Sport | ZamośćDaniel Czubara31 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Zamość: Victoria Żmudź – Hetman 0:6

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Victorią zakończył się wyjazd piłkarzy Hetmana do Żmudzi. Zamościanie wygrali po bramkach Stefańskiego, Kanarka, Kycki i trzech Palucha.

Mecz był pełen ostrej gry, a gospodarze nie oszczędzali kości zamościan przed świętami. Przyszła jednak 19′ i Michał Paluch podał do Piotra Stefańskiego, który pokonał bramkarza Victorii. Strzelec pierwszej bramki miał swój udział również przy drugim golu. W 45′ Stefański został sfaulowany w polu karnym gospodarzy.  Sędzia wskazał na „wapno”, a  rzut karny pewnie wykorzystał Przemysław Kanarek.

Po zmianie stron w 47′ na listę strzelców wpisał się Rafał Kycko. Chwilę później bliski szczęścia był wprowadzony po przerwie Kacper Nastałek. W 66′ po faulu na Bednarze w polu karnym sędzia podyktował kolejną „jedenastkę” dla Hetmana. Strzał Szymona Soleckiego obronił jednak bramkarz Victorii. W 77′ minucie szczęścia próbowali gospodarze, jednak Skrzypek obronił strzał Kamila Sawy.

Końcówka meczu należała do Michała Palucha. Najpierw w 85′ wykorzystał on dośrodkowanie Kycki i zdobył czwartą bramkę dla Hetmana. Cztery minuty później Paluch zdobył kolejnego gola, tym razem po podaniu Miedźwiedzia, a chwilę później w 90′ ustalił wynik meczu na 6:0 wykorzystując podanie Daszkiewicza. Tym samym Paluch zaliczył klasycznego hat-tricka.

Drugi wiosenny mecz zakończył się drugim zwycięstwem Hetmana.

Victoria Żmudź – Hetman Zamość 0:6 (0:2)

Hetman: Skrzypek- Kanarek (86′ Luterek), Świech, Dudek, Daszkiewicz – Kuśmierz (46′ Nastałek), Kycko, Solecki, Bednara, Stefański (67′ Miedźwiedź) – Paluch.

Victoria: Furtak – Brodalski (65′ Kociuba), Paskiv (60′ Gregorowicz), Szczepan Sawa, Pakuła (67′ Fronc), Kamil Sawa, Grądzki, Kasprzycki, Pogorzelec, Krzyżak (60′ Zwolak), Misztal.

Bramki:

0:1 Stefański 19′

0:2 Kanarek 45

0:3 Kycko 47′

0:4 Paluch 85′

0:5 Paluch 89′

0:6 Paluch 90′

Żółte kartki: Brodalski, Grądzki (Victoria).

 

 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "kibic lat 80" dnia 31 marca 2018 o godzinie 16:20:00 napisał:
    Lubię Święta, mogą pojechać sobie na mecz Hetmana. Szkoda że mamy w składzie tylko jednego Piotra Stefańskiego i Rafała Kyckę. Mają papiery na coś więcej niż 3 liga. Hetman to oni i pozostali koledzy. Ci pozostali przeciętnie. Michał Paluch najwyższy na boisku z trudem zgrywa piłki do kolegów a z 5 metrów nie potrafi trafić głową w bramkę. Szymek jeszcze rok temu lider dziś nawet bez opaski kapitana i wciąż nie ta forma. Bywały już przypadki że liderzy po jednej rundzie drugą kończą daleko z tyłu, może nam się uda i coś Stal potraci. Inaczej stracimy Piotrusia po sezonie... ten chłopak dzisiaj to 40% zespołu.
    R E K L A M A
  • "kibic" dnia 31 marca 2018 o godzinie 19:24:12 napisał:
    Michał Paluch klasyczny hat trick w kilka minut - gratulacje dla całej drużyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z_boku
Wygrzebano jakieś stanowisko RM sprzed ...
TORRES20400
W tym niusie, nie ma najważniejszego. K...
z_boku
Zamojska kolegiata nie została aby par...
Antyklerykał
Zawłaszczanie przestrzeni trwa......
Mefisto
Poszukaj ile kosztował m2 na zielonym r...
KL
Toyota a w środku Idiota....
L.B.
I nadal nie są. 20.04.2019....
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018