Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara5 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 150 komentarzy

Zamość: „Ten człowiek poważnie rozważa kandydowanie” – pisze radny Zwolak

Marcin Zamoyski (2014), foto: Michał Karchut
R E K L A M A    B O A R D

O kim mowa? Zdaniem radnego Rafała Zwolaka (Nowoczesna) kandydowanie w jesiennych wyborach samorządowych rozważa były długoletni prezydent Hetmańskiego Grodu.

-Ten człowiek tak samo jak jego wielcy przodkowie dba o dobro naszego miasta. Wiele razy mi powtarzał, że praca samorządowca to służba mieszkańcom. Na prośbę wielu osób poważnie rozważa kandydowanie w najbliższych wyborach. – napisał na Facebooku radny miejski Rafał Zwolak, publikując z wpisem zdjęcie z wizerunkiem byłego prezydenta Zamościa, Marcina Zamoyskiego

Źródło: Facebook/Rafał Zwolak

Przypomnijmy, że spekulacje na temat powrotu byłego włodarza Hetmańskiego Grodu pojawiły się po występie Marcina Zamoyskiego w programie „Dzień dobry TVN” 21 stycznia. Kto mógłby poprzeć kandydaturę byłego prezydenta? 

Jeśli Marcin Zamoyski zechciałby wrócić do polityki samorządowej mógłby być kandydatem, który z pewnością pogodziłby racje Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej, których liderzy zapowiedzieli współpracę w nadchodzących wyborach samorządowych. Kto wie, może i zyskałby przychylność lewicy, która cztery lata temu poparła go w II turze wyborów. Warto tu przypomnieć, że były prezydent razem z lokalnymi działaczami PO, Nowoczesnej, KOD-u, czy lewicy brał udział w demonstracjach przed gmachem zamojskich sądów, jakie odbywały się w 2017 roku.

Rozważaniom i spekulacjom na temat powrotu Marcina Zamoyskiego do polityki samorządowej pisaliśmy na łamach roztocze.net w felietonie „Gdyby Marcin Zamoyski wrócił do polityki…”.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 22.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "zenek" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 7:55:02 napisał:
  Niech lepiej się niekompromituje. I co jeszcze Komorowski /zresztą koledzy/ pewnie będzie sie starał o stołek prezydenta Polski. Ci ludzie lepiej juz niech na żadne stołki nie zasiądą.tylke lat pokazali jeden chlał a drugi po krzesłach chodził. patologia!!!
  R E K L A M A
 • "mieszkaniec" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 8:12:36 napisał:
  Już miał swoje 5 minut zrobił to co zrobił czyli nic konkretnego więc niech lepiej nie wraca
 • "buhahaha" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 8:13:48 napisał:
  na prosbe wielu osob (czytaj przeciwnikow obecnego prezydenta) a mi tam wszystko jedno kto bedzie prezydentem aby miał prezencję, był inteligentny i dzialal dla dobra miasta
 • "@mieszkaniec" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 8:15:30 napisał:
  Nic konkretnego? Na przykład Starówka, która przyciąga tysiące turystów, a którą nawet obecna władza się chwali. Gdyby poprzednik nie zrobił kawału dobrej pracy dziś nie byłoby się czym chwalić przed turystami.
 • "zx" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 8:30:31 napisał:
  Niech wraca, tylko niech rządzi dobrze
 • "mieszkaniec" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 8:33:42 napisał:
  Nie ma co ukrywać, że starówka została wyremontowa ale pytanie jak zostało to zrobione. Przejdź się dookoła tych murów zobacz co się dzieje z ich strukturą jak pięknie pękają, fontanna co chwile co się zapycha, a o pseudo amfiteatrze to nie ma co wspominać. Ci co się znają by sie lepiej wypowiedzieli, ale to czy coś zrobił, a dobrze zrobił to różnica. Ta kasa i tak nam się należała i każdy Prezydent w tym okresie coś by zrobił. Turyści turystami przyjedzie na dzień i pojedzie, ale co załatwił dla mieszkanców? Czy był takim włodarzem aby dogodzić potrzebom mieszkańców? Śmiem wątpić
 • "@mieszkaniec" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 8:37:44 napisał:
  Moim zdaniem najlepszy prezydent Zamościa od lat 90.
 • "Rodowity zamościanin" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 8:51:42 napisał:
  Panie prezydencie Zamoyski już dziś ma Pan mój głos.
 • "rozpozNanie bojem.." dnia 5 lutego 2018 o godzinie 8:55:55 napisał:
  Nie można zapominać o zasługach byłego Prezydenta w stworzeniu tysięcy miejsc pracy w znanych koncernach! Hrabio wróć! Twoi "mierni, bierni ale wierni" pretorianie oraz ich przyboczni czekają z utęsknieniem! Młodzi mówią na takie njusy: "żenua".
 • "cleeo32" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 8:56:58 napisał:
  Do Zenek. Nie z czasownikami piszemy osobno. Więc Zenku nie kompromituj się :-)
  R E K L A M A
 • "magnar" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 8:57:41 napisał:
  Myślę, że i część prawicy tej narodowej mogłaby poprzeć pana Zamoyskiego choćby przez wzgląd na przodków.
 • "zamościanin" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 9:14:40 napisał:
  Mając tyle lat, to pora zająć się WNUKAMI, a rządzenie czy politykę zostawić młodszym.
 • "real" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 9:19:03 napisał:
  jakie to śmieszne; pan Zwolak napisał na Facebooku; jako rzecznik pana Zamoyskiego? to teraz Facebook jest obowiązującym środkiem przekazu? ja na swoim podam,że Tolek Banan startuje na prezydenta, uwierzycie?
 • "Ann" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 9:30:02 napisał:
  A ja sobie marzę o zgodzie ponadpartyjnej przynajmniej tak lokalnie u nas, w Zamościu. Gdyby tak wszyscy, łącznie z PIS poparli Zamoyskiego byłoby super. Sytuacja by znormalniała i myślę, że Zamość mógłby przy takiej współpracy ruszyć do przodu. Dogadajcie się.
 • "hehe" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 9:32:43 napisał:
  Hejt i ataki na prezydenta Zamoyskiego pokazuje jak duże szanse na zwycięstwo ma w razie startu i jak wielu konkurentów się tego obawia.
 • "Sąsiad" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 9:49:20 napisał:
  Mając tyle lat, to pora zająć się WNUKAMI, a rządzenie czy politykę zostawić Wnukowi.
 • "Do hehe" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 9:52:56 napisał:
  Ile ataków? Kilka z tego wiele osób pisze kilka razy z tego samego konta zmieniając nick. Sezon ogórkowy, redaktorzy nie mają czym Was podniecić to wrzucają co im się akurat wydaje albo co znaleźli na innych portalach. Prawda jest taka, że Zamoyski nie wystartuje ze względu na wiek. Zresztą powiedział to też w wywiadzie w TV, trzeba słuchać. Przypominam, powiedział o swoim ojcu który mając 72 lata powiedział dość. Czas odpocząć. Marcin Zamoyski ma 73 lata. Przy końcówce kadencji miałby niemal 80. W Zamościu potrzebny jest ktoś młody, dynamiczny, ktoś komu będzie się chciało. Dobrze, że Pan Marcin Zamoyski to rozumie. I wystarczy przekupy. Poniedziałek, czas zabrać się do roboty. Miłego dnia. PS. czasem trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć KONIEC. Wałesa np. nie wiedział i w ostatnich wyborach, w których startował otrzymał 2%. I po co mu to było?
 • "hehe" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 9:58:43 napisał:
  Swego czasu Leszek Miller powiedział, że prawdziwy mężczyzna nigdy nie kończy... ale na powaznie są i politycy po 70. którzy naprawdę dobrze się trzymają i sobie radzą np. Korwin-Mikke. Poza tym faktycznie prezydent Zamoyski mógłby pogodzić PO, N., czy SLD. Drugiego kandydata, który mógłby być wspólny dla tych ugrupowań nie widzę.
 • "patrzę i widzę" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 10:08:07 napisał:
  Pan Zamoyski, cóż przegra. Całe zamieszanie z kandydowaniem jest swoistym rozeznaniem możliwości kontrkandydata PIS (którego w tej chwili nie widać). PO i .N - patrząc na ,,ich" możliwości osobowe, niestety mogą tylko poprzeć osobę spoza swoich szeregów. HEUREKA, Pani Marta, radna, niezrzeszona, logicznie myśląca osoba i NAJWAŻNIEJSZE z Zamościa. Jeden szkopuł, nie wierzę w jej niezależność dot. kadrowo-osobowym w ratuszu,po ewentualnym zwycięstwie. Oczywiście nie można zapomnieć o radnych, których w większości na trzeźwo nie da się słuchać- samorząd Panie i Panowie to nie samowola, tak na marginesie. Tak na marginesie, o ileż ciekawsze byłoby staranie się o urząd np. Prezydenta miasta, gdyby kandydat oficjalnie ( co w przypadku osoby spoza ,,układu" politycznego"byłoby ciekawe) podał osoby z którymi zamierza osiągnąć to co obiecuje.
 • "Cień" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 10:14:00 napisał:
  Logicznie rzecz biorąc to w przypadku startu Marcina Zamoyskiego wrócilibyśmy do znanego nam scenariusza PiS vs. Marcin Zamoyski. PiS odebrałoby obecnemu prezydentowi poparcie z prawej strony, zaś pan Zamoyski z lewej i centrum. Swoją drogą ciekawi mnie jak zachowaliby się radni którzy dostali się do rady z list KWW Marcina Zamoyskiego, a teraz głosują, jak głosują.
  R E K L A M A
 • "wyborca" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 10:15:23 napisał:
  Ma pan mój głos panie Zamoyski.
 • "dziwne" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 10:19:10 napisał:
  To aż publicznie trzeba podawać jakąś jedną krótką myśl radnego? Tak codziennie będzie? Codziennie jedna myśl w wydaniu elektronicznym?
 • "@magnar" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 10:22:11 napisał:
  w wyborach nie wybiera się ze względu na przodków, przodkowie nie mają nic do rzeczy, samemu trzeba zapracować na dobre imię, a posiadanie takich przodków zobowiązuje, nie daje profity.
 • "@cleo32" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 10:25:52 napisał:
  Popracuj nad swoją interpunkcją i ortografią, wtedy dawaj dobre rady z dziedziny języka polskiego. Na razie - do książek!
 • "JL" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 10:36:00 napisał:
  Który Zamoyski był "wielkim przodkiem" Marcina?
 • "były uczeń" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 10:48:36 napisał:
  Nowakowski na PrezyDenta!
 • "Kryteria" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 11:02:50 napisał:
  Panie Marcinie , popieram Pana powrót i kandydaturę!!!!
 • "zenek" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 11:16:51 napisał:
  Nie ma szans . Zrezygnowanie i oddanie głosów na radną FAj to zagrywka nic nie dająca. TRZEBA DAĆ LUDZIOM IGRZYSKA a on tego nie robił .
 • "Paweł" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 11:28:01 napisał:
  Jak wróci, to znowu kasa będzie na wszystko tylko nie na koncerty. A ludziom koncertów przecież trzeba :D No jak bez koncertów?
 • "panzwami" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 11:28:31 napisał:
  Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny. Mam nadzieję, że pan Zamoyski wie. :)
  R E K L A M A
 • "Ewa" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 11:41:17 napisał:
  Zamość nigdy nie mial tak dobrego prezydenta jak Zamoyski.
 • "Agnieszka" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 11:47:13 napisał:
  Popieram i na pewno zagłosuję na Pana Zamoyskiego!
 • "Jarek" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 11:47:34 napisał:
  Czytam te komentarze i śmiać mi się chce jskie brednie ktos wypisuje. Zamoyski to instytucja ktora otwiera furtki dla Zamościa. To nazwisko to klasa i szyk
 • "Prawo i sprawiedliwe" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 11:49:20 napisał:
  Gdyby nie Zamoyski nie miasto nie miałoby starego miasta w talim stanie. Gdyby nie Zamoyski nie byloby strefy ekonomicznej
 • "mieszkaniec" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 11:53:12 napisał:
  Na pewno nie zagłosuje bo nie chce ciemności na ulicach!!!
 • "Kij" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 11:53:54 napisał:
  Tylko starowka sie chwali a niczym innym poza tym.same markety a osir jak wyglada tragedia?jak pijak moze zarzadzac wystrzegajmy sie takich pijaczkow. Niech oni sobie rzadza w swoich domach a nie publicznymi pieniedzmi.
 • "Ramirez" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 12:04:22 napisał:
  On moze kandydowac na chlejtusa roku.tak jak kwacho, kalisz i te inne pajace.
 • "Rodowity zamościanin" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 12:32:23 napisał:
  Gdyby nie Zamoyski nie byłoby nowej siedziby kina Stylowy przy ul. Odrodzenia.
 • "pkp" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 12:47:11 napisał:
  Zamojscy restauratorzy są ....... przerażeni.
 • "@pkp" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 13:00:07 napisał:
  W szczególności jeden, trzeba wiać z lemoniadą.
  R E K L A M A
 • "Ela" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 13:15:27 napisał:
  Czekamy na deklarację o.Marcina Zamoyskiego.
 • "Anonim" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 13:49:59 napisał:
  obrzydliwy, obrzydliwy, obrzydliwe
 • "swojak" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 14:00:39 napisał:
  Jak Zamość, to prezydent Zamoyski.
 • "Jan" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 14:06:09 napisał:
  Drogi PiSie pamiętaj, że jedyny sposób na odsunięcie Wnuka to poparcie Zamoyskiego. Historia wam tego nie zapomni. Pamiętajcie !!!!
 • "Anka" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 14:24:42 napisał:
  Nie po to odsunęliśmy Zamoyskiego, żeby go teraz popierać.
 • "max" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 14:42:40 napisał:
  Kibice pamiętają co hrabia zrobił z zasłużonym klubem Hetman Zamość. Będzie można go rozliczyć za to. Jest winien dużo pieniędzy wszyscy pamiętamy. Czekamy na Hrabiego.
 • "bolerioza" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 14:44:36 napisał:
  Może jednak radny Nowakowski ?!? Kulturalny, elokwentny, lubiany, wieloletni radny, fachowiec obzeznany ze środowiskiem. O ile zechce kandydować.
 • "max" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 14:45:34 napisał:
  Gdyby nie hrabia Zamoyski to Orkiestra Symfoniczna miałaby swoją siedzibę a tak do tej pory ma norę a nie siedzibę.
 • "Cień" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 14:46:26 napisał:
  W 2014 r. Marcin Zamoyski przegrał z Andrzejem Wnukiem popieranym wówczas przez PIS o 133 głosy. Dziś PiS jest przeciwko PAW a gdyby Zamoyski powtórzył wynik to mielibyśmy w Zamościu wielki powrót.
 • "Zamoyski wróć!" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 14:49:50 napisał:
  Będzie wielki powrót nic tego pochodu nie zatrzyma.
  R E K L A M A
 • "powrót !" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 14:52:14 napisał:
  Tylko ZAMOYSKI W ZAMOŚCIU TYLKO ZAMOYSKI - TYLKO ZAMOYSKI W ZAMOŚCIU TYLKO ZAMOYSKI!
 • "gość" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 14:56:28 napisał:
  A gdzie to się podziewa podopieczny ZAMOYSKIEGO - K.G.? Zagrzał już miejsce w Urzedzie Gminy, czy szuka nowego stołka?
 • "Mieszkaniec" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 14:58:44 napisał:
  Panie prezydencie czekamy na powrót!
 • "anuś" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 14:59:18 napisał:
  raptem miesiąc Andrzeja zabrakło a już im się władza zamarzyła, poczekajcie, poczekajcie zaraz wróci Andrzej z urlopu to zrobi porządek
 • "biedronka" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 15:08:26 napisał:
  W 2014 roku nikomu nie znany Andrzej Wnuk zdobył 9451 głosów.
 • "katz" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 15:09:19 napisał:
  Na miejscu Pana Zamoyskiego zastanowiłbym się 2X czy warto "przykleić" do nazwiska informację o poparciu ze strony takich partii jak PO czy SLD o .N nie mówię...? Warto...? Czyżby "kac" po poparciu PO i "ruskiej budy" już minął?
 • "@biedronka" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 15:11:58 napisał:
  Nikomu nieznany z poparciem PiS. Jak teraz PiS wystawi kogoś nieznanego da mu swojego logo i błogosławieństwo prezesa Kaczyńskiego to też wygra :) Zwłaszcza w Zamościu - bastionie PiS.
 • "Analityk" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 15:13:43 napisał:
  Powiedzmy sobie szczerze - nawet gdyby PiS zechciało poprzeć PAW przeciwko Marcinowi Zamoyskiemu, to po tym co się działo na linii Andrzej Wnuk - PiS przez ostatni rok nikt nie uwierzy w szczerość takiego poparcia. Ludzie nie są głupi.
 • "Senior" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 15:17:02 napisał:
  Popieram w pełni Zamoyskiego
 • "Hetman" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 15:31:06 napisał:
  Za Zamoyskiego Hetman awansował do III ligi ale przyszedł Wnuk i Hetmanka spuścili do IV i awansować nie potrafią mimo pakowania w klub olbrzymiej kasy.
  R E K L A M A
 • "Mieszkaniec" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 15:42:21 napisał:
  Lepiej byłoby gdyby pan Marcin Zamoyski zajął się pisaniem wsponień. Moim zdaniem nie ma już szansę na powrót do Ratusza. Poprzednie wybory przegrał na własne życzenie, brakło pokory, zgubiła pewność
 • "dodzam" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 15:46:17 napisał:
  Panie prezydencie ZAMOYSKI niech pan wróci!!!!!!!!!!
 • "Thomas" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 16:43:13 napisał:
  Przedwczesna deklaracja i z pijarowskiego punktu widzenia potencjalnemu kandydatowi Marcinowi Zamoyskiemu może tylko zaszkodzić. Marcin Zamoyski nie zdeklarował oficjalnie czy kandyduje czy nie. W zaistniałych okolicznościach i to niepowtarzalnych d razu pojawią się pytania o program Marcina Zamoyskiego, kierowane do niego. Po prostu tak wczesna zapowiedź o jego kandydowania, może faktycznie spowodować, że kandydat zacznie się wypalać i to zanim rozpocznie się kampania wyborcza i to jeszcze nie na dobre. ===================================================================== Oczywiście, nie będę wypowiadać się o szansach, ale to co jest pewne to to, że nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki. Zbyt wiele się zmieniło, powrót taki wiąże się z ogromnym ryzykiem. =========================================================== To Marcin Zamoyski powinien powiedzieć tak startuję, ale ta zapowiedź, mająca swoje zakorzenienie w tajemnicy poliszynela, może faktycznie jest tajemnicą, ale może i nie jest. Gdyby przeanalizować pijar Aleksandra Kwaśniewskiego swój start w wyborach ogłosił dość późno. Nawet trwały pewne rozmowy pomiędzy SLD i PSL jakiego wystawić kandydata, trwała pewna dyskusja, debata czy Kwaśniewski wystartuje czy nie. Czy marcin Zamoyski jest gotowy do startu w wyborach. ===================================================================== Potencjalny kandydat może mieć poparcie Nowoczesnej I PO. Nowoczesna jest w poważnym kryzysie, to już jest pewne że nie wejdzie do Sejmu i zakończy swój żywot. Przykładem może być Warszawa, gdzie PO i Nowoczesna ogłosili wspólnego kandydata na prezydenta Warszawy, a Petru ogłosił kandydata na wiceprezydenta. ==================================================================== Pytanie jest proste co zrobi zamojska Platforma Obywatelska. Pytanie jest tym łatwiejsze, ponieważ zamojska Platforma ma naprawdę bardzo mocnych pretendentów na kandydata na urząd Prezydenta Miasta Zamość. ================================================================== Na koniec padły zarzuty o wiek - otóż Donald Trump jest starszy od Marcina Zamoyskiego
 • "Do gownojadow" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 16:58:31 napisał:
  Prawie 5000 tys odsłon i kilkadziesiąt komentarze, będzie albo Zamoyski albo ktoś z PiS,a wy ujadające gownojady wrócicie tam gdzie byliście przed albo pup. Myślały gownojady,że eldorado potrwa wiecznie Buhahahaha
 • "John" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 17:04:53 napisał:
  Boją się skwarozercy
 • "Anonim" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 17:21:08 napisał:
  "Hetman"czemu łżesz gnojku ? Zamoyski to zniszczył Hetmana
 • "Thomas" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 18:07:05 napisał:
  Daniel Czubara@ od kiedy to Nowoczesna jest przed PLATFORMĄ? I dlaczego to Nowoczesna ma dyktowac, kto co ma robić? To nie ta kolejność. Kolejność jest taka PiS i PO, a potem długo, długo nic. Los Nowoczesnej jest przesądzony, jej elektorat zostanie wchloniety przez PO , chyba nikt nie będzie zabiegał o posłów nowoczesnej. Ta partia już dawno straciła swoją podmiotowosc. Katarzynie Lubnauer nie uda się pociągnac do przodu tej partii. Gdyby udało się wyrzucić Petru, to może wizerunek partii uległby znacznej poprawie. Nowoczesna do facto jest partią mocno lewicowa jeśli chodzi o światopogląd. W naszej lokalnej polityce to PiS i PO, w mniejszym stopniu lewica to oni rozdają karty. Teza Daniela Czubary, jakoby Marcin Zamoyski miałby pogodzić racje Nowoczesnej i platformy? A niby jak mógłby tego dokonać?
 • "do Hetman" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 19:00:30 napisał:
  Co Ty baranie piszesz? Nie masz pojęcia to nie pisz. Teraz to nie Hetman a Fundacja!!! To różnica zasadnicza. Zamoyski wypowiedział Hetmanowi umowę dzierżawy za co na mocy porozumienia klub miał dostać rekompensatę a hrabia co zrobił? Dał pierwszą ratę i na resztę klub czeka. A przypomnę że 2-krotnie próbował hrabia zlikwidować klub ale sąd nie zgodził się. Dlaczego? Bo miasto jest dłużne już ponad 2 mil. zł. z odsetkami.
 • "Daniel Czubara" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 19:09:18 napisał:
  @Thomas Marcin Zamoyski byłby do zaakceptowania przez PO, która go wiele lat popierała i Nowoczesną, której przewodzi w Zamościu Rafał Zwolak, radny wybrany z KWW Marcina Zamoyskiego. Liderzy obu ugrupowań zapowiedzieli współpracę i koalicje wyborcze. Pytanie jak zachowa się lewica.
 • "Nowakoski" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 20:23:00 napisał:
  Nowakowski na prezydenta? Hahahaha tyle w temacie. On nie dostanie się nawet do nowej rady.Wspomnicie moje słowa.
  R E K L A M A
 • "Zwolak Rafał" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 20:48:32 napisał:
  Szanowni Państwo pewnie część z was wie że dzięki determinacji Prezydenta Marcina Zamoyskiego miasto pozyskało wielomilionowe dotacje na rewitalizację Zespołu Staromiejskiego. Dzięki tym funduszom obecny prezydent może chwalić się zwiększeniem ruchu turystycznego. Pewnie cześć z Państwa też wie że Zamoyski pozyskał środki Norweskie na rozbudowę ZOO Zamość - "Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera" dzięki któremu mamy tylu turystów z całej polski. Jest piękne, nieprawdaż? Pewnie też Państwo wiece że dzięki Zamojskiemu mamy obwodnicę wschodnią i północną jak tez i wiele ulic miejskich budowanych nie z kredytów ale z budżetu własnego miasta. Warto tez przypomnieć o Kinie CFK które odwiedza tysiące ludzi również z poza miasta. Czy strefa ekonomiczna w której zainwestowało i dało prace mieszańcom miasta nie powstała za Prezydenta Marcin Zamoyski . Dlatego o tym pisze? Do dobrego bardzo łatwo się przyzwyczaić i zapominamy kto to zrobił, kto za to odpowiadał.. Zamoyski kazał urzędnikom dwa razy oglądać wydawaną złotówkę aby mieć w przyszłości możliwość właśnie pozyskiwania środków finansowych na rozwój miasta. Oszczędzał aby wykorzystywać szanse dotacji. Po 3 latach urzędowania obecnego prezydenta wieloletnia prognoza finansowa przewiduje 155 milionów zadłużenia w 2019 roku. Jaką sztuką jest robić coś na kredyt? Żadną. Jakie to nadzwyczajnych sukcesów dokonał obecny prezydent. Proponuję wiec przed wpisaniem słów krytyki zastanowić się co zostało w mieście zrobione przez lata kadencji Prezydenta Zamoyskiego. Pozdrawiam :)
 • "TORRES20400" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 21:17:21 napisał:
  Co za brednie. Nie wierzę w to, że napisał "Zwolak Rafał". Wbrew pozorom, on aż tak głupi nie jest.
 • "max" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 21:32:22 napisał:
  Panie Zwolak co pan odpowie na takie pytania? Dlaczego nie wybudowano siedziby Orkiestry Symfonicznej? Co Zamoyski powiedział na ten temat? Co zrobił z klubem Hetman Zamość? Jak próbował go nieskutecznie zniszczyć?(Dwa razy w sądzie) Dlaczego miasto Zamość nie wypłaciło 1.572 tyś.(nie licząc odsetek od lipca 2009r) należnych pieniędzy klubowi. Skala zaniedbania na dzielnicach kosztem starówki porażająca!!! Drogi w opłakanym stanie. A o wyłączanym świetle ulicznym - co pan powie? Było super? .....Kpiono z mieszkańców ładując pieniądze w starówkę która wygląda tragicznie. Wszystko się sypie. Proszę się popatrzeć na ulicę Grodzką .... wszystkie cokołu odstają puchną .Nie wykonano izolacji poziomej (iniekcji). Robiono co chciano bez kontroli....Na prawdę było super.... I dalej Pan tego chce?
 • "Roman" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 22:02:45 napisał:
  Zwolak puścił bąka a wszyscy się ekscytują. Może Zwolak by chciał aby Zamojski startował to może by coś z hrabiowskiego stołu spadło.
 • "Dirty Harry" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 22:20:38 napisał:
  W temacie Marcin Zamoyski już się wypowiadałem. Nie rozumiem po co drążyć ten temat. Facet był lubiany, zrobił co swoje, wszystko kiedyś się kończy. nie wchodzi się drugi raz do tej samej rzeki. Tyle w temacie.
 • "Hetman" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 22:23:25 napisał:
  Awansował Hetman do III ligi w 2014 ? Awansował. Jakby się coś należało za boiska treningowe to Wnuk by dawno wypłacił - zgadza się? Ale nic nie wypłacił bo nic się nie należało. Czyli za Zamoyskiego Hetman awansował do III ligi a za Wnuka spadł do IV i awansować nie może.
 • "max" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 22:28:18 napisał:
  Wiem co piszę bo są na o dokumenty. Sprawa Hetmana ciągle czeka.
 • "Gówniak" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 22:32:53 napisał:
  Widze że kampania wyborcza sie zaczeła. I dwa portale już nakręcają zabawe. A Wnuk i tak wygra. Ja w niego wierze.
 • "hmm" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 22:45:07 napisał:
  Jakby nie patrzeć jeśli Zamoyski wystartuje to wszystko rozegra się miedzy kandydatem PiS a Zamoyskim. Obecny jest bez szans bez poparcia PiS, a tego nie będzie bo Kaczyński zabronił wspierać, czy dawać miejsca na listach renegatom i osobom, którym PiS wycofało poparcie w ciągu ostatnich trzech lat.
 • "Gówniak" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 22:55:43 napisał:
  "hmm" w dupie byłeś i gówno widziałeś. Prezydent nie jest sam bo ma mocny elektorat, dobry PR i przychylne media (niektóre, ale wystarczające by mu pomóc). Dzięki temu wygra i przypomnę wam to.
  R E K L A M A
 • "SC" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 22:58:07 napisał:
  A czemu niby jest bez szans bez poparcia PiS-u? Bez szans to byłby 4 lata temu. Teraz się pokazał i powinien wygrać bez poparcia partyjnego. Owszem PiS jest silny ale nie przesadzajmy. Bez tej partii też można wygrać w wyborach samorządowych. Ludzie w samorządach bardziej patrzą na ludzi niż na partię. Wszystko napędzają przeciwnicy obecnej władzy w mieście. Ale krowa która duży ryczy daje mało mleka. Są tak słabi, że aż proszą byłego prezydenta o start wyborach.
 • "hmm" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:04:20 napisał:
  @Gówniak pokazujesz poziom rynsztoka. Jeśli tacy ludzie stoją za PAW to wróżę wynik na poziomie dna. @SC spójrz na wynik PiS - 49 proc. w sondażu poparcia ogólnopolskim. Tutaj ten poziom jest jeszcze wyższy. PiS zgarnia prawą stronę, Zamoyski środek i lewą. Nie ma miejsca na inną liczącą się siłę.
 • "Gówniak" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:06:27 napisał:
  "hmm" Andrzej Wnuk ma już swój elektorat, zobacz jego strone na fb i poczytaj komentarze. Ignorujecie tą siłe a to będzie wasz błąd i przyczyna porażki. I to już poraz drugi.
 • "hmm" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:11:59 napisał:
  @Gówniak to oni na pewno na FB dadzą lajka a głosować pójdą owieczki PiS i zagłosują na tego co ma logo PiS. Koniec kropka. Dlatego w 2014 r. PAW miał duże poparcie. Bo miał logo PiS i błogosławieństwo Kaczyńskiego. Teraz tego nie ma i po decyzji Rady Politycznej PiS już pewnie miał nie będzie. A Zamoyski? Jak dziś napisało o tym Roztocze to jutro będą pisać Onet i inne, jak w sprawie wandalizmu na biurze posłanki Nowoczesnej. Darmowa reklama i PR. Nie ignoruję elektoratu obecnego prezydenta, bo wiele osób na pewno mu wiele rzeczy zawdzięcza. Ignoruje FB. Zainteresowanie wydarzeniem deklaruje 1000 osób. Przychodzi 100 góra 200 a naprawdę garstka wie o co chodzi.
 • "@Gówniak" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:17:34 napisał:
  Ciekawe po czyjej stronie opowiedzą się ludzie związani z prezydentem Zamoyskim, którzy teraz stoją za prezydentem Wnukiem, jeśli Marcin Zamoyski ogłosi kandydowanie :)
 • "wyborca" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:22:28 napisał:
  Jak Zamość, to prezydent Zamoyski. Proste.
 • "Gówniak" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:22:51 napisał:
  "hmm" - Panie redaktorze D.Cz., ja jednak nadal twierdze, że ani facebooka ani PRu Andrzeja Wnuka nie należy ignorować, bo można sie na tym zdrowo przejechać. Wtedy on potrzebował loga PiS ale teraz już nie potrzebuje bo przez 4 lata wyrobił sobie markę i zyskał jeszcze więcej zwolenników niż miał podczas kampanii. "Jak dziś napisało o tym Roztocze to jutro będą pisać Onet i inne" no tutaj pan odleciał, panie redaktorze. Rozumiem że chodzi o robienie sobie autoreklamy w komentarzach, bo reklamodawcy czytają, ale znam osobe z pewnej ogólnopolskiej gazety która twierdzi, że newsa nt. gówna na szybie posłanki Wróblewskiej sama dostała "bezpośrednio" z Zamościa. Nie chciała ujawnić od kogo, ale domyślam się kto może mieć takie parcie na bycie dziennikarskim celebrytą. Pozatym jest takie słowo jak pokora. Troche za dużo pychy panie redaktorze. Życze dobrej nocy.
 • "hmm" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:28:43 napisał:
  @Gówniak tutaj to ty odleciałeś. Ale dziękuję schlebiasz mi.
 • "obserwator" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:33:32 napisał:
  Obserwuję końcówkę dyskusji i śmiem twierdzić, że jeśli jakiś dziennikarz tu pisze to prędzej @Gówniak - wystarczy spojrzeć " Prezydent nie jest sam bo ma mocny elektorat, dobry PR i przychylne media (niektóre, ale wystarczające by mu pomóc)." @Gówniak przyznasz się?
 • "Dawniej Horn teraz Hmm a to redaktor roztocza? ?" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:34:01 napisał:
  Panie Danielu, za bardzo się Pan odkrywa :-)
  R E K L A M A
 • "obserwator" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:35:42 napisał:
  Zapachniało ulotkami....
 • "ZZZ" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:37:33 napisał:
  ZAMOYSKI! ZAMOYSKI! ZAMOYSKI!!!
 • "Gówniak" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:40:06 napisał:
  Nie, panie redaktorze. Stosuje pan klasyczną zagrywke "złodziej krzyczy: łapać złodzieja!" czyli odwracanie kota ogonem. Ale nie ze mną te numery. Ja już pana przejrzałem, panie "hmm", wychwalający samego siebie w komentarzach. Onet będzie pisał. A pojutrze może CNN i Fox News? Litości, troche pokory. Reklamodawcy głupi nie są, takich zagrywek nie kupują. @obserwator, pudło, proszę strzelać dalej, a jak się nie uda to ujawnię się na fb. Dobrej nocy wszystkim.
 • "Od urodzenia w Zamościu" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:41:22 napisał:
  Popieram powrót prezydenta Zamoyskiego. Ma Pan mój głos.
 • "hmm" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:44:41 napisał:
  @Gówniak ty się na terapię nadajesz. Masz zwidy. Serio. Jak czytam co piszesz to jakaś obsesja.
 • "Asd" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:45:01 napisał:
  Markę to sobie Wnuk wyrobił. Wszyscy widzą jaką. Sprawy w sądach z radnymi. Sprawy w prokuraturze. Arogancja. Obrażanie ludzi. I dlatego mieszkańcy tęsknią za Zamoyskim. Bo takie postępowanie było nie do pomyślenia.
 • "patrze i widzę" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:48:45 napisał:
  " Prezydent nie jest sam bo ma mocny elektorat, dobry PR i przychylne media (niektóre, ale wystarczające by mu pomóc)." Tak to chyba któryś z tych przychylnych mediów pisze.
 • "Rozsądek" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:50:40 napisał:
  Ludzie opanujcie się. Wybory jesienią, to dopiero spekulacje, a widzę, że w komentarzach ludzie już na noże idą.
 • "Gówniak" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:51:02 napisał:
  "hmm" weź sie ode mnie odwal, człowieku. Chyba po to prowadzicie stronke żeby można było komentować.
 • "hmm" dnia 5 lutego 2018 o godzinie 23:59:46 napisał:
  @Gówniak to ty się do mnie przyczepiłeś i wymyślasz historie, które nijak się mają do rzeczywistości. Widać, że ty naprawdę wierzysz w to co wymyślisz i napiszesz. Jest takie powiedzenie, że sama świnia wór drze i potem kwiczy. Adekwatne do sytuacji. Mogę tę dyskusję prowadzić do rana bo mam nocną zmianę. Tylko po co? Bezsensowne marnowanie energii.
  R E K L A M A
 • "Gówniak" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 0:05:12 napisał:
  Nocny dyżur w redakcji. Tego jeszcze nie grali. Dobranoc.
 • "hmm" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 0:08:48 napisał:
  Tak jak pisałem obsesja. Chyba się w facecie zakochałeś.
 • "Zamościak na emigracji" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 0:15:43 napisał:
  Wybierzecie kogoś z wizją. Myślałem, że po 2014 r. po wyborach coś się zmieni. Mrzonka. Teraz jestem za granicą. A chciałbym wrócić. Sugeruję wybrać najlepszego, a to kto nim będzie i z jakim logo to drugorzędna sprawa.
 • "Gówniak" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 0:17:02 napisał:
  Preferuję tylko osoby płci przeciwnej, bez otyłości i wiejskich rumieńców na twarzy. Dobranoc.
 • "hmm" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 0:21:33 napisał:
  Na razie po wpisach wygląda na obsesję na punkcie faceta. Serio. Tylko kwiaty mu daj zanim zechcesz się umówić.
 • "Do Gówniak" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 0:22:41 napisał:
  Dobre :-)
 • "Zenon" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 0:23:46 napisał:
  To po wyborach już nie będzie disco na Starówce?
 • "RR" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 0:32:18 napisał:
  Ale panika na samą myśl o starcie Zamoyskiego. Jak oficjalnie ogłosi start to niektórzy normalnie narobią w gacie.
 • "Adam" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 0:39:56 napisał:
  PiS i tylko PiS. I PiS wygra.
 • "Ars" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 0:43:17 napisał:
  A kogo wystawi PiS? Może poseł Zawiślak wystartuje?
  R E K L A M A
 • "Llabc" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 5:35:31 napisał:
  Jeżeli lewica wystawi kandydata to Zamoyski może się ponownie przeliczyć.
 • "Wazelina" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 5:53:59 napisał:
  Na kilometr wieje wazeliną " Prezydent nie jest sam bo ma mocny elektorat, dobry PR i przychylne media (niektóre, ale wystarczające by mu pomóc)." To pewnie pisał ten przychylny zamojski Jarząbek - łubudubu, łubudubu,niech żyje nam..... Żenada.
 • "Anonim" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 6:56:16 napisał:
  Wyjątkowo podłe, ale czy można się spodziewać czegoś innego po pezetpeerowskim aparatczyku Cz. ?
 • "Daniel Czubara" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 7:53:12 napisał:
  Widzę, że mój groupies jest w dobrej formie i dalej widzi mnie w każdym użytkowniku, więc przypomnę, że od września 2010 r. kiedy to dołączyłem do Forum Roztocze On Line publikuję pod swoim nazwiskiem. Dlaczego? To długa i zabawna historia, bliscy znajomi wiedzą. Nie mogę jednak tolerować obrażania, zwłaszcza, gdy ktoś nie ma odwagi robić tego wprost z imienia i nazwiska i uprzedzam, że takie sytuację będę zgłaszał do policji i prokuratury. Po ustaleniu danych będę zaś przedstawiał personalia takiego osobnika. Tylko po to, by każdy mógł wiedzieć kim jest i spytać dlaczego to robi. Jeśli nie ma odwagi się przyznać publicznie chętnie pomogę i dodam odwagi. Miłego dnia!
 • "Anonim" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 8:20:06 napisał:
  Będę donosił, mam w tym wprawę, Boni mi wzorem
 • "konserwa" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 9:01:13 napisał:
  Ma Pan mój głos prezydencie Zamoyski.
 • "Rens" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 9:02:27 napisał:
  Jak prezydentowi z sitanca moze zalezyc na tańszych smieciach. W gminie sam placi polowe taniej.
 • "Mu" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 9:07:12 napisał:
  Zamoyski już by sobie darował, przecież już się mury sypią, co do prezydenta Wnuka cieszyłbym się jakby zdecydował się startować na wójta gminy, ponieważ obecny wójt"nie da się" powinien odejść a jego kontrkandydat z PiS "osiem miliony" też się nie nadaje. Jak miasto nie chce gmina poprze.
 • ":)" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 9:53:52 napisał:
  Prezydent przez trzydzieści lat mieszkał w Zamościu, urodził się tu i wychował. Jego rodzina też. Więc po co ten hejt? A w gminie śmieci odbierają raz na miesiąc. W mieście co tydzień.
 • ":)" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 9:55:18 napisał:
  A, zapomniałem dodać, że wasz ukochany kandydat Hrabia Zamoyski (cytat z TVN) pochodzi z Sopotu, mieszkał w Warszawie, a aktualnie zameldowany jest Michalów albo Klemensów, niech mnie ktoś poprawi.
  R E K L A M A
 • "Zam... Zamość... Zamojski" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 10:19:40 napisał:
  Po co te nerwy skoro i tak wygra Marcin Zamoyski ;)
 • "roman2" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 10:26:24 napisał:
  roztocze net caly czas pokazuje że jest pachołkiem PO i Kodziarskim dziadostwem .Jeżeli chodzi o Hrabiego to nie ma szans na prezydenta . Era tych panów i jego nie usuwalnej świty skończyła [państwo w państwie] się po zaciemnianiu ulic i nietykalności .W nowych wyborach będzie trzech kandydatów ; Wnuk .słynna radna była [PO] oraz kandydat opozycji z PIS .......A zapomnialem pozdrowić slynnych filozofów ; TOORREZA 5000 ;Fanthomasa i hmm -oj hymn.
 • "lawina" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 10:48:04 napisał:
  Medialna lawina ruszyła: http://www.dziennikwschodni.pl/zamosc/byly-prezydent-mysli-o-powrocie-wystartuje-w-jesiennych-wyborach,n,1000213075.html
 • "Gówniak" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 11:01:43 napisał:
  Panie redaktorze @Daniel Czubara. Delikatnie zwróciłem uwagę, że niektóre komentarze wyglądają jak pisane przez pana pod innym nickiem. Mam prawo do takiej opinii, to wolny kraj. Moje dalsze emocje w tym komentarze o wyglądzie wzięły sie stąd, że obrażał mnie pan posądzając o homoseksualizm. Jeśli cokolwiek pana uraziło to niniejszym przepraszam ale jednocześnie sam oczekuje przeprosin, bo ja pana też móglbym zgłosić na policje za obrażanie. Pisać na tej stronie już nie będe bo widze że każde odmienne zdanie jest tu surowo zwalczane. Pozdrawiam serdecznie.
 • "komentowanie" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 11:11:45 napisał:
  Do "Gówniak" - tu na Roztoczu tak to działa. Z różnych nicków pisze się komentarze w celu rozkręcenia dyskusji. Mówienie o tym głośno powoduje straszenie policją :)
 • "Daniel Czubara" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 11:13:55 napisał:
  @Gówniak z tego co czytam to wpisy były kierowane pod moim adresem z wymieniem personaliów, które podlegają ochronie prawnej. To, że wdał się pan w dyskusję z innym użytkownikiem, co zakończyło się obrażaniem, to pana prywatna sprawa i tamtego użytkownika. Proszę oczekiwać przeprosin od wspomnianego użytkownika. Nie obrażam się, bo już większy hejt znosiłem. Oczekuję tylko kultury i szacunku podczas dyskusji. Miłego dnia.
 • "." dnia 6 lutego 2018 o godzinie 11:24:52 napisał:
  Gówniak@ Nie wiesz nie pisz nie siej fermentu. Niektóre komentarze mogą być zbieżne co do treści z uwagi na wspólnotę poglądów na dany temat i to wszystko.
 • "kod" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 13:23:21 napisał:
  Ja zacznę latać z miotłą po dworze i też będę kandydował hahahaha
 • "Cień" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 15:24:35 napisał:
  – Dziś jest za wcześnie żeby o tym mówić, ale gdybym stwierdził, że w ogóle to wykluczam to tak jakbym powiedział, że zamierzam zdradzić moje miasto. Decyzja jest jednak bardzo poważna, zwłaszcza że nie jestem zachwycony polityką, którą uprawia obecny pan prezydent. Uważam, że nadmierne zadłużanie miasta nie jest dobre. Każdy kredyt kosztuje. Kto się odważy być teraz prezydentem ten będzie musiał spłacać kredyty poprzednika. To nie będzie łatwa prezydentura. (http://www.dziennikwschodni.pl/zamosc/byly-prezydent-mysli-o-powrocie-wystartuje-w-jesiennych-wyborach,n,1000213075.html) To kiedy możemy się spodziewać oficjalnej deklaracji? Czas leci...
 • "roman2" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 15:41:55 napisał:
  do cień - a kasa za Zapiecek to pies
  R E K L A M A
 • "Jarek z sitanca" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 15:46:11 napisał:
  Ciekawe ile komentarzy przeciwko zamoyskiemu pisana jrst z tego samego adresu IP. Nawet wiecej ciekawe ile komentarzy pisze ta sama osoba. Osobnik o naturze maniakalnej
 • "... za miedzą" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 16:34:37 napisał:
  A to nie jest tak jak w Królowym Moście, że wygrywa ten, kto ma poparcie proboszcza?
 • "lee" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 18:29:32 napisał:
  Panie Zamoyski, proszę wrócić i ... baby odprawić a chłopom podziękować. Wie Pan jak i komu.
 • "Anonim" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 19:12:20 napisał:
  Bayern prowadzi z Paderborn 3-0
 • "Anonim" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 19:13:38 napisał:
  a Zamoyski o tej porze pewnie już 0,7
 • "Anonim" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 19:25:16 napisał:
  Zwolak to z Nowoczesnej ? Huhu, grubo
 • "Anonim" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 19:32:05 napisał:
  "Kto powalczy o fotel na prezydenta Zamościa? - Nie rozważam kandydowania - mówi Marcin Zamoyski" http://zamosc.naszemiasto.pl/artykul/kto-powalczy-o-fotel-na-prezydenta-zamoscia-nie-rozwazam,4401102,artgal,t,id,tm.html więc kto kłamie ? Zamoyski czy Zwolak.
 • "A w Dzienniku" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 20:00:22 napisał:
  http://www.dziennikwschodni.pl/zamosc/byly-prezydent-mysli-o-powrocie-wystartuje-w-jesiennych-wyborach,n,1000213075.html – Dziś jest za wcześnie żeby o tym mówić, ale gdybym stwierdził, że w ogóle to wykluczam to tak jakbym powiedział, że zamierzam zdradzić moje miasto. Decyzja jest jednak bardzo poważna, zwłaszcza że nie jestem zachwycony polityką, którą uprawia obecny pan prezydent. Uważam, że nadmierne zadłużanie miasta nie jest dobre. Każdy kredyt kosztuje. Kto się odważy być teraz prezydentem ten będzie musiał spłacać kredyty poprzednika. To nie będzie łatwa prezydentura.
 • "Anonim" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 20:06:55 napisał:
  "kredyty poprzednika" - ma czelność
 • "." dnia 6 lutego 2018 o godzinie 22:04:19 napisał:
  Zadłużenie miasta ile wynosiło na koniec kadencji Marcina Zamojskiego?
  R E K L A M A
 • "Yhy" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 22:38:51 napisał:
  Na początku rządów - 20 mln zł, a na koniec kadencji Hrabiego - 78 mln zł. Ostatnie dane za 3 kwartał 2017 r - 69 mln. Takie są fakty.
 • "." dnia 6 lutego 2018 o godzinie 22:46:25 napisał:
  To wcale nie mało.
 • "Mieszkaniec" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 23:11:18 napisał:
  Nieważne kto wystartuje. Ważne kto wygra. A wygra oczywiście Andrzej Wnuk.
 • "Karol" dnia 6 lutego 2018 o godzinie 23:17:34 napisał:
  Jak to możliwe?. Ordynat Jan Zamoyski aresztowany przez komunistów następnie skazany przez któregoś z bolszewickich sędziów - kolegę Stefana Michnika ( brat Adama) na długie więzienie Stalinowski sędzia-Stefan Michnik skazał wielu żołnierzy Armii Krajowej, WiN także na karę śmierci. Ostatnio Stefan i Adam Michnik wspierali KOD i Marcin Zamoyski również ten KOD popierał, jak to możliwe ? Były prezydent Zamościa lepiej by pomyślał z jakiego rodu pochodzi,i nie szedł ramie w ramie z Kodem i Nowoczesną,czy to nie wstyd.
 • "dziennikarstwo" dnia 7 lutego 2018 o godzinie 9:22:34 napisał:
  I temat zakończony. Temat pozamiatało Zamość.naszemiasto (Kurier Lubelski), który zadzwonił do potencjalnych kandydatów i zwyczajnie zapytał. Zamoyski nie startuje, radny wyssał sobie temat z palca bo tak mu się wydawało. A pseudo-dziennikarze nie sprawdzając faktów na podstawie marnego wpisu na facebooku chcieli zaistnieć na Onecie :) Czy to jeszcze dziennikarstwo czy tylko parcie na dodatkowe kilkaset wejść?
 • "belfegor" dnia 7 lutego 2018 o godzinie 9:36:46 napisał:
  Co tam Zamoyski! Jeżeli radny N. nie dostanie się do nowej Rady to na kim stres wyładuje?
 • "Mieszkaniec" dnia 7 lutego 2018 o godzinie 10:27:58 napisał:
  Potrzebny nowy artykuł. Zamość: „Ten człowiek Radny Zwolak jest niepoważny”
 • "wskaźniki..." dnia 7 lutego 2018 o godzinie 15:02:56 napisał:
  a który jest poważny...? może jakaś sonda? i odsłony podskoczą!
 • "kwiatuszek polny" dnia 7 lutego 2018 o godzinie 22:16:19 napisał:
  belfegor@ / Radny N. to raczej wyładowuje się podczas "zasiadania" , a ładuje akumulatory podczas "pracy dydaktycznej" albo kurna na odwrót, pomieszało mi się.... Jedno jest pewne, powinien kandydować, wygra=przestanie "uczyć"....
 • "Thomas" dnia 10 lutego 2018 o godzinie 0:11:19 napisał:
  Startować, aby przegrac? Jeżeli jest to start kampanii wyborczej to jest to bardzo zły początek.
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400 23 minuty temu
https://www.youtube.com/watch?v=I2ZgKkob...
nauczyciel
buachahahahaha, dawno się tak nie uśmi...
ak
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018