R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćDaniel Czubara15 marca 2018 FACEBOOK | 4469 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy ()

Zamość: Tragiczny wypadek na parkingu przy ul. Piłsudskiego

Policja. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj na parkingu osiedlowym w Zamościu. Kierowca busa na parkingu przy ul. Piłsudskiego wykonując manewr cofania uderzył w idącą za pojazdem 90-letnią kobietę.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Opel typu bus cofając najechał na idącą w tym samym kierunku 90-letnią kobietę.

-Piesza w stanie zagrażającym życiu karetką pogotowia została przewieziona do szpitala. Niestety na skutek doznanych obrażeń po kilku godzinach od zdarzenia zmarła. Badanie stanu trzeźwości 60-letniego kierowcy wykazało, że był trzeźwy. Z uwagi na okoliczności zdarzenia, które wskazują na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego funkcjonariusze zatrzymali kierującemu oplem uprawnienia do kierowania. – informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło z KMP w Zamościu.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "o kurde" dnia 15 marca 2018 o godzinie 11:48:16 napisał:
  przykra sprawa. teraz doceniam ze na niektorych parkingach jest znak zakaz przechodzenia pieszych przez teren parkingu
  10
  1
  R E K L A M A
 • "ja" dnia 15 marca 2018 o godzinie 12:34:22 napisał:
  To miejsce to nie parking. To jest ciąg pieszo-jezdny. I tu bezwzględne pierwszeństwo ma pieszy.
  3
  4
 • "???" dnia 15 marca 2018 o godzinie 13:31:05 napisał:
  Tragedia dla rodziny kobiety jak i dla samego kierowcy. Ale kurcze prawko zabrali za rażące naruszenie przepisów. A ten kierowca nieoznakowanego co wymusił to przepisów nie naruszył??.
  2
  2
 • "Anonim" dnia 15 marca 2018 o godzinie 14:24:35 napisał:
  Wlazla pod kola czyli popelnila samobojstwo, w busie nie widac tak dobrze jak w osobowce, trzeba sie z tym liczyc, ja jak widze, ze ktos cofa wole sie zatrzymac i puscic, a z reszta dlaczego piesi laza po parkingach, maja chodniki. Oby trafil na madrego sedziego i odzyskal prawo jazdy.
  2
  13
  • "ad111" dnia 15 marca 2018 o godzinie 16:42:58 napisał:
   Zazwyczaj nie używam takich określeń, ale w tym wypadku muszę. Przedmówca jest debilem i to świadomym, bo chyba nikt normalny nie przyna racji Jego twierdzeniom.
   11
   0
 • "." dnia 15 marca 2018 o godzinie 17:20:08 napisał:
  Zgodnie z przepisami na parkingach palcach bezwzględne pierwszeństwo mają piesi, nie wiadomo co ustalą biegli.
  1
  0
  • "hmm" dnia 16 marca 2018 o godzinie 7:31:30 napisał:
   no chyba ze byl wlasnie znak zakazu chodzenia pieszych wtedy nie miala pierwszenstwa
   1
   0
 • "x" dnia 15 marca 2018 o godzinie 19:20:09 napisał:
  Na którym parkingu był ten wypadek ?
  1
  0
 • "Jusytyna" dnia 15 marca 2018 o godzinie 22:19:26 napisał:
  Szanowni Państwo, nie widzicie, że wina tu była po stronie sprawcy jak i ofiary ? Nie trzeba chyba Państwu mówić, jak starsi ludzie są nieostrożni przy manewrach na parkingach. Mam wrażenie, że nie do końca zdają sobie sprawę z zagrożenia i ograniczonej widoczności kierowcy. Z całym szacunkiem dla ofiary i całej jej rodziny, ale również jestem kierowcą i piesi w wieku zmarłej są szalenie nieostrożni - nie patrzą często czy światło jest zielone czy czerwone... W Zamościu niestety to standard. Oczywiście wina kierowcy jest bezsporna, bo Pani miała pierwszeństwo, ale jako, że sama jestem kierowcą i często też jeździłam większymi autami to wiem, jak czasem niewiele trzeba, by spowodować wypadek i jak bardzo piesi też muszą na siebie uważać.
  11
  2
 • "Mieszkaniec" dnia 16 marca 2018 o godzinie 11:09:01 napisał:
  Naprawdę proszę dobrze zapoznać sie z artykułem zanim się skomentuje. Widziałem miejsce tego wypadku jest to dojazd do parkingów ale za razem chodnik dla osób mieszkających w bloku ,nie ma innej drogi prowadzącej do mieszkań w bloku. Sugeruje to na ciąg pieszo-jezdny. Pani szła drogą która dla pieszego była chodnikiem a bus cofając najechał na plecy staruszki idącej w tym samym kierunku. Bardzo prawdopodobne że osoba z uwagi na wiek mogła niedosłyszeć pojazdu ale na pewno nie była w stanie go zobaczyć.
  5
  0
 • "niki" dnia 17 marca 2018 o godzinie 18:42:35 napisał:
  Po co te dyskusje o przepisach i pierwszeństwie, pani miała 90 lat. Nawet gdyby nie miała pierwszeństwa to co? Mało osób ma chyba codziennie styczność z sędziwymi osobami, które są już niepełnosprawne, po prostu wolniej myślą, a przede wszystkim wolniej działają, nie uciekną, nie odejdą, nie zareagują odpowiednio szybko. Dawno, dawno temu młodzi ludzie pomagali staruszkom przejść przez jezdnię, a teraz pomagają im szybciej zejść z jezdni, pędząc swoimi van-ami, suv-ami, motocyklami, a nawet rowerami. Przepisy przepisami, ale od czegoś mamy mózg. Zwracajmy uwagę na wiekowe osoby, im trudno znaleźć się w świecie śpieszących się donikąd, a właściwie tam, gdzie wszyscy w końcu wylądujemy.
  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
kamil
życzymy powodzenia Panie Prezydencie a ...
ja
To chyba nie jest firma R-BUD tylko PR-B...
perła
Jak to możliwe że przetarg wygrywa fir...
Dorzucę jeszcze jeden kamyczek do ogr...
zamoscianin
Wspomóż nieszczęśników, opłać zal...
apel
Kiedyś na łamach tego portalu prezento...
.
Koszulki z Ronaldo sprzedały się w lic...
do ciekawe
czy jednym z prezesów ogródków nie je...
Komedia
Dolol sieniawa wioska i 3 tys mieszlanco...
Antykibic
Jestem podbudowany tym wynikiem....
zamoscianin
Czyli co, nacjonalizacja? Tęsknisz za k...
zamoscianin
Niektórzy płaczą, że na Starym Mieś...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny