Chełm | Kraśnik | Krasnystaw | Lifestyle | Lublin | Puławy | ZamośćRedakcja4 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość w konkursie Świeć się z Energą walczy o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”

R E K L A M A    B O A R D

Zespół prasowy „Świeć się z Energą” przypomina że zostały niecałe 3 dni na pomaganie przez głosowanie w pierwszym etapie Plebiscytu Miast „Świeć się z Energą”.

Do finału akcji przejdzie 16 najładniej oświetlonych miejscowości – po jednym z każdego województwa. Na Lubelszczyźnie prowadzi Zamość przed Krasnymstawem i Lublinem. Aktualne wyniki można śledzić za pomocą aplikacji [WYNIKI]

W charytatywnym konkursie Energi wielkość miasta nie ma znaczenia. To, czy zdobędzie ono energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł dla potrzebujących oraz prawo do walki o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” zależy głownie od popularności świątecznych dekoracji.

Głosować można tylko do godziny 12.00 w poniedziałek 7 stycznia wysyłając SMS na nr 72355 (koszt 2,46 zł z VAT):

Chełm sms o treści: SEM.108
Krasnystaw sms o treści: SEM.132
Kraśnik sms o treści: SEM.75
Lublin sms o treści: SEM.18
Puławy sms o treści: SEM.109
Zamość sms o treści: SEM.74

Głosy na swojego faworyta oddawać można również poprzez stronę internetową TUTAJ tzw. „głosowanie klikiem” (koszt od 12,30 zł brutto)

Ostatnie dni głosowania na najpiękniejsze miasta w wojewódzkim etapie „Świeć się z Energą”. Zadecyduj, gdzie trafi dobroczynna pomoc!


O konkursie:

Trwa 10. jubileuszowa edycja dobroczynnej akcji „Świeć się z Energą”. Na najpiękniej świątecznie oświetlone miasta w swoim województwie można głosować tylko do 7 stycznia. Każda z 16 zwycięskich miejscowości otrzyma od Grupy Energa sprzęt AGD dla potrzebujących oraz awansuje do ogólnopolskiego finału. Laureaci zawalczą w nim o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i dodatkową nagrodę charytatywną o wartości 50 000 zł.

Ponad 150 miast z całej Polski bierze udział w rywalizacji na najbardziej spektakularne świąteczne iluminacje. Głosowanie w etapie regionalnym zakończy się 7 stycznia wyłonieniem 16 mistrzów regionów z największą liczbą głosów. Spośród nich w finale ogólnopolskim wybierzemy Świetlną Stolicę Polski. Głosowanie w drugim etapie potrwa od 11 do 18 stycznia.

Konkurs „Świeć się z Energą” już od dziesięciu lat jednoczy Polaków w walce o pomoc najbardziej potrzebującym. Miasta walczą nie tylko o prestiż, jaki niesie za sobą tytuł Świetlej Stolicy Polski, ale także o energooszczędny sprzęt AGD, który Grupa Energa przekazuje potrzebującym ze zwycięskich miast – domów dziecka, ubogich rodzin i osób starszych. W tym roku laureaci otrzymają energooszczędne urządzenia o łącznej wartości 200 tys. zł. Do mistrzów regionalnych trafi sprzęt AGD o wartości 10 000 zł. Natomiast zwycięzca ogólnopolski otrzyma dodatkowo energooszczędny sprzęt AGD o wartości 40 000 zł i przekaże go potrzebującym!

Jak zagłosować na swojego kandydata?

Kto bierze udział w rywalizacji i jak oddać głos na swoje miasto? Tych i innych informacji szczegółowych o akcji można szukać na stronie SwiecSie.pl/plebiscyt-miast. Każdy kto chce obejrzeć galerie miejscowości zgłoszonych do rywalizacji przez urzędy miast lub mieszkańców oraz oddać głos, znajdzie na SwiecSie.pl odnośniki do każdego z 16-stu plebiscytów regionalnych organizowanych na łamach dzienników lokalnych Grupy Polska Press. Głosowanie możliwe jest przez dedykowany każdemu miastu kod SMS, lub „głosowanie klikiem”.

Rywalizacja dla miłośników fotografii

Tradycyjnie w „Świeć się” rywalizować mogą także miłośnicy fotografii. Jeszcze do 18 stycznia można zgłaszać swoje świetliste zdjęcia w pięciu kategoriach tematycznych: Moje Miasto, Mój Dom, Moi Bliscy, Moja Iluminacja oraz Moja Szopka. Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody, Grand Prix – weekend w hotelu dla 2 osób oraz bon do sklep.energa.pl, a dla zwycięzców poszczególnych kategorii: 5 aparatów fotograficznych i bonów do sklep.energa.pl. Przewidziano także wyróżnienia: 20 aparatów fotograficznych o wartości 800 zł do realizacji w sklep.energa.pl. Dodatkowo w każdym województwie dla 3 osób, które zdobędą najwięcej głosów internautów, przygotowano bony do sklep.energa.pl.

Równolegle do tradycyjnego konkursu fotograficznego, rozgrywany jest także konkurs hasztagowy na Instagramie. Co tydzień autorzy najpopularniejszych zdjęć wybranych przez Lidię Popiel otrzymują gadżety od Grupy Energa. W finale akcji, spośród wszystkich zdjęć zamieszczonych i oznaczonych #SwiecSiezEnerga jury wybierze zwycięzców. Na autorów 3 najlepszych fotografii czekają nowoczesne smartfony, a 10 wyróżnimy bonami na zakupy w sklep.energa.pl.

Harmonogram dziesiątej edycji „Świeć się z Energą”

Świetlną stolicę Polski wybieramy w dwóch etapach „Plebiscytu miast”:

I etap – plebiscyty regionalne: zakończenie głosowania 7 stycznia 2019.
II etap – plebiscyt ogólnopolski: 11-18 stycznia 2019.
głosowanie na najpiękniejsze fotografie trwa od 14 grudnia 2018 do 18 stycznia 2019.

Więcej informacji o plebiscytach i konkursach w ramach „Świeć się z Energą” na stronie SwiecSie.pl, Facebooku i na profilu instagramowym akcji. Współorganizatorami i partnerami 10. edycji akcji „Świeć się z Energą” są: Grupa Energa, Grupa Polska Press, spółka Energa Oświetlenie oraz oficjalny sklep akcji – sklep.energa.pl.

Inicjatorem akcji „Świeć się z Energą” jest Energa SA, spółka zarządzająca jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy Energa obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Energa dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientom, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom.

Grupa Energa jest trzecim największym zintegrowanym operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) w Polsce pod względem wolumenu dostarczanej energii. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości 185 tys. km i obejmuje swoim zasięgiem obszar blisko 75 tys. km2, co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
:)
Zamość... Moi drodzy, w bogatych miast...
ja
nic nie robiono, bo nikt nie zgłosił i...
Piotr
Przejechać nie można z dzieckiem do sz...
Supertotobet
https://superotobetyenigiris.com...
Thomas
Ja wiem o tym i chodzi o 2006 rok. Tylko...
ja
do Thomasa - sprawa spalarni to nie popr...
Oko
Złote a skromne... chciałoby się zacy...
Jurek
Co za idiota wymyślił wyścigi gokart...
Zamojska Konopielka@ Ten cytat z Konopie...
Zamojska Konopi...
Osiedle domków jednorodzinnych w Zamoś...
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018