Edukacja | Zamośćtekst nadesłany19 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Uczniowie „ekonomika” zdobyli certyfikaty w PWSZ

Fot. PWSZ w Zamościu
R E K L A M A    B O A R D

Wiele osób marzy o tym, żeby posiadać dokument potwierdzający ich umiejętności językowe. Uczniowie zamojskiego „Ekonomika” mogą zdawać egzaminy na certyfikaty w PWSZ w Zamościu na preferencyjnych warunkach, podobnie jak studenci uczelni. Jest to możliwe dzięki porozumieniu zawartemu między uczelnią a szkołą.

Ostatnio do szczęśliwych posiadaczy certyfikatów TOEFL Junior dołączyli właśnie uczniowie „Ekonomika” Weronika Rybak oraz Krzysztof Koperwas, którzy przystąpili do egzaminu przy okazji organizowanego przez uczelnię Konkursu Języka Angielskiego. Certyfikaty wręczył uczniom mgr Konrad Niewiadomski, kierownik Studium Języków Obcych PWSZ w Zamościu. – To jest mój pierwszy certyfikat, na pewno mi się przyda zarówno na studiach, jak i w pracy – mówi Krzysztof Koperwas, tegoroczny maturzysta. – Szukałem już pracy i wiem, że certyfikaty są mile widziane przez pracodawców, zwłaszcza za granicą. Mój nauczyciel, pan Łukasz Kołodziejczyk, zaproponował mi, żebym spróbował swoich sił w egzaminie na certyfikat, za który normalnie trzeba byłoby dużo zapłacić. Posłuchałem i opłaciło się.

Weronika Rybak ma jeszcze dwa lata do matury, ale certyfikat w kieszeni ma już teraz, wszystko dzięki temu, że wzięła udział w uczelnianym Konkursie Języka Angielskiego. – Zgłosiłam się do konkursu, nie wiedząc nawet o tym, że można zdobyć certyfikat. Potem dostałam się do finału i pomyślałam, że skoro mogę za darmo przystąpić do egzaminu, to czemu z tego nie skorzystać? Zawsze chciałam mieć taki certyfikat, lubię takie wyzwania. Dużo czytam po angielsku, oglądam filmy, seriale, słucham muzyki, ogólnie kocham angielski.

Wszyscy, którzy tak jak Weronika kochają angielski, powinni wiedzieć, że Studium Języków Obcych PWSZ w Zamościu, jako partner Educational Testing Service (ETS), oferuje możliwość uzyskania następujących certyfikatów językowych: TOEIC Bridge, TOEFL Junior, WiDaf, WiDaF Bacis oraz TFI. Więcej informacji można znaleźć na stronie uczelni w zakładce: Student → Studium Języków Obcych → Certyfikaty.

 

ms

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400 29 minut temu
https://www.youtube.com/watch?v=I2ZgKkob...
nauczyciel
buachahahahaha, dawno się tak nie uśmi...
ak
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018