R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara31 marca 2018 FACEBOOK | 5249 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Zamość: Victoria Żmudź – Hetman 0:6

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Victorią zakończył się wyjazd piłkarzy Hetmana do Żmudzi. Zamościanie wygrali po bramkach Stefańskiego, Kanarka, Kycki i trzech Palucha.

Mecz był pełen ostrej gry, a gospodarze nie oszczędzali kości zamościan przed świętami. Przyszła jednak 19′ i Michał Paluch podał do Piotra Stefańskiego, który pokonał bramkarza Victorii. Strzelec pierwszej bramki miał swój udział również przy drugim golu. W 45′ Stefański został sfaulowany w polu karnym gospodarzy.  Sędzia wskazał na “wapno”, a  rzut karny pewnie wykorzystał Przemysław Kanarek.

Po zmianie stron w 47′ na listę strzelców wpisał się Rafał Kycko. Chwilę później bliski szczęścia był wprowadzony po przerwie Kacper Nastałek. W 66′ po faulu na Bednarze w polu karnym sędzia podyktował kolejną “jedenastkę” dla Hetmana. Strzał Szymona Soleckiego obronił jednak bramkarz Victorii. W 77′ minucie szczęścia próbowali gospodarze, jednak Skrzypek obronił strzał Kamila Sawy.

Końcówka meczu należała do Michała Palucha. Najpierw w 85′ wykorzystał on dośrodkowanie Kycki i zdobył czwartą bramkę dla Hetmana. Cztery minuty później Paluch zdobył kolejnego gola, tym razem po podaniu Miedźwiedzia, a chwilę później w 90′ ustalił wynik meczu na 6:0 wykorzystując podanie Daszkiewicza. Tym samym Paluch zaliczył klasycznego hat-tricka.

Drugi wiosenny mecz zakończył się drugim zwycięstwem Hetmana.

Victoria Żmudź – Hetman Zamość 0:6 (0:2)

Hetman: Skrzypek- Kanarek (86′ Luterek), Świech, Dudek, Daszkiewicz – Kuśmierz (46′ Nastałek), Kycko, Solecki, Bednara, Stefański (67′ Miedźwiedź) – Paluch.

Victoria: Furtak – Brodalski (65′ Kociuba), Paskiv (60′ Gregorowicz), Szczepan Sawa, Pakuła (67′ Fronc), Kamil Sawa, Grądzki, Kasprzycki, Pogorzelec, Krzyżak (60′ Zwolak), Misztal.

Bramki:

0:1 Stefański 19′

0:2 Kanarek 45

0:3 Kycko 47′

0:4 Paluch 85′

0:5 Paluch 89′

0:6 Paluch 90′

Żółte kartki: Brodalski, Grądzki (Victoria).

 

 

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "kibic lat 80" dnia 31 marca 2018 o godzinie 16:20:00 napisał:
    Lubię Święta, mogą pojechać sobie na mecz Hetmana. Szkoda że mamy w składzie tylko jednego Piotra Stefańskiego i Rafała Kyckę. Mają papiery na coś więcej niż 3 liga. Hetman to oni i pozostali koledzy. Ci pozostali przeciętnie. Michał Paluch najwyższy na boisku z trudem zgrywa piłki do kolegów a z 5 metrów nie potrafi trafić głową w bramkę. Szymek jeszcze rok temu lider dziś nawet bez opaski kapitana i wciąż nie ta forma. Bywały już przypadki że liderzy po jednej rundzie drugą kończą daleko z tyłu, może nam się uda i coś Stal potraci. Inaczej stracimy Piotrusia po sezonie... ten chłopak dzisiaj to 40% zespołu.
    R E K L A M A
  • "kibic" dnia 31 marca 2018 o godzinie 19:24:12 napisał:
    Michał Paluch klasyczny hat trick w kilka minut - gratulacje dla całej drużyny.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny