R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara11 maja 2017 FACEBOOK | 4432 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze ()

Zamość: Szpital “papieski” z lotu ptaka

Szpital papieski z lotu ptaka, fot. Archiwum Szpitala

R E K L A M A    B O A R D

Z tej perspektywy szpital “papieski” w Zamościu mało kto miał okazję zobaczyć. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji przedstawiającej Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Ratownik" dnia 11 maja 2017 o godzinie 12:35:08 napisał:
  Żadne archiwum szpitala tylko zerżniete z Facebooka szpitala. Oj poziom coraz niższy.
  2
  3
  R E K L A M A
 • "++" dnia 11 maja 2017 o godzinie 12:59:32 napisał:
  Może z lotu duszyczek które z obiektu wyleciały.
  1
  3
 • "ad111" dnia 11 maja 2017 o godzinie 14:39:10 napisał:
  A jak tam SOR- gdzie wypisuje się pacjentów o 1-szej w nocy i nikogo nie obchodzi co schorowany starszy człowiek ma zrobić i jak się dostać do domu w środku nocy oddalonego o 30 km? Jak traktuje się pacjentów na chirurgi, gdzie dokonuje się zabiegów wkładania sączków w różne miejsca, sond do żołądka przez nos o godz. 2-giej w nocy i innych badań np. proktologicznych tuż przed zabiegiem na sali z innymi chorymi, a obok jest oddziałowy gabinet zabiegowy? Mógłbym tak długo wymieniać, ale jak widać, dyrekcji zależy na dyplomach, rankingach i innych pierdołach, na których zupełnie nie zależy pacjentom. I teraz pytanie, kto jest dla kogo i komu szpital służy? Jak dyrekcja na to pytanie sobie szczerze odpowie, to zajmie się organizacją pracy oraz opracowywaniem procedur takich aby służyły pacjentowi, a nie personelowi i dyrekcji.
  14
  0
 • "eM" dnia 12 maja 2017 o godzinie 9:16:04 napisał:
  z lotu ptaka...może i ok ale od środka to... Przez dwa tygodnie spędzone na oddziale poznałem trochę ten szpital od środka i szczerze to nie wiem kto przyznaje mu miejsca wśród najlepszych w Polsce. Pierwsza wizyta na oddziale - "czy kupi sobie Pan maść sam ?" ( skończyła się na oddziale ) Myślę sobie, pewnie jakaś droga ta maść, a to maść za 2zł... Na początku mnie to śmieszyło ale tak się zastanawiam po co mi ubezpieczenie, skoro i za maścią dla szpitala muszę łazić... Podawane posiłki - smaczne i wystarczające ale to tyle... Sposób podawania to no cóż, nie wiem jak to opisać, chwilami czułem się jak na wojnie - np. dwa końce kiełbasek (po 4-5cm) połączone ze sobą - poprawiły mi humor na wiele godzin :) Z najdroższą "kablówką" w kraju (300zł/m) walczyłem do końca, telewizja naziemna - jakość jak w latach 90, śnieżenie, brak kanałów ( może trzeba dopłacać?:) Dopiero po 2 tygodniach, odkryłem tajemnice działania pilota - ktoś wydłubał soczewkę ściągającą sygnał w telewizorze a ja musiałem trafić pilotem z ok. 5m w punkt 0,5x0,5cm - byłoby łatwiej z celownikiem na pilocie :) Naklejki z numerami firmy obsługującej tą gówn...ną kablówkę, oczywiście do połowy nr. tel. pozrywane...wiem tyle że z LBN To są tylko przykłady, ale krótkie opowiadanie bym już napisał bo było tego więcej... Wiem, to nie hotel, ale czemu mu bliżej do hostelu? Nie wiem na co idzie kasa z mojego ubezpieczenia, ale na pewno nie na mnie... Może to normalne, nie wiem. Podobno śmiech to zdrowie :)
  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL.
Zamojskie ZOO powstało w 1919 r. Nie fa...
Nauczycielka
A co to za teatr? Skąd?...
x
Kaczmarek odchodzi z Motoru, dobry pomoc...
Kibic lat 80
Przynajmniej jestem kibicem, wykropkowan...
Pi
A co tu rondo ma do tego? Nieumiejętno...
KL.
A o żeglugę rzeczną z Zamościa do Gd...
Czesław
dać łepkom motór... znając życie ch...
swojak
W Zwierzyńcu też już byliśmy. Co do ...
Tomek
Gratuluję uczenia dziecka , że człowi...
Thomas
Zamość bez kolei to było ok - bo nie ...
stójka
zapomniałeś dopisać i ... podsienia ...
Ciekawe...
że jeszcze nikt z opozycyjnej pozycji n...
Thomas
To jest ważny i istotny element przywra...
Józek
Na pozwolenie na budowę, idioto. Bo pie...
Wyborca
Zrobić tam rondo natychmiast, tak samo ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny