Sport | ZamośćDaniel Czubara9 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Zamość: Transferowy bilans Hetmana

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Kadra IV-ligowego Hetmana Zamość jest już niemal skompletowana.

Przypomnijmy, ze po rundzie jesiennej zamojski klub pożegnał się z kilkoma piłkarzami. Trener i działacze podziękowali za grę Damianowi Kupiszowi, Jackowi Troshupie, Bartłomiejowi Gąsce, Łukaszowi Mietlickiemu, czy Ukraińcowi Sviatoslavovi Lavrukowi.

Jak podaje nieoficjalny serwis klubu kshetman.pl w Unii Hrubieszów wiosną zobaczymy Błażeja Omańskiego, zaś Karol Bukowski wyjeżdża na studia. Ponadto wiosną ze względu na kontuzję nie zobaczymy na boisku Rafała Turczyna.

Zimowe okienko transferowe było zatem pracowite dla trenerów i zarządu klubu. Do Hetmana udało im się pozyskać piłkarzy zarówno młodych, jak i doświadczonych. Zimą do Hetmana przybył napastnik Paweł Myśliwiecki z III- ligowej drużyny Orląt Radzyń Podlaski. Od lokalnego rywala – Tomasovii Tomaszów Lubelski – udało się pozyskać młodego napastnika Kacpra Nastałka. Ponadto do Hetmana wrócił z Roztocza Szczebrzeszyn pomocnik Paweł Daszek. Linię obrony ma wzmocnić Marcin Świech z III-ligowych Karpat Krosno. Działacze Hetmana chcą jeszcze wypożyczyć do czerwca z opcją pierwokupu młodego pomocnika Chełmianki Chełm, Damiana Kuśmierza.

Czy taki skład wystarczy, by wiosną powalczyć o awans do III ligi m.in. ze Stalą Kraśnik, która aktualnie przewodzi w lubelskiej grupie czwartoligowców?

Ostatni sparing przed rundą rewanżową Hetman rozegra jutro (10 marca) o godz. 11. Rywalem zamościan będzie A-klasowa drużyna Świdniczanki Świdnik Mały.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "ligowiec" dnia 9 marca 2018 o godzinie 10:25:16 napisał:
    Damian Kupisz, Jacek Troshupa, Bartłomiej Gąska, Łukasz Mietlicki, Sviatoslav Lavruk, Błażej Omański, Karol Bukowski, Rafał Turczyn - 8 zawodników odpadło, a pozyskali pięciu: Paweł Myśliwiecki, Kacper Nastałek, Paweł Daszek, Marcin Świech, Damian Kuśmierz. Po pierwsze kto ogarnięty rozwiązuje z 7 osobami umowy nie mając na ich miejsce żadnej? Po drugie jak dojdą kontuzje to kadra będzie liczyć chyba 12 osób w tym trzech bramkarzy... Po trzecie ktoś przespał zimę, jeśli chodzi o transfery...
    R E K L A M A
  • "do ligowiec" dnia 9 marca 2018 o godzinie 11:47:01 napisał:
    Jakie transfery na tym poziomie rozgrywek !? O czym ty mówisz. Na poziomie IV ligi w takim mieście jak Zamość ( obecnie chyba ok.63 tys. mieszkańców) gdzie szkolenie dzieci i młodzieży odbywa się w kilku utrzymywanych przez miasto klubach, gdzie miasto rocznie na piłkę nożną przeznacza ponad pół miliona złotych-nie licząc sponsoringu od miejskich spółek!!!??? Co to za szkolenie skoro do gry w IV lidze nie nadaje się kilkunastu swoich piłkarzy? Najlepiej kupować sprzedawać...działacze chyba prowizje od tego handlu mają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018