Kultura i rozrywka | Zamośćtekst nadesłany15 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: V edycja Konkursu Piosenki Rosyjskiej

plakat organizatora
R E K L A M A    B O A R D

28 lutego 2019 roku, o godz. 9.00 odbędzie się już V edycja Konkursu Piosenki Rosyjskiej, organizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Zamościu. W tym roku, ze względu na remonty związane z termomodernizacją szkoły wykonawcy wyjątkowo zaprezentują swoje umiejętności w Klubie III Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu, przy ulicy Piłsudskiego 36.

Od ponad tygodnia napływają pierwsze zgłoszenia uczestników, a ich liczba świadczy o tym, że konkurs wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród młodzieży i nauczycieli. Wzorem lat ubiegłych wykonawcy wystąpią w dwóch kategoriach: gimnazjaliści i młodzież z ostatnich klas szkoły podstawowej oraz młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych. Co roku młodzi artyści zaskakują aranżacją i wykonaniem utworów zarówno tych starych, tj. Bułata Okudżawy, Anny German, Ałły Pugaczowy, Iriny Allegrowy, jak również nowych: Ani Lorak, Aleksandra Rybaka czy Julii Sawiczewy. Dzięki dużej scenie, profesjonalnemu oświetleniu i widowni liczącej blisko 350 osób młodzi wykonawcy będą mogli poczuć się jak na prawdziwej estradzie.

Piosenki rosyjskie zarażają młodych ludzi swoją wrażliwością, nostalgią, duchem dawnych czasów. W pamięci wszystkich utkwiły występy młodzieży z poprzednich lat, tj. wzruszające wykonanie „Chuligana” czy „Stary klon” Mateusza Kolasy z Liceum Ogólnokształcącego z Włodawy, Agnieszki Łozińskiej, która wykonała piosenkę „Eurydyki”, czy Szymona Kuśmierczyka, śpiewającego „Biełyje rozy” oraz inne osobowości sceniczne, czasami bez nagród, a jednak zapamiętane.

Na wykonawców czekają wycieczki zagraniczne, wieże, drony i wiele innych ciekawych gadżetów, ufundowanych przez Biuro Turystyczne Quand, MZK, PGE, WSIP, BUDMAT SP.J., Adam Gwizdała PRAKTIBUD.

Uczestnicy konkursu oceniani będą przez jury w składzie: Pan Tadeusz Wicherek, Dyrektor Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu, Pani Agnieszka Kowal, Dyrektor Wydziału Oświaty w Zamościu i Pani Beata Buczek z Państwowej Szkoły Muzycznej w Zamościu.

Korzystając z gościnności Garnizonowego Klubu zapraszamy na koncert wszystkich mieszkańców Zamościa.

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu.
Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość i Lubelskiego Kurator Oświaty.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: TVP 3 Lublin, Telewizja Kablowa Zamość Video – Kadr, Polskie Radio Lublin, Katolickie Radio Zamość, Nowy Kurier Zamojski, Kurier Lubelski, NaszeMiasto.pl, Zamojska.pl, Gazeta Akademicka Skafander, Portal Zamojski, Ezamosc.pl, Roztocze.net.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej szkoły: http://www.zsp4zamosc.edu.pl/konkurspioros

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ja 45 minut temu
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018