nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Sport | ZamośćDaniel Czubara31 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Zamość: Victoria Żmudź – Hetman 0:6

Fot. Daniel Czubara

Victorią zakończył się wyjazd piłkarzy Hetmana do Żmudzi. Zamościanie wygrali po bramkach Stefańskiego, Kanarka, Kycki i trzech Palucha.

Mecz był pełen ostrej gry, a gospodarze nie oszczędzali kości zamościan przed świętami. Przyszła jednak 19′ i Michał Paluch podał do Piotra Stefańskiego, który pokonał bramkarza Victorii. Strzelec pierwszej bramki miał swój udział również przy drugim golu. W 45′ Stefański został sfaulowany w polu karnym gospodarzy.  Sędzia wskazał na „wapno”, a  rzut karny pewnie wykorzystał Przemysław Kanarek.

Po zmianie stron w 47′ na listę strzelców wpisał się Rafał Kycko. Chwilę później bliski szczęścia był wprowadzony po przerwie Kacper Nastałek. W 66′ po faulu na Bednarze w polu karnym sędzia podyktował kolejną „jedenastkę” dla Hetmana. Strzał Szymona Soleckiego obronił jednak bramkarz Victorii. W 77′ minucie szczęścia próbowali gospodarze, jednak Skrzypek obronił strzał Kamila Sawy.

Końcówka meczu należała do Michała Palucha. Najpierw w 85′ wykorzystał on dośrodkowanie Kycki i zdobył czwartą bramkę dla Hetmana. Cztery minuty później Paluch zdobył kolejnego gola, tym razem po podaniu Miedźwiedzia, a chwilę później w 90′ ustalił wynik meczu na 6:0 wykorzystując podanie Daszkiewicza. Tym samym Paluch zaliczył klasycznego hat-tricka.

Drugi wiosenny mecz zakończył się drugim zwycięstwem Hetmana.

Victoria Żmudź – Hetman Zamość 0:6 (0:2)

Hetman: Skrzypek- Kanarek (86′ Luterek), Świech, Dudek, Daszkiewicz – Kuśmierz (46′ Nastałek), Kycko, Solecki, Bednara, Stefański (67′ Miedźwiedź) – Paluch.

Victoria: Furtak – Brodalski (65′ Kociuba), Paskiv (60′ Gregorowicz), Szczepan Sawa, Pakuła (67′ Fronc), Kamil Sawa, Grądzki, Kasprzycki, Pogorzelec, Krzyżak (60′ Zwolak), Misztal.

Bramki:

0:1 Stefański 19′

0:2 Kanarek 45

0:3 Kycko 47′

0:4 Paluch 85′

0:5 Paluch 89′

0:6 Paluch 90′

Żółte kartki: Brodalski, Grądzki (Victoria).

 

 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "kibic lat 80" dnia 31 marca 2018 o godzinie 16:20:00 napisał:
    Lubię Święta, mogą pojechać sobie na mecz Hetmana. Szkoda że mamy w składzie tylko jednego Piotra Stefańskiego i Rafała Kyckę. Mają papiery na coś więcej niż 3 liga. Hetman to oni i pozostali koledzy. Ci pozostali przeciętnie. Michał Paluch najwyższy na boisku z trudem zgrywa piłki do kolegów a z 5 metrów nie potrafi trafić głową w bramkę. Szymek jeszcze rok temu lider dziś nawet bez opaski kapitana i wciąż nie ta forma. Bywały już przypadki że liderzy po jednej rundzie drugą kończą daleko z tyłu, może nam się uda i coś Stal potraci. Inaczej stracimy Piotrusia po sezonie... ten chłopak dzisiaj to 40% zespołu.
    R E K L A M A
  • "kibic" dnia 31 marca 2018 o godzinie 19:24:12 napisał:
    Michał Paluch klasyczny hat trick w kilka minut - gratulacje dla całej drużyny.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
29 minut temu
NO cóż, miasto ogłosi nowy przetarg, ...
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
nareszcie
fajnie ze sa wreszcie komentarze, moze w...
Name
@TORRES20400 - surowa samoocena. Ja bym ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama