Kultura i rozrywka | ZamośćDaniel Czubara18 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy

Zamość: Tancerze „Raptisu” wystąpili w teledysku [VIDEO]

Źródło: YouTube

Młodzi tancerze z Zespołu Tańca Nowoczesnego „Raptis” działającego przy MDK w Zamościu wystąpili w teledysku.

Arleta Jurkiewicz zamojska wokalista zrealizowała teledysk do swojego nowego utworu pt.: Śnieżynka. W teledysku, który w części realizowany był w Młodzieżowym Domu Kultury im K. Makuszyńskiego wystąpili młodzi tancerze wychowankowie MDK z Zespołu Tańca Nowoczesnego „Raptis”, który prowadzony jest przez Annę Antoszczak.

W teledysku wystąpili również motocykliści z Zamojskiej Grupy Motocyklowej.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "alejazda" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 12:21:33 napisał:
  I co dalej ? teraz lokalne gwiazdeczki wystąpią z Madonną czy z Zenkiem M. ? rewelacja na miarę okna posłanki
  R E K L A M A
 • "ranking@alejazda" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 12:55:15 napisał:
  Do sukcesu dochodzi się ciężką pracą, nie zazdrością. Może któregoś dnia zrozumie to Pani.
 • "alejazda" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 13:36:58 napisał:
  a kto to jest ta Jurkiewicz, faktycznie sukces
 • "Lena" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 13:41:03 napisał:
  Śnie-śnie-śnie-śnieżynka, cieszy się Martynka, gwiazdka z piosnką spadła z nieba. Śnie-śnie-śnie-śnieżynka, uśmiechnięta minka, dużo tej radości trzeba! OT, TAKIE MI WIERSZYDEŁKO PRZYSZŁO DO GŁOWY, BO PIOSENKA NIEZWYKLE WDZIĘCZNA I MIŁA,tak jak wykonawczyni i dzieciaczki, z przyjemnością się jej słucha i ogląda. I na koniec rada dla osoby z pierwszego komentarza i innych, którzy chcieliby takie przykre słowa jak ona tutaj umieścić: ludzie, nie zazdrośćcie innym,nie hejtujcie,po co taki nieprzyjemny komentarz? Czujesz satysfakcję?
 • "ipojeździe" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 14:05:52 napisał:
  Kto kogo tu promuje ? Podwórkowe gwiazdy, a wielkie halo. Niech sobie śpiewa, niech sobie tańczą na motorach. To nie te czasy, żeby ekscytować się kamerą czy innym urządzeniem rejestrującym zdarzenie. Chyba, że ktoś ma wielkie parcie na reklamę typu zbieranie kasy na cmentarzu, chodzenie z puszką Owsiaka itp. Wartość artystyczna i medialna bardzo wątpliwa.
 • "zszokowana" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 19:50:53 napisał:
  to coś nazywacie teledyskiem ?! obciach na cały kraj, tylko wiocha w takim "cudzie" uczestniczy
 • "Piorytowana" dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 10:41:56 napisał:
  Pani Arleta Jurkiewicz działa charytatywnie, teledysk został nagrany nie po to żeby kogoś promować tylko dla Martynki żeby wiedziała, że nie jest sama z chorobą. Wszystkie osoby, które brały udział włożyły w to wiele serca. Może to nie jest wiele ale myśle, że najważniejsze jest to co człowiek ma w sercu i z serca daje a nie podłe komentarze zawistnych ludzi, którzy nic dla innych nie zrobili i są zazdrośni, że komuś się udało. W Raptisie tańczą świetne dzieciaki, motomikołaje zorganizowały super akcję. Dzieci z domu dziecka się cieszyły a przecież o to chodzi żeby ofiarować ludziom radość. Dlatego Pani Arleta działa charytatywnie. Pozdrawiam
 • "Joanna" dnia 23 stycznia 2018 o godzinie 12:55:39 napisał:
  Do wszystkich tych komentujących anty... Życie różne bywa i płata nam różne figle nie komentujcie kto co robi jak śpiewa czy robi dla kariery czy charytatywnie gwiazda czy nie gwiazda tancerze czy nie tancerze każdy z nich coś osiągnął lub osiągnie do sukcesu trzeba przejść ciężką drogę kto wie być może w życiu będzie Wam potrzebna pomoc albo dla waszych bliskich i może się spotkacie kiedy i Wam Pani wyciągnie pomocą dłoń. Przed pisaniem komentarzy warto się zastanowić 100 razy i zadać sobie pytanie czy ja coś robię czy o mnie piszą. Bo piszą o tych co coś osiągają mało czy dużo nie ważne!!!
 • "jesteśmy z Tobą" dnia 23 stycznia 2018 o godzinie 14:24:17 napisał:
  http://mdk.zam.pl/G-CMS/front/1/aktualnosci/raptis_w_teledysku "Arleta Jurkiewicz zamojska wokalista zrealizowała teledysk do swojego nowego utworu pt.: Śnieżynka. W teledysku, który w części realizowany był w Młodzieżowym Domu Kultury im K. Makuszyńskiego wystąpili młodzi tancerze wychowankowie MDK z Zespołu Tańca Nowoczesnego „Raptis”, który prowadzony jest przez Panią Annę Antoszczak. Wokalistka napisała, że teledysk nagrany został z myślą o Martynce. „Jesteśmy z Tobą!”"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
max
Mogę dać rękę obciąć że nikt norm...
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
To tymczasowa strona....
Kubel
Chaba wejdą wszyscy? na barana...
tur
Też nie rozumiem jak można wstawić na...
KL
"Ostatni będą pierwszymi, a pierwsi os...
MS
posel Zawislak najlepszy ale od końca...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018