R E K L A M A

Z I P

II. Region | Kultura i rozrywka | ZamośćOliwia Bojar16 lutego 2018 FACEBOOK | 5245 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 17 komentarzy

Zamość: Trwa Konkurs Piosenki Rosyjskiej – transmisja na żywo

R E K L A M A    B O A R D


W zamojskim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 czyli popularnej “budowlance” odbywa się dzisiaj IV edycja konkursu w którym wykonawcy śpiewają rosyjskie piosenki.

Do tegorocznej edycji zgłosiła się wyjątkowo rekordowa liczba wykonawców zarówno ze szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. W sumie w IV edycji 43 wykonawców. Są to soliści i zespoły ze szkół gimnazjalnych (20 zgłoszeń) oraz ponadgimnazjanych (23 zgłoszeń). Zgłoszeni pochodzą ze szkół z Biłgoraja, Chełma, Lublina, Hrubieszowa, Józefowa, Komarowa, Majdanu Starego, Majdanu Nepryskiego, Mircza, Siedliszcza, Szyszkowa, Tomaszowa Lubelskiego, Trzeszczan, Uchań, Ulhówka, Włodawy i Zamościa.

Najlepszych wykonawców wyłoni jury, ale swoich faworytów wskazać może także publiczność i Internauci, którzy na swoich faworytów głosować mogą za pośrednictwem strony internetowej strony TUTAJ.

Głosowanie na poszczególnych wykonawców możliwe będzie przez 20 minut po zakończeniu występów zarówno kategorii gimnazjalistów, jak i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Występy na bieżąco oglądać możecie w serwisie YouTube

Patronat nad wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Zamość i Lubelski Kurator Oświaty.

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Redaktorzy" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 10:05:35 napisał:
  To wszyscy wiedzą. Ruszcie tyłki o zróbcie tam zdjęcia albo transmisje szanowna redakcjo.
  R E K L A M A
 • "Redaktorek" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 10:21:36 napisał:
  Tylko po co skoro szkoła sama transmisję robi. >fragment usunięty<
 • "Саща Громкопердеев" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 12:04:11 napisał:
  Предлагаю всем песни славляющие Великую Русскую Социалистическую Революцию, а серезно говоря - вы не имеете лругих замыслов как на пример конкурс чешской или венгрийской песни,ведь Замость это не Зеленая Гора.
 • "Czytelniczka" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 12:21:41 napisał:
  Spodziewałam się relacji, chociaż paru zdjęć, a wkleiliście plakat... Czy wywiążecie się z patronatu medialnego i będzie jakaś relacja?
 • "Buc" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 13:57:55 napisał:
  >komentarz usunięty<
 • "direkt" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 14:10:45 napisał:
  >komentarz usunięty<
 • "Zasłonięte logo TVK" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 14:43:46 napisał:
  Dlaczego na plakacie zasłoniliście logo Telewizji Kablowej? Ładnie tak? A "Buc" to redaktor roztocza net
 • "Karolina" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 15:21:18 napisał:
  Patronat to nie tylko zapowiedzi ale też relacjonowanie. Tutaj żadnej relacji nie widze. Ale czego sie spodziewać po serwisie, w którym założyciel wyjechał za granicę, redaktor naczelny poszedł do wojska i urwał sie z nim kontakt, a wolontariusze olewają temat. "Buc" i "direkt" mogliście zrobić chociaż kilka zdjęć zamiast teraz pisać komentarze na swoją obronę.
 • "zuza" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 18:06:29 napisał:
  Ja myślę, że roztocze.net powinno wrócić do potrzeby rejestracji przy dodawaniu komentarzy, bo nigdzie indziej nie ma możliwości wylewania tyle jadu i żółci co tutaj. Wszędzie komentarze publikują po klepnięciu przez moderatora. A tu wszyscy paranoicy się schodzą i mają niezłą zabawę. Nie wspomnę o konkurencji której już chyba już sama nie wie co ma ze sobą zrobić.
 • "Karolina" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 18:22:20 napisał:
  Hehe, wszystkie ostatnie komentarze to albo nieudolna próba zmiany tematu, albo sugerowanie, że krytycy mają problemy psychiczne. A fakt jest niezaprzeczalny. Relacji z konkursu jak nie było, tak nie ma. Z postulatem rejestracji zgadzam się. Nie byłoby odpisywania z przypadkowych nicków i udawania 10 osób np 10 obrońców portalu. Ale z jakiegoś powodu redakcja tego nie chce wprowadzić. "Nie wspomnę o konkurencji której już chyba już sama nie wie co ma ze sobą zrobić".. konkurencja przynajmniej ruszyła dupę, aby zrobić relacje z konkursu. Pozdrawiam.
  R E K L A M A
 • "Pan" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 18:59:44 napisał:
  A ja se obejrzałem relację z wydarzenia, w tym artykule tylko wyżej, jest link do YT. I fajno.
 • "Problem Roztocza" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 19:17:47 napisał:
  Roztocze pcha się na każdy plakat a pózniej ma problem ze zrobieniem relacji. Prwnie za mało wolontariuszy bo na pracowników kaski brakuje.
 • "Witia" dnia 17 lutego 2018 o godzinie 14:07:18 napisał:
  Redakcja zamieszcza pod komentarzami uwagę, że komentarze zawierające więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Niesmotria na eto komentarz "Buca" z dnia 16 lutego 2018 o godzinie 13:57:55 zawierający 4 linki nie został zablokowany.
 • "Do Witi" dnia 17 lutego 2018 o godzinie 19:40:23 napisał:
  Odpowiedź jest prosta. >fragment usunięty<
 • "Zaintrygowany" dnia 12 marca 2018 o godzinie 20:16:22 napisał:
  >komentarz usunięty<
 • "Zaintrygowany" dnia 12 marca 2018 o godzinie 20:17:32 napisał:
  Łeee nie działa ta blokada linków... Po co piszecie że blokuje jak nie blokuje!
 • "Gabriela Korkosz - roztocze.net" dnia 13 marca 2018 o godzinie 8:17:37 napisał:
  Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Po przebudowie serwisu w 2017 roku komentarze zmieniły nieco swoją postać, a system antyspamowy został w zakresie linków wyłączony. Jednak nie usunięto UWAGI (dzisiaj nasz dział IT to zrobi). Obecnie skuteczny sposób na ograniczenie spamu stanowi Anty-spam: Wpisz nazwę miasta czyli "Zamość" z polskimi znakami.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny