R E K L A M A

Z I P

Edukacja | Zamośćtekst nadesłany19 maja 2018 FACEBOOK | 5249 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Uczniowie “ekonomika” zdobyli certyfikaty w PWSZ

Fot. PWSZ w Zamościu
R E K L A M A    B O A R D

Wiele osób marzy o tym, żeby posiadać dokument potwierdzający ich umiejętności językowe. Uczniowie zamojskiego „Ekonomika” mogą zdawać egzaminy na certyfikaty w PWSZ w Zamościu na preferencyjnych warunkach, podobnie jak studenci uczelni. Jest to możliwe dzięki porozumieniu zawartemu między uczelnią a szkołą.

Ostatnio do szczęśliwych posiadaczy certyfikatów TOEFL Junior dołączyli właśnie uczniowie „Ekonomika” Weronika Rybak oraz Krzysztof Koperwas, którzy przystąpili do egzaminu przy okazji organizowanego przez uczelnię Konkursu Języka Angielskiego. Certyfikaty wręczył uczniom mgr Konrad Niewiadomski, kierownik Studium Języków Obcych PWSZ w Zamościu. – To jest mój pierwszy certyfikat, na pewno mi się przyda zarówno na studiach, jak i w pracy – mówi Krzysztof Koperwas, tegoroczny maturzysta. – Szukałem już pracy i wiem, że certyfikaty są mile widziane przez pracodawców, zwłaszcza za granicą. Mój nauczyciel, pan Łukasz Kołodziejczyk, zaproponował mi, żebym spróbował swoich sił w egzaminie na certyfikat, za który normalnie trzeba byłoby dużo zapłacić. Posłuchałem i opłaciło się.

Weronika Rybak ma jeszcze dwa lata do matury, ale certyfikat w kieszeni ma już teraz, wszystko dzięki temu, że wzięła udział w uczelnianym Konkursie Języka Angielskiego. – Zgłosiłam się do konkursu, nie wiedząc nawet o tym, że można zdobyć certyfikat. Potem dostałam się do finału i pomyślałam, że skoro mogę za darmo przystąpić do egzaminu, to czemu z tego nie skorzystać? Zawsze chciałam mieć taki certyfikat, lubię takie wyzwania. Dużo czytam po angielsku, oglądam filmy, seriale, słucham muzyki, ogólnie kocham angielski.

Wszyscy, którzy tak jak Weronika kochają angielski, powinni wiedzieć, że Studium Języków Obcych PWSZ w Zamościu, jako partner Educational Testing Service (ETS), oferuje możliwość uzyskania następujących certyfikatów językowych: TOEIC Bridge, TOEFL Junior, WiDaf, WiDaF Bacis oraz TFI. Więcej informacji można znaleźć na stronie uczelni w zakładce: Student → Studium Języków Obcych → Certyfikaty.

 

ms

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny