R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja8 czerwca 2018 FACEBOOK | 4438 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze ()

Zamość: Uwaga kierowcy! Będą zmiany na Peowiaków

Roboty drogowe. Fot. R.Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Uwaga kierowcy! Mamy dla Was informację o zamiarze wprowadzenia czasowej organizacji ruchu na ul. Peowiaków. 

Jak udało nam się ustalić zmiana zostanie wprowadzona w przyszłym tygodniu.  Szczegóły znajdziecie w poniższym komunikacie PRD.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Ewqa" dnia 8 czerwca 2018 o godzinie 12:59:53 napisał:
  Dlaczego PRD wysyła pismo do Telewizji Kablowej Zamość której nie ma już w kablówce, a nie do innych, prężnie działających mediów, np. portalu Roztocze i innych portali? Taki komunikat o utrudnieniach powinien być wysłany do wszystkich, a okazuje sie, że redaktor sam musi go szukać. Czym tam pracują aż tacy ignoranci?
  7
  2
  R E K L A M A
  • "wqawa" dnia 8 czerwca 2018 o godzinie 16:22:44 napisał:
   Za to temu redaktorowi płacą. Więc nie wiem o co płacz. Wielu moich znajomych z Zamościa i okolic nawet nie wie o istnieniu takiego portalu jak roztocze.net. Nie wymagaj od innych więc jego znajomości. Zresztą skoro, ktoś miałby wysyłać list do niszowego serwisu internetowego... to pasowałoby też wysłać go do innych internetowych i prasy drukowanej, a to powiększyłoby listę z 8 odbiorców do 30?
   1
   4
  • "Ewqa" dnia 9 czerwca 2018 o godzinie 9:45:41 napisał:
   Zdaje sobie sprawe że mało osób zna roztocze.net, np. wśród moich sąsiadów nikt, ale nadal uważam, że powinno się wysyłać takie ważne komunikaty do jak największej liczby mediów a nie do dwóch wybranych nie wiadomo jakim kryterium (na pewno nie oglądalności, bo telewizja zakończyla nadawanie w kablu i szczerze mówiąc nie wiem gdzie teraz można ją oglądać).
   1
   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny