Galerie | Motoryzacja | ZamośćRedakcja9 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Zamość: Trwa remont ulicy Namysłowskiego [FOTO]

R E K L A M A    B O A R D

– Przed końcem wakacji powstanie tu nowa ścieżka rowerowa, obustronne chodniki i nowa nawierzchnia jezdni. – czytamy w komunikacie na stronie Urzędu Miasta Zamość.

Trwa remont ulicy Namysłowskiego, będzie ścieżka rowerowa, nowe chodniki, a dziurawa nawierzchnia będzie zastąpiona nową. W pobliżu PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość. Rejon Energetyczny Zamość nazywanego Zakładem Energetycznym zaplanowano przejście dla pieszych, natomiast dla samochodów ciężarowych dostarczających towar do Zakładów Zbożowych, zostanie wyznaczony specjalny pas postojowy. Ze względu na tonaż aut, konstrukcja nawierzchni zostanie wzmocniona stalową siatką.

Wykonawcą prac zleconych przez Zarząd Dróg Grodzkich jest Zamojskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych. Koszt prac budowlanych to około 1 963 000 zł, a termin wykonania – do końca lipca bieżącego roku.

Odkąd w sierpniu 2018 roku do użytku oddana została nowa ulica łącząca Prostą z Namysłowskiego, (jej obecna nazwa to ulica 11 listopada) ruch na Namysłowskiego znacznie wzrósł. Urząd Miasta apeluje do kierowców, by zachowali szczególną ostrożność w miejscu prowadzenia prac.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ak" dnia 9 kwietnia 2019 o godzinie 13:08:09 napisał:
  Rad bym się dowiedzieć, ile na tę inwestycję miasto uzyskało środków zewnętrznych.Mam już dość szerokiego gestu zamojskich władz. Lublin buduje ulice z 80% dofinansowaniem. Zamość za pieniądze podatnika.
  R E K L A M A
  • "Anonim" dnia 10 kwietnia 2019 o godzinie 10:55:50 napisał:
   Pewnie 0%, może jakby było z dofinansowaniem, to ścieżka rowerowa byłaby przy jezdni, a nie zamiast kawałka chodnika. W Świdniku czy Biłgoraju ścieżki są normalnie przy jezdni, a w Zamościu się je produkuje na chodnikach. Ja nie mam nic do rowerzystów, to nie oni robią te ścieżki, ale to jest złe rozwiązanie, zabiera się miejsce pieszym, zostawia pasy zieleni i powoduje zagrożenie, bo rower może 25 km/h jechać. Jak zaczepi pieszego, to może być tragedia. Ten pas dla rowerów powinien być przy jezdni, a nie tak jak się w Zamościu odbywa, zamiast kawałka chodnika. Ścieżki są potrzebne, ale nie kosztem chodników i z głową.
 • "Anonim" dnia 9 kwietnia 2019 o godzinie 19:02:09 napisał:
  Kochana redakcjo Zakład energetyczny to nutka przeszłości lata 90 ubiegłego wieku Rejon Energetyczny Zamość PGE Dystrybucja O/Zamość są tablice informacyjne można przeczytać zanim się pisze
  • "ak" dnia 10 kwietnia 2019 o godzinie 9:42:27 napisał:
   Drogi "Anomimie" Tradycyjne nazwy miejscowe nie muszą się zmieniać wraz ze zmianami administracyjnymi. To że, POM Zamość przestał istnieć nie znaczy, że z dnia na dzień trzeba przemianować np. nazwę przystanku.
 • "mieszkaniec" dnia 10 kwietnia 2019 o godzinie 9:52:21 napisał:
  Nie znam planów, ale jak się ma to skończyć na zasadzie wymiany samej warstwy ścieralnej (asfaltu) to za pół roku będą piękne koleiny. Bez wymiany warstwy nośnej przy takim ruchu tirów można ten ,,remont" sobie wsadzić wiadomo gdzie;)
 • "My name is" dnia 10 kwietnia 2019 o godzinie 12:59:58 napisał:
  I tak właśnie wygląda sytuacja, gdy artykuł jest kopią informacji, nie pogłębionej. Miasto wystąpiło o 50% dofinansowania. Żadne miasto nie dostaje 80 proc. Nawet tak chwalony przez Ćwika Lublin. A co do wymiany asfaltu, będzie nowa podbudowa i nawierzchnia.
 • "Anonim" dnia 10 kwietnia 2019 o godzinie 14:18:36 napisał:
  Zobaczymy...
 • "prq" dnia 10 kwietnia 2019 o godzinie 18:04:03 napisał:
  Ścieżka rowerowa powinna się kończyć przejazdem koło Militariów. Inaczej jadąc rowerem w kierunku Kauflandu trzeba trzy razy czekać na zielone, dotyczy też jadących od Twierdzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
:)
Zamość... Moi drodzy, w bogatych miast...
ja
nic nie robiono, bo nikt nie zgłosił i...
Piotr
Przejechać nie można z dzieckiem do sz...
Supertotobet
https://superotobetyenigiris.com...
Thomas
Ja wiem o tym i chodzi o 2006 rok. Tylko...
ja
do Thomasa - sprawa spalarni to nie popr...
Oko
Złote a skromne... chciałoby się zacy...
Jurek
Co za idiota wymyślił wyścigi gokart...
Zamojska Konopielka@ Ten cytat z Konopie...
Zamojska Konopi...
Osiedle domków jednorodzinnych w Zamoś...
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018