Turystyka | ZamośćRedakcja3 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Ta, która zauroczyła boga wojny

Zamojskie Stowarzyszenie Turystyka z Pasją wraca z filmikami opowiadającymi o historii Zamościa, Roztocza i Rodziny Zamoyskich. Jako pierwszy w drugiej serii filmik o Mariannie z Granowskich Zamoyskiej.

Filmiki nasze powstają przy zerowym praktycznie budżecie, dzięki życzliwości Ludzi i Instytucji Zamościa, którym bardzo dziękujemy za udzielenie wsparcia. Technicznych rzeczy dopiero się uczymy więc prosimy o wyrozumiałość a na kolejne odcinki zapraszamy już wkrótce! – mówią członkowie stowarzyszenia.

Pierwszy odcinek drugiej serii poświęcony jest Mariannie z Granowskich Zamoyskiej, która swoją urodą oczarowała samego Napoleona Bonaparte.

– Każdy z nas z dzieciństwa pamięta tę historię: Kopciuszek w popłochu ucieka z balu, gdy wybija północ, gubiąc na schodach pantofelek. Nasza bohaterka salwowała się ucieczką, ale nie przed zwykłym księciem z bajki, ale przed samym Napoleonem. – zaczyna opowieść Dominika Lipska.

Zapraszamy do lektury odcinka.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 7.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
davon
Dobry dzień, Czy potrzebujesz bezpośr...
Ewa
Jasne, najłatwiej wyśmiewać i kpić. ...
Jango Fett
10 punktów przewagi Hetmana nad drugim ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama