Flesz | ZamośćRedakcja21 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze

Zamość: Tragiczny finał kolizji na ul. Dzieci Zamojszczyzny

Fot. Policja

Kierujący pojazdem marki Renault podczas zmiany pasa ruchu nie zauważył samochodu ciężarowego i doprowadził do zderzenia. W wyniku kolizji uszkodzone zostały jedynie pojazdy, jednakże pasażerka renault kilka minut po zdarzeniu straciła przytomność i została przewieziona do szpitala. Pomimo natychmiast podjętej akcji reanimacyjnej nie zdołano przywrócić funkcji życiowych kobiety.

Wczoraj tuż przed godziną 16:00 na ulicy Dzieci Zamojszczyzny doszło do kolizji dwóch pojazdów – osobowego marki Renault oraz ciężarowego marki DAF. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący renault, 76-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyna podczas zmiany pasa ruchu nie zauważył jadącego po jego prawej stronie pojazdu ciężarowego. Doszło do otarcia się pojazdów.

W wyniku kolizji żaden z uczestników nie potrzebował pomocy medycznej. Jednak kilka minut później 71-letnia pasażerka renault zasłabła i straciła przytomność. Będąca na miejscu załoga karetki pogotowia przewiozła kobietę do szpitala. Jednak pomimo natychmiast podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się przywrócić jej funkcji życiowych, kobieta zmarła.- relacjonuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik zamojskiej policji.

Policjanci zbadali trzeźwość uczestników zdarzenia drogowego, zarówno kierowca renault, jak i 27-letni kierujący DAF byli trzeźwi. Funkcjonariusze prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie szczegółowych okoliczności zdarzenia, dalsze badania wykażą również czy nagłe pogorszenie stanu zdrowia pasażerki renault miało związek z zaistniałą kolizją.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Wyborca" dnia 21 czerwca 2018 o godzinie 13:50:33 napisał:
  Zrobić tam rondo natychmiast, tak samo jako koło II LO i koło królowej jadwigi wyjazd w szczebrzeską, na co czeka obecna władza???
  R E K L A M A
  • "Józek" dnia 21 czerwca 2018 o godzinie 13:54:09 napisał:
   Na pozwolenie na budowę, idioto. Bo pieniądze z unii już pozyskali. Zrób sobie rondo przy swojej chałupie, jeśli w ogóle jesteś właścicielem terenu.
  • "hihi" dnia 21 czerwca 2018 o godzinie 14:57:34 napisał:
   CZEKA NA WYBORY :)
 • "Pi" dnia 21 czerwca 2018 o godzinie 20:03:53 napisał:
  A co tu rondo ma do tego? Nieumiejętność jazdy i zła orientacja i tyle. Że niby k....wa zrobienie ronda zamiast skrzyżowania załatwi wszystkie problemy? "Wyborca" co Ty pie....sz!

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KM 5 minut temu
Gratulacje Kamil i panie Adamie!...
Jango Fett 34 minuty temu
10 punktów przewagi Hetmana nad drugim ...
zamościak 43 minuty temu
nadchodzi sponsor z Haiti...
mieszkaniec - p... 50 minut temu
,,utworzone zostało również nowe stan...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama