Edukacja | Zamośćtekst nadesłany16 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Technik pojazdów samochodowych z „Mechanika” na V miejscu w Polsce

Fot. materiał nadesłany

Podczas Finału Krajowego XXII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla Szkół Ponadgimnazjalnych uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Zamościu („Mechanika”) zajęli V miejsce w klasyfikacji drużynowej. Nagrodzeni zostali pucharem Ministra Spraw Wewnętrznych i nagrodami rzeczowymi.


Startowały najlepsze drużyny ze wszystkich województw, z całej Polski. Zawody odbyły się 12-13 czerwca 2018 r. w Białymstoku. „Mechanik” reprezentowali: Adrian Gancarz, Łukasz Danilak i Szymon Korga z klasy 3D technik pojazdów samochodowych.
W klasyfikacji indywidualnej 4 miejsce zdobył Adrian Gancarz spośród najlepszych zawodników z całej Polski, a Szymon Korga wywalczył miejsce 8. Uczniów przygotowywał Mirosław Skóra.
Podczas turnieju uczestnicy rozwiązywali test wiedzy dotyczącej zasad ruchu drogowego, pierwszeństwa przejazdu przez skrzyżowania i historii polskiej motoryzacji. W części praktycznej wykazali się umiejętnościami udzielania pomocy przedmedycznej ofiarom wypadków drogowych, jazdą sprawnościową motorowerem po torze przeszkód i sztuką płynnej jazdy samochodem hybrydowym, z automatyczną skrzynią biegów, wyposażonym w talerz Stewarda.
Zawodnicy ZSP Nr 2 wykazali się dużą wiedzą i dużymi umiejętnościami pokonując wielu zawodników z całej Polski, którzy byli najlepsi w eliminacjach szkolnych, powiatowych i wojewódzkich.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
przed chwilą
Wspaniale moje miasto Zamość...
xx
tylko ud nie łydek bo to przecież sezo...
otco
i wszyscy spodnie do połowy ......
ad111
Pamiętajcie tylko aby studzienki były ...
NO cóż, miasto ogłosi nowy przetarg, ...
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama