nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Sport | ZamośćDaniel Czubara19 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 29 komentarzy

Zamość: Trener Hetmana „Nie poddamy się, jeśli chodzi o najwyższe cele”

Jacek Ziarkowski; fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Taką deklarację złożył trener Jacek Ziarkowski, szkoleniowiec IV-ligowego Hetmana Zamość.

– Na pewno przed zakończeniem rozgrywek się nie poddamy, jeśli chodzi o najwyższe cele. Hetman to klub z tradycjami, który powinien bić się o najwyższe lokaty, szczególnie w czwartej lidze, w której obecnie jesteśmy. Będziemy chcieli w każdym meczu walczyć o zwycięstwo, a co nam to da na koniec rozgrywek, to czas pokaże. Na chwilę obecną nie wszystko zależy od nas. Skupiamy się na sobie, nad budowaniem tego zespołu. Chcemy grać ładnie dla oka, by nasza gra satysfakcjonowała kibiców. Chcielibyśmy też wprowadzić do zespołu dwóch, może trzech młodych chłopców, żeby było widać ich rozwój w tym klubie. Hetman, owszem, myśli długofalowo. Liczymy, że nasz model pracy przyniesie efekty jeszcze  w tym sezonie.- powiedział trener Jacek Ziarkowski w wywiadzie dla nieoficjalnego serwisu klubowego kshetman.pl .

Szkoleniowiec wysoko ocenił przydatność do gry w Hetmanie pozyskanego z Orląt Radzyń Podlaski napastnika, Pawła Myśliwieckiego.

-Paweł Myśliwiecki to typowy lis pola karnego, potrafi odnaleźć się w sytuacji bramkowej. Na pewno przy naszym zespole, gdzie w większości meczów to my prowadzimy grę w ataku pozycyjnym, dużo operujemy piłką, znajdujemy się pod bramką przeciwnika, to na pewno potrzebny jest taki napastnik, który będzie umiał się w polu karnym przeciwnika odnaleźć.- twierdzi trener Hetmana.

Po tym jak fiaskiem zakończyła się kwestia transferu młodego bramkarza Lublinianki Krystiana Krupy (wybrał ofertę Siarki Tarnobrzeg) o miejsce między słupkami zamojskiego IV-ligowca rywalizować będą Kacper Skrzypek i młody Jakub Wyłupek. Junior ma przy Skrzypku doskonalić swój golkiperski fach. Podczas gier kontrolnych szansę występów z pierwszym zespołem maja dostać również inni juniorzy na co dzień trenujący pod okiem trenera Mariusza Bardy.

Aktualnie Hetman zajmuje trzecie miejsce w IV-ligowej tabeli grupy lubelskiej. do lidera, Stali Kraśnik traci 11 punktów.

Już wkrótce, 27 stycznia, pierwszy sparing zamojskich piłkarzy. Rywalem będzie drużyna Kłosa Chełm.

 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama