Sport | ZamośćRedakcja23 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: To był nokaut! Hetman – Orlęta Łuków 5:1 (3:1)

R E K L A M A    B O A R D

Udanie rozpoczęli rundę wiosenną zamojscy piłkarze. Po obfitym w bramki meczu Hetman Zamość pokonał Orlęta Łuków aż 5:1.

Hetman objął prowadzenie bardzo szybko, bo już w 2 minucie. Dośrodkowanie Rafała Turczyna wykorzystał Paweł Myśliwiecki. Goście odpowiedzieli bardzo szybko. Po szybkiej kontrze sto dwadzieścia sekund później wyrównał Szymon Łukasiewicz. Jak się okazało nie na długo. W 13′ po raz kolejny Myśliwiecki wpakował piłkę do bramki Orląt i po raz drugi w tym meczy wyprowadził Hetmana na prowadzenie. Asystę, przy tym golu zanotował Kamil Oziemczuk. Kilka chwil później strzałem po ziemi na 3:1 podwyższył wynik Dawid Skoczylas, który strzałem po ziemi z lewej nogi pokonał golkipera gości. 

Po pół godziny meczu boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Oziemczuk. Na boisku zastąpił go pozyskany w przerwie zimowej Damian Rusiecki, który tym samym oficjalnie zadebiutował w barwach Hetmana.

W końcówce pierwszej połowy po raz trzeci do bramki Orląt trafił Myśliwiecki. Zdaniem sędziego zawodnik Hetmana był jednak na spalonym i gol nie został uznany. Tuż po przerwie gospodarze prowadzili już 5:1. Najpierw w 46′ piłkę na wolne pole otrzymał Skoczylas, a dwie minuty później gola w debiucie, po mocnym strzale, zdobył Damian Rusiecki.  W tej części meczu trener Jacek Ziarkowski dał okazję do zaprezentowania się piłkarzom, którzy dołączyli do drużyny przed rundą rewanżową m.in. Pęcakowi, Kopycińskiemu i Pupeciowi. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

Hetman: Kowalczyk – Kanarek (77′ Kopyciński), Żmuda, Skiba, Słotwiński – Skoczylas (77′ Pupeć), Buczek, Kycko, Turczyn (68′ Pęcak) – Myśliwiecki (62′ Olszak), Oziemczuk (31′ Rusiecki). 

Bramki:

1:0 Paweł Myśliwecki 2′

1:1 Szymon Łukasiewicz 4′

2:1 Paweł Myśliwiecki 13′

3:1 Dawid Skoczylas 22′

4:1 Dawid Skoczylas 46′

5:1 Damian Rusiecki 49′

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Thomas
22 tysiące głosów to wcale nie tak ma...
Witold
No i dobrze. Ciesz się, że chociaż ty...
Ania
To nie jest pełna lista ani laureatów...
Jan
Dla prawych ludzi, praca dla dobra Zamoj...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018