Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćOliwia Bojar27 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy

Zamość: Tytuł nadany, sprzęt przekazany

Przekazanie tytułu i nagród w konkursie Świeć się z Energą, foto: Oliwia Bojar

Dzisiaj (27 stycznia) w Sali Consulatus zamojskiego ratusza odbyło się oficjalne nadanie miastu tytułu Świetlnej Stolicy Polski, który miasto zdobyło w IX edycji konkursu Świeć się z Energą. Nagrodą w konkursie był sprzęt AGD wartości 50 tys. zł, który trafi do najbardziej potrzebujących zamościan.

Przypomnijmy, że w grudniu 143 miasta rywalizowały w etapie regionalnym. Na początku stycznia 16 miast – mistrzów województw zmierzyło się w ogólnopolskim finale. Zwyciężył Zamość, który zdobył 74 708 głosów – co w przeliczeniu na jednego mieszkańca daje dwa głosy.
Na drugim miejscu znalazła się Częstochowa (26 052), a trzecie miejsce przypadło Starachowicom (19 623).
Konkurs pozwolił zdobyć nie tylko tytuł, ale i sprzęt którego redystrybucją wśród najbardziej potrzebujących zajmie się Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie i Polski Czerwony Krzyż.

Energooszczędny sprzęt czyli m. in. lodówko-zamrażarki, zmywarki, kuchenki, czajniki i wiele innych trafi do:
rodzin najbardziej potrzebujących;
rodzin, których członkami są osoby niepełnosprawne
potrzebujących osób samotnych,
pogotowia opiekuńczego
domu dziecka
rodzinnego domu dziecka
oraz trzech stowarzyszeń, które działają na zamojskich osiedlach.

Grupę Energa w przekazaniu sprzętu reprezentowali Anna Ziobroń, Dyrektor Departamentu Marketingu i Komunikacji Energa SA. oraz Adam Kasprzyk, rzecznik Grupy Energa.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Foto" dnia 27 stycznia 2018 o godzinie 11:29:06 napisał:
  Kto robił te zdjęcia? Damian wygląda jakby z trumny wylazł.
  R E K L A M A
 • "eRPe" dnia 27 stycznia 2018 o godzinie 12:18:00 napisał:
  "Zwyciężył Zamość, który zdobył 74 708 głosów – co w przeliczeniu na jednego mieszkańca daje dwa głosy." ... Właściwie na tym zdaniu można zakończyć czytanie tego "artykułu".
 • "Lula" dnia 27 stycznia 2018 o godzinie 13:03:06 napisał:
  Ludziska!!!! Nie marudźcie, oglądajcie dzisiaj(-sobota-) TVP INFO-tam są co jakiś czas na żywo relacje z Zamościa dotyczące wygranej!!!!!!
 • "Porażka" dnia 27 stycznia 2018 o godzinie 14:21:49 napisał:
  Na rynku dzisiaj straszny syf, smród z kominów, troche piachu, dużo błota i lodu, że nogi można połamać, stosunkowo mało ludzi jak na miejskie imprezy, no i lokalna kapela disco polo występująca przez chwilę na małej drewnianej, prowizorycznej scenie, bo na normalną scenę zabrakło miejsca ze względu na te puste i smutne badyle ogrodzone bramkami, które zapalą się dopiero za pare godzin na 5 minut i zgasną. I wy to chcecie pokazywać w tvp info?
 • "Anonim" dnia 27 stycznia 2018 o godzinie 16:48:23 napisał:
  zesrałeś się rafałku ?
 • "Zamość" dnia 27 stycznia 2018 o godzinie 17:26:23 napisał:
  Za 150 000 mamy sprzęt na 50 000 .gospodarność i mistrzostwo inwestycyjne.
 • "ad111" dnia 27 stycznia 2018 o godzinie 18:04:19 napisał:
  Gazele bezsensu...
 • "Ex pert" dnia 27 stycznia 2018 o godzinie 19:44:19 napisał:
  Tak, wydatek 150 000, wrócił sprzęt za 50 000i promocja w tv i internecie za jakieś 500 000 zł. Dziękujemy Panie Prezydencie, jest Pan dobrym gospodarzem, a Zamość żyje w końcu.
 • "Mieszkaniec" dnia 27 stycznia 2018 o godzinie 20:45:57 napisał:
  Nawet wazeliniarze, kolendnicy byli, zaśpiewali P. A.W. oj maluśki, maluśki?
 • "do anonim" dnia 28 stycznia 2018 o godzinie 8:23:38 napisał:
  ...w Sitańcu to jeden od dawna już z pieluchą chodzi, żeby nie popuścić po nogach...i podsłuchuje, czy po niego nie idą ;)
  R E K L A M A
 • "do Foto" dnia 28 stycznia 2018 o godzinie 8:27:05 napisał:
  "Super prezencja" jak na d..a promocji : )))
 • "bum" dnia 28 stycznia 2018 o godzinie 13:52:10 napisał:
  do zdjęcia foto się pchają jak muchy do miodu, a nie zdają sobie sprawy jak głupio wyglądają
 • "Tekst nadesłany" dnia 28 stycznia 2018 o godzinie 14:13:24 napisał:
  "do anonim" - cóż za inwencja. Szczytujesz ?

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama