Flesz | ZamośćDaniel Czubara15 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy

Zamość: Tragiczny wypadek na parkingu przy ul. Piłsudskiego

Policja. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj na parkingu osiedlowym w Zamościu. Kierowca busa na parkingu przy ul. Piłsudskiego wykonując manewr cofania uderzył w idącą za pojazdem 90-letnią kobietę.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Opel typu bus cofając najechał na idącą w tym samym kierunku 90-letnią kobietę.

-Piesza w stanie zagrażającym życiu karetką pogotowia została przewieziona do szpitala. Niestety na skutek doznanych obrażeń po kilku godzinach od zdarzenia zmarła. Badanie stanu trzeźwości 60-letniego kierowcy wykazało, że był trzeźwy. Z uwagi na okoliczności zdarzenia, które wskazują na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego funkcjonariusze zatrzymali kierującemu oplem uprawnienia do kierowania. – informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło z KMP w Zamościu.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "o kurde" dnia 15 marca 2018 o godzinie 11:48:16 napisał:
  przykra sprawa. teraz doceniam ze na niektorych parkingach jest znak zakaz przechodzenia pieszych przez teren parkingu
  R E K L A M A
 • "ja" dnia 15 marca 2018 o godzinie 12:34:22 napisał:
  To miejsce to nie parking. To jest ciąg pieszo-jezdny. I tu bezwzględne pierwszeństwo ma pieszy.
 • "???" dnia 15 marca 2018 o godzinie 13:31:05 napisał:
  Tragedia dla rodziny kobiety jak i dla samego kierowcy. Ale kurcze prawko zabrali za rażące naruszenie przepisów. A ten kierowca nieoznakowanego co wymusił to przepisów nie naruszył??.
 • "Anonim" dnia 15 marca 2018 o godzinie 14:24:35 napisał:
  Wlazla pod kola czyli popelnila samobojstwo, w busie nie widac tak dobrze jak w osobowce, trzeba sie z tym liczyc, ja jak widze, ze ktos cofa wole sie zatrzymac i puscic, a z reszta dlaczego piesi laza po parkingach, maja chodniki. Oby trafil na madrego sedziego i odzyskal prawo jazdy.
  • "ad111" dnia 15 marca 2018 o godzinie 16:42:58 napisał:
   Zazwyczaj nie używam takich określeń, ale w tym wypadku muszę. Przedmówca jest debilem i to świadomym, bo chyba nikt normalny nie przyna racji Jego twierdzeniom.
 • "." dnia 15 marca 2018 o godzinie 17:20:08 napisał:
  Zgodnie z przepisami na parkingach palcach bezwzględne pierwszeństwo mają piesi, nie wiadomo co ustalą biegli.
  • "hmm" dnia 16 marca 2018 o godzinie 7:31:30 napisał:
   no chyba ze byl wlasnie znak zakazu chodzenia pieszych wtedy nie miala pierwszenstwa
 • "x" dnia 15 marca 2018 o godzinie 19:20:09 napisał:
  Na którym parkingu był ten wypadek ?
 • "Jusytyna" dnia 15 marca 2018 o godzinie 22:19:26 napisał:
  Szanowni Państwo, nie widzicie, że wina tu była po stronie sprawcy jak i ofiary ? Nie trzeba chyba Państwu mówić, jak starsi ludzie są nieostrożni przy manewrach na parkingach. Mam wrażenie, że nie do końca zdają sobie sprawę z zagrożenia i ograniczonej widoczności kierowcy. Z całym szacunkiem dla ofiary i całej jej rodziny, ale również jestem kierowcą i piesi w wieku zmarłej są szalenie nieostrożni - nie patrzą często czy światło jest zielone czy czerwone... W Zamościu niestety to standard. Oczywiście wina kierowcy jest bezsporna, bo Pani miała pierwszeństwo, ale jako, że sama jestem kierowcą i często też jeździłam większymi autami to wiem, jak czasem niewiele trzeba, by spowodować wypadek i jak bardzo piesi też muszą na siebie uważać.
 • "Mieszkaniec" dnia 16 marca 2018 o godzinie 11:09:01 napisał:
  Naprawdę proszę dobrze zapoznać sie z artykułem zanim się skomentuje. Widziałem miejsce tego wypadku jest to dojazd do parkingów ale za razem chodnik dla osób mieszkających w bloku ,nie ma innej drogi prowadzącej do mieszkań w bloku. Sugeruje to na ciąg pieszo-jezdny. Pani szła drogą która dla pieszego była chodnikiem a bus cofając najechał na plecy staruszki idącej w tym samym kierunku. Bardzo prawdopodobne że osoba z uwagi na wiek mogła niedosłyszeć pojazdu ale na pewno nie była w stanie go zobaczyć.
 • "niki" dnia 17 marca 2018 o godzinie 18:42:35 napisał:
  Po co te dyskusje o przepisach i pierwszeństwie, pani miała 90 lat. Nawet gdyby nie miała pierwszeństwa to co? Mało osób ma chyba codziennie styczność z sędziwymi osobami, które są już niepełnosprawne, po prostu wolniej myślą, a przede wszystkim wolniej działają, nie uciekną, nie odejdą, nie zareagują odpowiednio szybko. Dawno, dawno temu młodzi ludzie pomagali staruszkom przejść przez jezdnię, a teraz pomagają im szybciej zejść z jezdni, pędząc swoimi van-ami, suv-ami, motocyklami, a nawet rowerami. Przepisy przepisami, ale od czegoś mamy mózg. Zwracajmy uwagę na wiekowe osoby, im trudno znaleźć się w świecie śpieszących się donikąd, a właściwie tam, gdzie wszyscy w końcu wylądujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
hrubieszowski
Popieram protest w 100%. Fakt, są miast...
Jacek
Widać Veolia sfinansowała już kilka t...
Do Jan
Słyszałam co nieco o tej wybitnej dzia...
Elżbieta
a co ma poseł Zawiślak do policji? dla...
widz2
skojarzylo mi sie z weselami, wybrana pa...
Marek
Wybory na miss i misstera na festiwalu f...
z widowni
Festiwal zacny. Przez lata podziwiany. Z...
wyborca
Zawsze głosuję na swoich, z naszego te...
Zniesmaczony ka...
Nie rozumiem tej akcji. Przypominam ksi...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - r...
Piotr
Niech ksiadz poprosi swojego szefa bisku...
gość
Jak widzimy na załączonym obrazku prot...
dziwne
nieprzytomny znaczy pijany?...
kontra
.Komu sie opłaca? "Żeby budowa spalar...
skrzat
krasnal ma odwrócić uwagę od brudu w ...
ak
Niestety, to jest bardzo osobisty sukces...
tito
Okazuje się że Zawiślak w dalszym ci...
OMG! Nie da si...
Powiem tak - za głupotę i straszenie l...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018