R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara9 marca 2018 FACEBOOK | 3993 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Zamość: Transferowy bilans Hetmana

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Kadra IV-ligowego Hetmana Zamość jest już niemal skompletowana.

Przypomnijmy, ze po rundzie jesiennej zamojski klub pożegnał się z kilkoma piłkarzami. Trener i działacze podziękowali za grę Damianowi Kupiszowi, Jackowi Troshupie, Bartłomiejowi Gąsce, Łukaszowi Mietlickiemu, czy Ukraińcowi Sviatoslavovi Lavrukowi.

Jak podaje nieoficjalny serwis klubu kshetman.pl w Unii Hrubieszów wiosną zobaczymy Błażeja Omańskiego, zaś Karol Bukowski wyjeżdża na studia. Ponadto wiosną ze względu na kontuzję nie zobaczymy na boisku Rafała Turczyna.

Zimowe okienko transferowe było zatem pracowite dla trenerów i zarządu klubu. Do Hetmana udało im się pozyskać piłkarzy zarówno młodych, jak i doświadczonych. Zimą do Hetmana przybył napastnik Paweł Myśliwiecki z III- ligowej drużyny Orląt Radzyń Podlaski. Od lokalnego rywala – Tomasovii Tomaszów Lubelski – udało się pozyskać młodego napastnika Kacpra Nastałka. Ponadto do Hetmana wrócił z Roztocza Szczebrzeszyn pomocnik Paweł Daszek. Linię obrony ma wzmocnić Marcin Świech z III-ligowych Karpat Krosno. Działacze Hetmana chcą jeszcze wypożyczyć do czerwca z opcją pierwokupu młodego pomocnika Chełmianki Chełm, Damiana Kuśmierza.

Czy taki skład wystarczy, by wiosną powalczyć o awans do III ligi m.in. ze Stalą Kraśnik, która aktualnie przewodzi w lubelskiej grupie czwartoligowców?

Ostatni sparing przed rundą rewanżową Hetman rozegra jutro (10 marca) o godz. 11. Rywalem zamościan będzie A-klasowa drużyna Świdniczanki Świdnik Mały.

 

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ligowiec" dnia 9 marca 2018 o godzinie 10:25:16 napisał:
  Damian Kupisz, Jacek Troshupa, Bartłomiej Gąska, Łukasz Mietlicki, Sviatoslav Lavruk, Błażej Omański, Karol Bukowski, Rafał Turczyn - 8 zawodników odpadło, a pozyskali pięciu: Paweł Myśliwiecki, Kacper Nastałek, Paweł Daszek, Marcin Świech, Damian Kuśmierz. Po pierwsze kto ogarnięty rozwiązuje z 7 osobami umowy nie mając na ich miejsce żadnej? Po drugie jak dojdą kontuzje to kadra będzie liczyć chyba 12 osób w tym trzech bramkarzy... Po trzecie ktoś przespał zimę, jeśli chodzi o transfery...
  7
  0
  R E K L A M A
 • "do ligowiec" dnia 9 marca 2018 o godzinie 11:47:01 napisał:
  Jakie transfery na tym poziomie rozgrywek !? O czym ty mówisz. Na poziomie IV ligi w takim mieście jak Zamość ( obecnie chyba ok.63 tys. mieszkańców) gdzie szkolenie dzieci i młodzieży odbywa się w kilku utrzymywanych przez miasto klubach, gdzie miasto rocznie na piłkę nożną przeznacza ponad pół miliona złotych-nie licząc sponsoringu od miejskich spółek!!!??? Co to za szkolenie skoro do gry w IV lidze nie nadaje się kilkunastu swoich piłkarzy? Najlepiej kupować sprzedawać...działacze chyba prowizje od tego handlu mają.
  5
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Dzieci we mgle minutę temu
Nie będę się czepiał czemu w roku wy...
Jacek 31 minut temu
To prawda. Zero organizacji, zupełnie b...
buhahaha 40 minut temu
hehehehe i tak wszyscy razem o jednej go...
Thomas
Tylko czy ocenie merytorycznej komentar...
Janko
Uwielbiam Zwolaka. Gdziekolwiek się poj...
Jarek z sitanca
Andrzej daj spokój :)...
as
Piękny i szczytny cel tylko szkoda , ż...
Zmarzniety
Stare Miasto było wyludnione zupełnie ...
panek
To nie jest drużyna zamojska!!! ale naj...
apolityczny
Cel szczytny, propagandowo też. Zmieńc...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny