R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara9 marca 2018 FACEBOOK | 4424 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze ()

Zamość: Transferowy bilans Hetmana

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Kadra IV-ligowego Hetmana Zamość jest już niemal skompletowana.

Przypomnijmy, ze po rundzie jesiennej zamojski klub pożegnał się z kilkoma piłkarzami. Trener i działacze podziękowali za grę Damianowi Kupiszowi, Jackowi Troshupie, Bartłomiejowi Gąsce, Łukaszowi Mietlickiemu, czy Ukraińcowi Sviatoslavovi Lavrukowi.

Jak podaje nieoficjalny serwis klubu kshetman.pl w Unii Hrubieszów wiosną zobaczymy Błażeja Omańskiego, zaś Karol Bukowski wyjeżdża na studia. Ponadto wiosną ze względu na kontuzję nie zobaczymy na boisku Rafała Turczyna.

Zimowe okienko transferowe było zatem pracowite dla trenerów i zarządu klubu. Do Hetmana udało im się pozyskać piłkarzy zarówno młodych, jak i doświadczonych. Zimą do Hetmana przybył napastnik Paweł Myśliwiecki z III- ligowej drużyny Orląt Radzyń Podlaski. Od lokalnego rywala – Tomasovii Tomaszów Lubelski – udało się pozyskać młodego napastnika Kacpra Nastałka. Ponadto do Hetmana wrócił z Roztocza Szczebrzeszyn pomocnik Paweł Daszek. Linię obrony ma wzmocnić Marcin Świech z III-ligowych Karpat Krosno. Działacze Hetmana chcą jeszcze wypożyczyć do czerwca z opcją pierwokupu młodego pomocnika Chełmianki Chełm, Damiana Kuśmierza.

Czy taki skład wystarczy, by wiosną powalczyć o awans do III ligi m.in. ze Stalą Kraśnik, która aktualnie przewodzi w lubelskiej grupie czwartoligowców?

Ostatni sparing przed rundą rewanżową Hetman rozegra jutro (10 marca) o godz. 11. Rywalem zamościan będzie A-klasowa drużyna Świdniczanki Świdnik Mały.

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "ligowiec" dnia 9 marca 2018 o godzinie 10:25:16 napisał:
  Damian Kupisz, Jacek Troshupa, Bartłomiej Gąska, Łukasz Mietlicki, Sviatoslav Lavruk, Błażej Omański, Karol Bukowski, Rafał Turczyn - 8 zawodników odpadło, a pozyskali pięciu: Paweł Myśliwiecki, Kacper Nastałek, Paweł Daszek, Marcin Świech, Damian Kuśmierz. Po pierwsze kto ogarnięty rozwiązuje z 7 osobami umowy nie mając na ich miejsce żadnej? Po drugie jak dojdą kontuzje to kadra będzie liczyć chyba 12 osób w tym trzech bramkarzy... Po trzecie ktoś przespał zimę, jeśli chodzi o transfery...
  7
  0
  R E K L A M A
 • "do ligowiec" dnia 9 marca 2018 o godzinie 11:47:01 napisał:
  Jakie transfery na tym poziomie rozgrywek !? O czym ty mówisz. Na poziomie IV ligi w takim mieście jak Zamość ( obecnie chyba ok.63 tys. mieszkańców) gdzie szkolenie dzieci i młodzieży odbywa się w kilku utrzymywanych przez miasto klubach, gdzie miasto rocznie na piłkę nożną przeznacza ponad pół miliona złotych-nie licząc sponsoringu od miejskich spółek!!!??? Co to za szkolenie skoro do gry w IV lidze nie nadaje się kilkunastu swoich piłkarzy? Najlepiej kupować sprzedawać...działacze chyba prowizje od tego handlu mają.
  5
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad111
"Wróg" społeczny został unieszkodliwi...
Ekonomistka
"fucha" dnia 19 czerwca 2018 coś chyba ...
x
Za Palucha trzeba kogoś znaleźć może...
foch
wszyscy jeszzcze mamy nadzieje że hetma...
z
Straszne! Zwłaszcza ta niby broń pneum...
Ciekawe...
W. Czarzasty w jednej ze stacji TV tak s...
Wilhelm T.
Roman to idealny przykład człowieka su...
Wilhelm T.
No, zawita jak Nizioła zrobią Prezyden...
Wilhelm T.
No to kuźwa sukces! Na 102% siłą i al...
z_boku
Tak! Bimber jest święty i żadne rami...
hm
Super wiadomość !!! Tyko o 2 sezony za...
TORRES20400
Bimbru szkoda. Zbieranie "zabytków" z I...
z_boku
Ufff.... Już myślałem że Jakuba zła...
z_boku
No to trzeba mu pogratulować. Tam go je...
Persona non gra...
Proponuję Przemysława Kitę za Piotra ...
Asd
Czyli za jednym zamachem wzmocnienie Het...
Oneb
Ptaszki ćwierkają, że ktoś wyszedł ...
Taka kasa ! Więcej niż Prezydent. Nies...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny