R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćDaniel Czubara15 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy

Zamość: Tragiczny wypadek na parkingu przy ul. Piłsudskiego

Policja. Fot. R. Moteka

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj na parkingu osiedlowym w Zamościu. Kierowca busa na parkingu przy ul. Piłsudskiego wykonując manewr cofania uderzył w idącą za pojazdem 90-letnią kobietę.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Opel typu bus cofając najechał na idącą w tym samym kierunku 90-letnią kobietę.

-Piesza w stanie zagrażającym życiu karetką pogotowia została przewieziona do szpitala. Niestety na skutek doznanych obrażeń po kilku godzinach od zdarzenia zmarła. Badanie stanu trzeźwości 60-letniego kierowcy wykazało, że był trzeźwy. Z uwagi na okoliczności zdarzenia, które wskazują na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego funkcjonariusze zatrzymali kierującemu oplem uprawnienia do kierowania. – informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło z KMP w Zamościu.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "o kurde" dnia 15 marca 2018 o godzinie 11:48:16 napisał:
  przykra sprawa. teraz doceniam ze na niektorych parkingach jest znak zakaz przechodzenia pieszych przez teren parkingu
  R E K L A M A
 • "ja" dnia 15 marca 2018 o godzinie 12:34:22 napisał:
  To miejsce to nie parking. To jest ciąg pieszo-jezdny. I tu bezwzględne pierwszeństwo ma pieszy.
 • "???" dnia 15 marca 2018 o godzinie 13:31:05 napisał:
  Tragedia dla rodziny kobiety jak i dla samego kierowcy. Ale kurcze prawko zabrali za rażące naruszenie przepisów. A ten kierowca nieoznakowanego co wymusił to przepisów nie naruszył??.
 • "Anonim" dnia 15 marca 2018 o godzinie 14:24:35 napisał:
  Wlazla pod kola czyli popelnila samobojstwo, w busie nie widac tak dobrze jak w osobowce, trzeba sie z tym liczyc, ja jak widze, ze ktos cofa wole sie zatrzymac i puscic, a z reszta dlaczego piesi laza po parkingach, maja chodniki. Oby trafil na madrego sedziego i odzyskal prawo jazdy.
  • "ad111" dnia 15 marca 2018 o godzinie 16:42:58 napisał:
   Zazwyczaj nie używam takich określeń, ale w tym wypadku muszę. Przedmówca jest debilem i to świadomym, bo chyba nikt normalny nie przyna racji Jego twierdzeniom.
 • "." dnia 15 marca 2018 o godzinie 17:20:08 napisał:
  Zgodnie z przepisami na parkingach palcach bezwzględne pierwszeństwo mają piesi, nie wiadomo co ustalą biegli.
  • "hmm" dnia 16 marca 2018 o godzinie 7:31:30 napisał:
   no chyba ze byl wlasnie znak zakazu chodzenia pieszych wtedy nie miala pierwszenstwa
 • "x" dnia 15 marca 2018 o godzinie 19:20:09 napisał:
  Na którym parkingu był ten wypadek ?
 • "Jusytyna" dnia 15 marca 2018 o godzinie 22:19:26 napisał:
  Szanowni Państwo, nie widzicie, że wina tu była po stronie sprawcy jak i ofiary ? Nie trzeba chyba Państwu mówić, jak starsi ludzie są nieostrożni przy manewrach na parkingach. Mam wrażenie, że nie do końca zdają sobie sprawę z zagrożenia i ograniczonej widoczności kierowcy. Z całym szacunkiem dla ofiary i całej jej rodziny, ale również jestem kierowcą i piesi w wieku zmarłej są szalenie nieostrożni - nie patrzą często czy światło jest zielone czy czerwone... W Zamościu niestety to standard. Oczywiście wina kierowcy jest bezsporna, bo Pani miała pierwszeństwo, ale jako, że sama jestem kierowcą i często też jeździłam większymi autami to wiem, jak czasem niewiele trzeba, by spowodować wypadek i jak bardzo piesi też muszą na siebie uważać.
 • "Mieszkaniec" dnia 16 marca 2018 o godzinie 11:09:01 napisał:
  Naprawdę proszę dobrze zapoznać sie z artykułem zanim się skomentuje. Widziałem miejsce tego wypadku jest to dojazd do parkingów ale za razem chodnik dla osób mieszkających w bloku ,nie ma innej drogi prowadzącej do mieszkań w bloku. Sugeruje to na ciąg pieszo-jezdny. Pani szła drogą która dla pieszego była chodnikiem a bus cofając najechał na plecy staruszki idącej w tym samym kierunku. Bardzo prawdopodobne że osoba z uwagi na wiek mogła niedosłyszeć pojazdu ale na pewno nie była w stanie go zobaczyć.
 • "niki" dnia 17 marca 2018 o godzinie 18:42:35 napisał:
  Po co te dyskusje o przepisach i pierwszeństwie, pani miała 90 lat. Nawet gdyby nie miała pierwszeństwa to co? Mało osób ma chyba codziennie styczność z sędziwymi osobami, które są już niepełnosprawne, po prostu wolniej myślą, a przede wszystkim wolniej działają, nie uciekną, nie odejdą, nie zareagują odpowiednio szybko. Dawno, dawno temu młodzi ludzie pomagali staruszkom przejść przez jezdnię, a teraz pomagają im szybciej zejść z jezdni, pędząc swoimi van-ami, suv-ami, motocyklami, a nawet rowerami. Przepisy przepisami, ale od czegoś mamy mózg. Zwracajmy uwagę na wiekowe osoby, im trudno znaleźć się w świecie śpieszących się donikąd, a właściwie tam, gdzie wszyscy w końcu wylądujemy.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny