R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara19 stycznia 2018 FACEBOOK | 4430 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 29 komentarzy ()

Zamość: Trener Hetmana “Nie poddamy się, jeśli chodzi o najwyższe cele”

Jacek Ziarkowski; fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Taką deklarację złożył trener Jacek Ziarkowski, szkoleniowiec IV-ligowego Hetmana Zamość.

– Na pewno przed zakończeniem rozgrywek się nie poddamy, jeśli chodzi o najwyższe cele. Hetman to klub z tradycjami, który powinien bić się o najwyższe lokaty, szczególnie w czwartej lidze, w której obecnie jesteśmy. Będziemy chcieli w każdym meczu walczyć o zwycięstwo, a co nam to da na koniec rozgrywek, to czas pokaże. Na chwilę obecną nie wszystko zależy od nas. Skupiamy się na sobie, nad budowaniem tego zespołu. Chcemy grać ładnie dla oka, by nasza gra satysfakcjonowała kibiców. Chcielibyśmy też wprowadzić do zespołu dwóch, może trzech młodych chłopców, żeby było widać ich rozwój w tym klubie. Hetman, owszem, myśli długofalowo. Liczymy, że nasz model pracy przyniesie efekty jeszcze  w tym sezonie.- powiedział trener Jacek Ziarkowski w wywiadzie dla nieoficjalnego serwisu klubowego kshetman.pl .

Szkoleniowiec wysoko ocenił przydatność do gry w Hetmanie pozyskanego z Orląt Radzyń Podlaski napastnika, Pawła Myśliwieckiego.

-Paweł Myśliwiecki to typowy lis pola karnego, potrafi odnaleźć się w sytuacji bramkowej. Na pewno przy naszym zespole, gdzie w większości meczów to my prowadzimy grę w ataku pozycyjnym, dużo operujemy piłką, znajdujemy się pod bramką przeciwnika, to na pewno potrzebny jest taki napastnik, który będzie umiał się w polu karnym przeciwnika odnaleźć.- twierdzi trener Hetmana.

Po tym jak fiaskiem zakończyła się kwestia transferu młodego bramkarza Lublinianki Krystiana Krupy (wybrał ofertę Siarki Tarnobrzeg) o miejsce między słupkami zamojskiego IV-ligowca rywalizować będą Kacper Skrzypek i młody Jakub Wyłupek. Junior ma przy Skrzypku doskonalić swój golkiperski fach. Podczas gier kontrolnych szansę występów z pierwszym zespołem maja dostać również inni juniorzy na co dzień trenujący pod okiem trenera Mariusza Bardy.

Aktualnie Hetman zajmuje trzecie miejsce w IV-ligowej tabeli grupy lubelskiej. do lidera, Stali Kraśnik traci 11 punktów.

Już wkrótce, 27 stycznia, pierwszy sparing zamojskich piłkarzy. Rywalem będzie drużyna Kłosa Chełm.

 

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Dirty Harry 26 minut temu
Bravo AW. Co prawda można było tę wa...
Kiko
A jaki był hejt na Wnuka, że dworzec s...
z_boku
Tak było, jak ten brzeziniak był, co t...
KL.
Historycznymi miejscami integracji społ...
...
Zacznij od siebie zanim zwrócisz komuś...
Kibic lat 80
Przykro czytać te komentarze. Naprawdę...
tys prowda
A jak Hetman będzie grał ligowe mecze ...
kibic
Ziółkowski z Huczwy mógłby wrócić,...
swojak
Skoro odszedł Skrzypek to warto byłoby...
nikt
BTW po "zamojsku" oznacza komin na parki...
bmx
Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem podp...
@Fucha ma racje . Najlepiej zapoznać si...
swojak
Świetne miejsce! Co jakiś czas odwiedz...
Jaro
Paluch może nie odejdzie bo w Motorze c...
Janek
Ta druga od lewej jest za*ebista mrrr...
zamościak
Z całym szacunkiem dla klubu Orka i ich...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny