R E K L A M A

Z I P

Turystyka | ZamośćRedakcja12 czerwca 2018 FACEBOOK | 4442 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy ()

Zamość w spocie promującym Polskę

Źródło: YouTube
R E K L A M A    B O A R D

Hetmański Gród został dostrzeżony przez autorów spotu promującego Polskę z Fundacji  Edukacji Polonijnej.

„Odkryj Polskę / Explore Poland” to nowy projekt edukacyjny Fundacji Edukacji Polonijnej.

“Stworzyliśmy go, by zachęcić młodych Polaków mieszkających w kraju i poza jego granicami do zapoznania się z dziedzictwem kulturowym i malowniczym krajobrazem ojczyzny, z rodzimymi zwyczajami oraz tradycjami. 1 czerwca 2018 roku opublikowaliśmy filmik, w którym pokazujemy Polskę od gór do morza, od surowego piękna rodzimej przyrody po niezwykłą architekturę miast i zabytkowych starówek. Widoki zapierają dech w piersi, zwłaszcza, że wideo zrealizowano w wysokiej jakości 4K.” – piszą autorzy projektu.

W filmie pojawia się też zamojska Starówka. Polecamy 1:36 filmu.

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Zamość" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 9:26:19 napisał:
  Biedactwa...Zapewne nikt z nich wcześniej nie slyszał o Zamościu... dopiero teraz dostrzegli?To wersja Pana Redaktora. Fakty mówią inaczej. Zamość jest znany w całej Polsce, i nie tylko. Na tzw. drugim końcu świata też słyszeli o Zamościu. :))
  5
  2
  R E K L A M A
 • "Brawo Zamość" dnia 15 czerwca 2018 o godzinie 15:49:29 napisał:
  Dużo jeżdżę po Polsce i Zamość zajmuje miejsce w pierwszej trójce. Stare miasto jest zadbane, spójne, przemyślane. Rzadko można spotkać takie Miasto w Polsce. Dzięki ludziom Zamojskiego powstał piękny produkt który będzie cieszyć oczy obecnych i przyszłych pokoleń.
  3
  0
 • "ad111" dnia 19 czerwca 2018 o godzinie 11:10:50 napisał:
  Filmik słabiutki, nie ma się czym ekscytować, a Rynek w Zamościu broni się sam...
  2
  0
 • "z_boku" dnia 19 czerwca 2018 o godzinie 13:27:26 napisał:
  Zamość tylko mignął w tym spocie, żadna to promocja.
  0
  0
  • "ad111" dnia 19 czerwca 2018 o godzinie 14:05:25 napisał:
   Daltego cały ten "news" wyjęty jest nie powiem z czego...
   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
antyklerykał
Ja widzę rolę kleru w społeczeństwie...
eva
Ty lepiej powiedz mi ile dzieci jest mol...
Solfernus
A co tam na plebanii w Wielączy ? Bez z...
Joanna
Ciekawe ilu z nich zostało przeniesiony...
Wielmożny Pan ...
To nie ma już koncertów w podzamojskic...
z_boku
Piszą że dziennik, ale materiału wyst...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny