Turystyka | ZamośćRedakcja12 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy

Zamość w spocie promującym Polskę

Źródło: YouTube

Hetmański Gród został dostrzeżony przez autorów spotu promującego Polskę z Fundacji  Edukacji Polonijnej.

„Odkryj Polskę / Explore Poland” to nowy projekt edukacyjny Fundacji Edukacji Polonijnej.

„Stworzyliśmy go, by zachęcić młodych Polaków mieszkających w kraju i poza jego granicami do zapoznania się z dziedzictwem kulturowym i malowniczym krajobrazem ojczyzny, z rodzimymi zwyczajami oraz tradycjami. 1 czerwca 2018 roku opublikowaliśmy filmik, w którym pokazujemy Polskę od gór do morza, od surowego piękna rodzimej przyrody po niezwykłą architekturę miast i zabytkowych starówek. Widoki zapierają dech w piersi, zwłaszcza, że wideo zrealizowano w wysokiej jakości 4K.” – piszą autorzy projektu.

W filmie pojawia się też zamojska Starówka. Polecamy 1:36 filmu.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Zamość" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 9:26:19 napisał:
  Biedactwa...Zapewne nikt z nich wcześniej nie slyszał o Zamościu... dopiero teraz dostrzegli?To wersja Pana Redaktora. Fakty mówią inaczej. Zamość jest znany w całej Polsce, i nie tylko. Na tzw. drugim końcu świata też słyszeli o Zamościu. :))
  R E K L A M A
 • "Brawo Zamość" dnia 15 czerwca 2018 o godzinie 15:49:29 napisał:
  Dużo jeżdżę po Polsce i Zamość zajmuje miejsce w pierwszej trójce. Stare miasto jest zadbane, spójne, przemyślane. Rzadko można spotkać takie Miasto w Polsce. Dzięki ludziom Zamojskiego powstał piękny produkt który będzie cieszyć oczy obecnych i przyszłych pokoleń.
 • "ad111" dnia 19 czerwca 2018 o godzinie 11:10:50 napisał:
  Filmik słabiutki, nie ma się czym ekscytować, a Rynek w Zamościu broni się sam...
 • "z_boku" dnia 19 czerwca 2018 o godzinie 13:27:26 napisał:
  Zamość tylko mignął w tym spocie, żadna to promocja.
  • "ad111" dnia 19 czerwca 2018 o godzinie 14:05:25 napisał:
   Daltego cały ten "news" wyjęty jest nie powiem z czego...

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama