi szkoleniowiec Padwy.

Perspektywy spadku na pewno pod uwagę nie biorą akademicy z Warszawy. To bardzo dobry, wyrównany zespół z dynamicznymi rozgrywającymi. Zamojscy kibice chyba już na zawsze będą mieli sentyment do tej drużyny, ponieważ to właśnie z AZS UW żółto-czerwoni rozegrali swoje pierwsze, historyczne starcie w pierwszej lidze. Nasi szczypiorniści zwyciężyli wówczas dwoma bramkami 29:27 po bardzo emocjonującym spotkaniu.

Pocieszające jest, że w zajęciach biorą wszyscy zawodnicy. Na pełnych obrotach ćwiczy już skrzydłowy Łukasz Szymański, dla którego będzie to pierwsza okazja do ligowej próby od 29 września 2018 roku. Wówczas „Wagon” doznał kontuzji kolana w pierwszej minucie meczu z MTS Chrzanów. Wygląda więc na to, że w zamojska ekipa odzyskała skrzydła. Jak wysoko na nich uleci? Przekonamy się już w sobotę.

Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z Warszawy – na Facebook-u. Start o godz. 19:00.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Xxx
Brawo, gratulacje!!!! Szkoda tylko, że ...
z_boku
Zamość nie Monaco, gokarty to taka For...
ciekawy
czego nie rozumiesz w slowie najprawdobo...
^_^
polecamy zatyczki do uszu z apteki...
:)
Zamość... Moi drodzy, w bogatych miast...
ja
nic nie robiono, bo nikt nie zgłosił i...
Piotr
Przejechać nie można z dzieckiem do sz...
Supertotobet
https://superotobetyenigiris.com...
Thomas
Ja wiem o tym i chodzi o 2006 rok. Tylko...
ja
do Thomasa - sprawa spalarni to nie popr...
Oko
Złote a skromne... chciałoby się zacy...
Jurek
Co za idiota wymyślił wyścigi gokart...
Zamojska Konopielka@ Ten cytat z Konopie...
Zamojska Konopi...
Osiedle domków jednorodzinnych w Zamoś...
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018