R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćRedakcja21 czerwca 2018 FACEBOOK | 4472 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze ()

Zamość: Tragiczny finał kolizji na ul. Dzieci Zamojszczyzny

Fot. Policja
R E K L A M A    B O A R D

Kierujący pojazdem marki Renault podczas zmiany pasa ruchu nie zauważył samochodu ciężarowego i doprowadził do zderzenia. W wyniku kolizji uszkodzone zostały jedynie pojazdy, jednakże pasażerka renault kilka minut po zdarzeniu straciła przytomność i została przewieziona do szpitala. Pomimo natychmiast podjętej akcji reanimacyjnej nie zdołano przywrócić funkcji życiowych kobiety.

Wczoraj tuż przed godziną 16:00 na ulicy Dzieci Zamojszczyzny doszło do kolizji dwóch pojazdów – osobowego marki Renault oraz ciężarowego marki DAF. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący renault, 76-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyna podczas zmiany pasa ruchu nie zauważył jadącego po jego prawej stronie pojazdu ciężarowego. Doszło do otarcia się pojazdów.

W wyniku kolizji żaden z uczestników nie potrzebował pomocy medycznej. Jednak kilka minut później 71-letnia pasażerka renault zasłabła i straciła przytomność. Będąca na miejscu załoga karetki pogotowia przewiozła kobietę do szpitala. Jednak pomimo natychmiast podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się przywrócić jej funkcji życiowych, kobieta zmarła.- relacjonuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik zamojskiej policji.

Policjanci zbadali trzeźwość uczestników zdarzenia drogowego, zarówno kierowca renault, jak i 27-letni kierujący DAF byli trzeźwi. Funkcjonariusze prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie szczegółowych okoliczności zdarzenia, dalsze badania wykażą również czy nagłe pogorszenie stanu zdrowia pasażerki renault miało związek z zaistniałą kolizją.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Wyborca" dnia 21 czerwca 2018 o godzinie 13:50:33 napisał:
  Zrobić tam rondo natychmiast, tak samo jako koło II LO i koło królowej jadwigi wyjazd w szczebrzeską, na co czeka obecna władza???
  2
  8
  R E K L A M A
  • "Józek" dnia 21 czerwca 2018 o godzinie 13:54:09 napisał:
   Na pozwolenie na budowę, idioto. Bo pieniądze z unii już pozyskali. Zrób sobie rondo przy swojej chałupie, jeśli w ogóle jesteś właścicielem terenu.
   5
   3
  • "hihi" dnia 21 czerwca 2018 o godzinie 14:57:34 napisał:
   CZEKA NA WYBORY :)
   3
   2
 • "Pi" dnia 21 czerwca 2018 o godzinie 20:03:53 napisał:
  A co tu rondo ma do tego? Nieumiejętność jazdy i zła orientacja i tyle. Że niby k....wa zrobienie ronda zamiast skrzyżowania załatwi wszystkie problemy? "Wyborca" co Ty pie....sz!
  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
HEHEHE
ALE DO GRABIENIA PIASKU JAKIE ŁADNE DZI...
ANDREW FOREVER
Pogoda trochę zawiodła, ale magia miej...
Jaro
Rób sobie/komuś reklamę gdzie indziej...
Jaro
"Jak podali organizatorzy Cieśla i Pił...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny