Sport | Zamośćtekst nadesłany29 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Twarda przemyska ściana

R E K L A M A    B O A R D

Środowy sparing z Czuwajem Przemyśl (22:26) był przedsmakiem tego co czeka Padwę Zamość w pierwszej lidze. Zaprawieni w ligowych bojach goście z Podkarpacia zaprezentowali niezwykle twardą grę w obronie, a także konsekwencję w wykorzystywaniu błędów. To bardzo cenna lekcja dla zamojskiego beniaminka.

Czuwaj Przemyśl to zespół złożony z doświadczonych zawodników, którzy w poprzednim sezonie „wykręcili” bardzo przyzwoity wynik w postaci czwartego miejsca na zapleczu ekstraklasy. W przerwie letniej w ich szeregach doszło do kilku roszad kadrowych. Do Padwy odszedł na przykład skrzydłowy Paweł Puszkarski, ale za to po stronie wzmocnień bez dwóch zdań należy zaliczyć Michała Kubisztala, króla strzelców pierwszej ligi w poprzednim sezonie, a także byłego reprezentanta Polski. Trener Piotr Kroczek ma więc nadzieję na co najmniej powtórzenie ubiegłosezonowego wyczynu, a już na pewno marzy o zawojowaniu podium.

W środowy wieczór przemyślanie zaprezentowali bardzo solidny i przede wszystkim twardy handball. Zawodnicy zamojskiego beniaminka co rusz zderzali się z czerwoną ścianą, ale mimo wszystko nie tracili kontaktu z przeciwnikiem.

Do przerwy Czuwaj prowadził dwoma bramkami (14:12), ale krótko po przerwie zamościanie zdołali doprowadzić do remisu (15:15).

Na całkowite przejęcie inicjatywy w tym meczu gospodarzom nie starczyło jednak sił. Jeszcze w 42 min na tablicy wyników ponownie widniał remis, tym razem 18:18, ale od tego momentu przyjezdni nie pozwolili przegonić się podopiecznym trenera Marcina Czerwonki, który w końcówce spotkania mocno zamieszał w składzie.

Przed spotkaniem z Czuwajem odbyło się zapowiadane w naszych mediach społecznościowych spotkanie Klubu Kibica Padwy Zamość. Jest to nowa forma aktywizacji fanów naszego zespołu, którzy chcą wspierać swoją drużynę w nieco bardziej zorganizowany sposób. Na spotkaniu zjawiło się ponad 15 osób, ale jesteśmy przekonani, że w trakcie trwania rozgrywek ligowych grupa ta znacznie się rozrośnie.

Zresztą nasi kibice dali próbkę swoich umiejętności podczas meczu sparingowego, za co odebrali – co znamienne, od obu drużyn – zasłużone brawa. I za to Wam dziękujemy!

Padwa Zamość – Czuwaj Przemyśl 22:26 (12:14)

Padwa: Bąk, Wnuk – Puszkarski 3, Pomiankiewicz 3, T. Fugiel 3, Sałach 2, Mroczek 2, Gałaszkiewicz 2, Bigos 2, Misalski 2, Adamczuk 1, Radwański 1, Samoszczuk 1, Kozyrski, Pieczykolan, Kłoda.

Czuwaj: Szczepaniec, Sar – Kulka 5, Nowak 5, Stołowski 4, Obydź 3, Bajwoluk 3, Kubik 2, Michał Kubisztal 1, Kroczek 1, Górski 1, Maciej Kubisztal 1, Kozdroń, Wacek.

Sędziowali: Grzegorz Młyński (Zwoleń), Rafał Puszkarski (Legionowo).

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
KL
Rafał był i jest najlepszy! Nie ma co ...
Sławek
Sławek, on dwoma rękoma głosował za ...
Thomas
[b]Żelazko głosuję na Żelazko :) [b...
Thomas vel Sail...
Chłopaki dają czadu jak Elvis. Szkoda ...
I co może być złego w tym, że Prezyd...
zamościak
To już naszych młodych piłkarzy nie m...
TORRES20400
Po pierwsze, najserdeczniejsze życzenia...
Redakcja roztoc...
Czy „Kubel” pyta o komentarze pod in...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018