R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćRedakcja7 sierpnia 2018 FACEBOOK | 5263 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 12 komentarzy

Zamość: Ulica Akademicka wyłączona z ruchu

Widok na ulicę Akademicką z wieży, fot. Oliwia Bojar

W najbliższą sobotę, w godzinach 11:00-18:00, zamknięty dla ruchu będzie mały odcinek ulicy Akademickiej od skrzyżowania ul. Królowej Jadwigi do Katedry.

Czasowe utrudnienie związane są z organizacją imprezy „Zamość na Okrągło” która w dniach 10-12 sierpnia odbywać się będzie pod Pałacem Zamoyskich, na Rynku Wielkim i ulicy Kolegiackiej.

W sobotę:

12:00 – 22:00 zlot food trucki (pałac Zamoyskich)

Start 12:00 RYNEK WIELKI

12 – 14 – zawody Strong Man

12 – 14 – Radio Lublin audycja z Zamościa

 • wystawa motocykli, aut – WEŹ UDZIAŁ – więcej TUTAJ
 • pokazy  FRS ( ul Kolegiacka  )
 • pokaz palenia gumy ( ul Kolegiacka)
 • pokaz przeciągania pojazdów Skakun LRT (ul Kolegiacka)
 • DRIFT TAXI
 • Rodzina na okrągło czyli strefa zabaw dla rodzin z dziećmi

Symulatory gier od Media Markt, kącik majsterkowicza Castorama, miasteczko samochodowe  Arttracker, wystawa resoraków, strefa foto

20:30 – koncert  TEN TYP MESS

Zakończenie 22:00

Zapraszamy!

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Zenek" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 12:50:11 napisał:
  To poczta będzie odcięta od świata.
  R E K L A M A
  • "hihihi" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 13:12:12 napisał:
   trzeba bedzie wrócic do gołębi pocztowych
  • "Mareczek" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 14:35:19 napisał:
   Szczególnie że to sobota...
 • "TORRES20400" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 14:45:37 napisał:
  "zamknięty dla ruchu będzie mały odcinek ulicy Akademickiej od skrzyżowania ul. Królowej Jadwigi do Katedry." Znaczy się skrzyżowanie będzie "czynne". Od poczty w Kolegiacką, potem chyc w Pereca w lewo, i jesteśmy na skrzyżowaniu na Akademickiej. A potem jak kto komu pasuje. Byle nie w lewo ;-)
  • "geniusz" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 22:53:50 napisał:
   Jeszcze nam geniuszu napisz jak wcześniej do poczty dojechać.
 • "Nat" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 19:14:45 napisał:
  Czy mieszkańcy Starówki będą mogli przejeżdżać? Tylko tamtędy mogę zajechać pod dom. Szczególnie, że płacimy abonament miesięczny za parkowanie jako mieszkańcy.
  • "TORRES20400" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 22:07:32 napisał:
   To dość ciekawe, że akurat tamtędy tylko możesz podjechać pod swój dom... To gdzie ty mieszkasz? Jakoś wszyscy inni mieszkańcy Starego Miasta będą mogli, tylko ty nie. Bardzo ciekawe ;-)
  • "Jude" dnia 8 sierpnia 2018 o godzinie 14:32:35 napisał:
   Ile ten abonament wynosi? Złotówkę miesięcznie? Nie kpij...
 • "Parafianka" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 21:36:37 napisał:
  Na Kolegiackiej, przy Katedrze taka hałaśliwa impreza? Nie można było tego przenieść w inne miejsce?
 • "TORRES20400" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 23:20:29 napisał:
  @"geniusz"; tak w skrócie, bo po ksywce "w lot zrozumiesz". Jedziesz od Placu Wolności, Żeromskiego, dojeżdżasz do końca, na "stopie" skręcasz w lewo, i jedziesz pod pocztę. A potem jak opisałem powyżej.
  • "do torresa" dnia 8 sierpnia 2018 o godzinie 1:00:01 napisał:
   pojedź Torres tak jak mówisz, tylko kilka wykroczeń, jak straż nagra to kilka stówek mandatu i punkty Ty gościu z Zamościa jesteś ? Na Starym Mieście kiedyś byłeś ?
 • "TORRES20400" dnia 8 sierpnia 2018 o godzinie 15:15:55 napisał:
  @"do torresa"; jakie "kilka wykroczeń"? Jeżdżę po Starym Mieście niemal codziennie. Jedyną "skuchą", jest znak zakaz wjazdu na skrzyżowaniu Żeromskiego z Bazyliańską. ZDG powiesi w sobotę na nim jakąś szmatę na parę godzin i będzie git majonez. Mnie to nie dotyczy, bo wykupiłem sobie "płatną kartę postojową" (patrz: tabliczka pod znakiem), co niniejszym wszystkim polecam.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny