R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywka | Turystyka | ZamośćDaniel Czubara2 czerwca 2018 FACEBOOK | 4432 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy ()

Zamość: Trwa 24. Jarmark Hetmański [FOTO]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Mimo niezbyt dobrej pogody zamojski Rynek Wielki pełen jest różnego rodzaju wystawców. Pamiątki, wyroby ceramiczne, miody, chleby na zakwasie, napitki, wędliny, repliki białej broni, obrazy, perły i wiele wiele innych rzeczy można znaleźć podczas trwającego 24. Jarmarku Hetmańskiego. Zapraszamy do naszej fotorelacji.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Ewqa" dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 14:04:44 napisał:
  Ta kilku zdaniowa notatka (bo artykułem tego nie nazwe) jest nierzetelna. Jarmark odbywa sie także na rynku Wodnym (mplaneta) i Solnym, a nie tylko na Wielkim.
  3
  2
  R E K L A M A
  • "KL." dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 14:33:32 napisał:
   Jaki reporter - taka notatka.
   4
   2
  • "ciekawy" dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 22:26:22 napisał:
   mplaneta? ale ze co meble na jarmarku wystawiają? faktycznie szkoda ze nie ma browarow regionalnych na jarmarku, nikt nie myśli o promocji? marketingu się nie uczyli w szkołach? a może nie mają specjalistow od marketingu w firmach
   3
   0
 • "swojak" dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 14:55:34 napisał:
  Jarmark powinien promować twórców ludowych, produkty regionalne i lokalne, a nie firmy, czy salony samochodowe. Jarmark powinien być jarmarkiem ,a dla fanów motoryzacji jest przecież impreza Zamość na okrągło.
  6
  0
  • "miejscowy" dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 21:38:47 napisał:
   Nie tylko samochody są nie na miejscu, ja osobiście nie rozumiem co tam robią stragany z chińskimi zabawkami, ubraniami i biżuterią. Jak to jest, że na niektórych stoiskach sprzedaje się piwo litewskie, a żaden z naszych regionalnych browarów się nie wystawia? Jagiełło, Sulewski, Zwierzyniec - przecież to forma promocji, każda z tych marek szczyci się swoim pochodzeniem, wielokrotnie o nim wspominając w materiałach marketingowych. Na terenie Roztocza mamy co najmniej dwie winnice, co stoi na przeszkodzie aby zaprosić je do udziału w jarmarku? Są co najmniej 4 stoiska z oscypkami i żadnego z lokalnymi serami kozimi, a producentów mamy kilku. Niestety takich mamy "specjalistów" od turystyki w ratuszu - disco polo i dziwne ortodoksyjne katolickie występy w Boże Ciało to max na co ich stać, postawić klauna na scenie i niech się gawiedź gapi.
   12
   3
  • "mieszkańcy" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 6:32:41 napisał:
   Jołopie "miejscowy" na Jarmark każdy zna adres i nie trzeba nikogo na siłę promować jeśli sam wytwórca tego nie chce. Skoro taki jesteś przedsiębiorczy to zaproś lokalnych wytwórców i nie czepiaj się specjalistów bo sam jesteś tylko miejscowym pyskaczem.
   2
   6
 • "Thomas" dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 23:45:59 napisał:
  Byłem dzisiaj, ale na stoisku smaki PRL nie było Bloku - widocznie ktoś go wykupił. Za to był zamiennik Chałwa i to jaka
  1
  1
  • "telekamera" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 6:34:42 napisał:
   I smacznego! I na zdrowie :)))
   1
   1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Ciekawe...
do czego ludzie są zdolni, by przysposo...
Witek
brawo dla operatora kamery że potrafi z...
x 35 minut temu
Chyba ostatnio to Ziaro jeszcze w II lid...
Kibic lat 80 45 minut temu
Próbuje sobie przypomnieć napastnika z...
izolator
... Michał Kciuk z FC Kacze Doły ......
z_boku
Cały ten "artykuł", albo jak kto woli ...
x
W następnym sezonie nie będzie już Pa...
kibic
Paluch 23 bramki strzelił nie 22....
Zdziwiona
Chętnie poznałabym nazwiska tych zdoln...
K.
Najpewniej oddelegowany do wolontariatu....
Flagowiec
Jeden z artykułów na stronie roztocze....
por.zUbek
Jak widać po ilości komentarzy najlepi...
heh
nawet nie napisali o ktorej godzinie to ...
KJL.
Zamojskie ZOO powstało w 1919 r. Nie fa...
Nauczycielka
A co to za teatr? Skąd?...
x
Kaczmarek odchodzi z Motoru, dobry pomoc...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny