nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

II. Region | Kultura i rozrywka | ZamośćOliwia Bojar16 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 17 komentarzy

Zamość: Trwa Konkurs Piosenki Rosyjskiej – transmisja na żywo


W zamojskim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 czyli popularnej „budowlance” odbywa się dzisiaj IV edycja konkursu w którym wykonawcy śpiewają rosyjskie piosenki.

Do tegorocznej edycji zgłosiła się wyjątkowo rekordowa liczba wykonawców zarówno ze szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. W sumie w IV edycji 43 wykonawców. Są to soliści i zespoły ze szkół gimnazjalnych (20 zgłoszeń) oraz ponadgimnazjanych (23 zgłoszeń). Zgłoszeni pochodzą ze szkół z Biłgoraja, Chełma, Lublina, Hrubieszowa, Józefowa, Komarowa, Majdanu Starego, Majdanu Nepryskiego, Mircza, Siedliszcza, Szyszkowa, Tomaszowa Lubelskiego, Trzeszczan, Uchań, Ulhówka, Włodawy i Zamościa.

Najlepszych wykonawców wyłoni jury, ale swoich faworytów wskazać może także publiczność i Internauci, którzy na swoich faworytów głosować mogą za pośrednictwem strony internetowej strony TUTAJ.

Głosowanie na poszczególnych wykonawców możliwe będzie przez 20 minut po zakończeniu występów zarówno kategorii gimnazjalistów, jak i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Występy na bieżąco oglądać możecie w serwisie YouTube

Patronat nad wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Zamość i Lubelski Kurator Oświaty.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 7.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Redaktorzy" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 10:05:35 napisał:
  To wszyscy wiedzą. Ruszcie tyłki o zróbcie tam zdjęcia albo transmisje szanowna redakcjo.
  R E K L A M A
 • "Redaktorek" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 10:21:36 napisał:
  Tylko po co skoro szkoła sama transmisję robi. >fragment usunięty<
 • "Саща Громкопердеев" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 12:04:11 napisał:
  Предлагаю всем песни славляющие Великую Русскую Социалистическую Революцию, а серезно говоря - вы не имеете лругих замыслов как на пример конкурс чешской или венгрийской песни,ведь Замость это не Зеленая Гора.
 • "Czytelniczka" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 12:21:41 napisał:
  Spodziewałam się relacji, chociaż paru zdjęć, a wkleiliście plakat... Czy wywiążecie się z patronatu medialnego i będzie jakaś relacja?
 • "Buc" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 13:57:55 napisał:
  >komentarz usunięty<
 • "direkt" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 14:10:45 napisał:
  >komentarz usunięty<
 • "Zasłonięte logo TVK" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 14:43:46 napisał:
  Dlaczego na plakacie zasłoniliście logo Telewizji Kablowej? Ładnie tak? A "Buc" to redaktor roztocza net
 • "Karolina" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 15:21:18 napisał:
  Patronat to nie tylko zapowiedzi ale też relacjonowanie. Tutaj żadnej relacji nie widze. Ale czego sie spodziewać po serwisie, w którym założyciel wyjechał za granicę, redaktor naczelny poszedł do wojska i urwał sie z nim kontakt, a wolontariusze olewają temat. "Buc" i "direkt" mogliście zrobić chociaż kilka zdjęć zamiast teraz pisać komentarze na swoją obronę.
 • "zuza" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 18:06:29 napisał:
  Ja myślę, że roztocze.net powinno wrócić do potrzeby rejestracji przy dodawaniu komentarzy, bo nigdzie indziej nie ma możliwości wylewania tyle jadu i żółci co tutaj. Wszędzie komentarze publikują po klepnięciu przez moderatora. A tu wszyscy paranoicy się schodzą i mają niezłą zabawę. Nie wspomnę o konkurencji której już chyba już sama nie wie co ma ze sobą zrobić.
 • "Karolina" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 18:22:20 napisał:
  Hehe, wszystkie ostatnie komentarze to albo nieudolna próba zmiany tematu, albo sugerowanie, że krytycy mają problemy psychiczne. A fakt jest niezaprzeczalny. Relacji z konkursu jak nie było, tak nie ma. Z postulatem rejestracji zgadzam się. Nie byłoby odpisywania z przypadkowych nicków i udawania 10 osób np 10 obrońców portalu. Ale z jakiegoś powodu redakcja tego nie chce wprowadzić. "Nie wspomnę o konkurencji której już chyba już sama nie wie co ma ze sobą zrobić".. konkurencja przynajmniej ruszyła dupę, aby zrobić relacje z konkursu. Pozdrawiam.
  R E K L A M A
 • "Pan" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 18:59:44 napisał:
  A ja se obejrzałem relację z wydarzenia, w tym artykule tylko wyżej, jest link do YT. I fajno.
 • "Problem Roztocza" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 19:17:47 napisał:
  Roztocze pcha się na każdy plakat a pózniej ma problem ze zrobieniem relacji. Prwnie za mało wolontariuszy bo na pracowników kaski brakuje.
 • "Witia" dnia 17 lutego 2018 o godzinie 14:07:18 napisał:
  Redakcja zamieszcza pod komentarzami uwagę, że komentarze zawierające więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Niesmotria na eto komentarz "Buca" z dnia 16 lutego 2018 o godzinie 13:57:55 zawierający 4 linki nie został zablokowany.
 • "Do Witi" dnia 17 lutego 2018 o godzinie 19:40:23 napisał:
  Odpowiedź jest prosta. >fragment usunięty<
 • "Zaintrygowany" dnia 12 marca 2018 o godzinie 20:16:22 napisał:
  >komentarz usunięty<
 • "Zaintrygowany" dnia 12 marca 2018 o godzinie 20:17:32 napisał:
  Łeee nie działa ta blokada linków... Po co piszecie że blokuje jak nie blokuje!
 • "Gabriela Korkosz - roztocze.net" dnia 13 marca 2018 o godzinie 8:17:37 napisał:
  Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Po przebudowie serwisu w 2017 roku komentarze zmieniły nieco swoją postać, a system antyspamowy został w zakresie linków wyłączony. Jednak nie usunięto UWAGI (dzisiaj nasz dział IT to zrobi). Obecnie skuteczny sposób na ograniczenie spamu stanowi Anty-spam: Wpisz nazwę miasta czyli "Zamość" z polskimi znakami.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
nareszcie
fajnie ze sa wreszcie komentarze, moze w...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama