R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara11 maja 2017

Zamość: Szpital “papieski” z lotu ptaka

Szpital papieski z lotu ptaka, fot. Archiwum Szpitala

R E K L A M A    B O A R D

Z tej perspektywy szpital “papieski” w Zamościu mało kto miał okazję zobaczyć. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji przedstawiającej Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Ratownik" dnia 11 maja 2017 o godzinie 12:35:08 napisał:
  Żadne archiwum szpitala tylko zerżniete z Facebooka szpitala. Oj poziom coraz niższy.
  2
  3
 • R E K L A M A
 • "++" dnia 11 maja 2017 o godzinie 12:59:32 napisał:
  Może z lotu duszyczek które z obiektu wyleciały.
  1
  3
 • "ad111" dnia 11 maja 2017 o godzinie 14:39:10 napisał:
  A jak tam SOR- gdzie wypisuje się pacjentów o 1-szej w nocy i nikogo nie obchodzi co schorowany starszy człowiek ma zrobić i jak się dostać do domu w środku nocy oddalonego o 30 km? Jak traktuje się pacjentów na chirurgi, gdzie dokonuje się zabiegów wkładania sączków w różne miejsca, sond do żołądka przez nos o godz. 2-giej w nocy i innych badań np. proktologicznych tuż przed zabiegiem na sali z innymi chorymi, a obok jest oddziałowy gabinet zabiegowy? Mógłbym tak długo wymieniać, ale jak widać, dyrekcji zależy na dyplomach, rankingach i innych pierdołach, na których zupełnie nie zależy pacjentom. I teraz pytanie, kto jest dla kogo i komu szpital służy? Jak dyrekcja na to pytanie sobie szczerze odpowie, to zajmie się organizacją pracy oraz opracowywaniem procedur takich aby służyły pacjentowi, a nie personelowi i dyrekcji.
  14
  0
 • "eM" dnia 12 maja 2017 o godzinie 9:16:04 napisał:
  z lotu ptaka...może i ok ale od środka to... Przez dwa tygodnie spędzone na oddziale poznałem trochę ten szpital od środka i szczerze to nie wiem kto przyznaje mu miejsca wśród najlepszych w Polsce. Pierwsza wizyta na oddziale - "czy kupi sobie Pan maść sam ?" ( skończyła się na oddziale ) Myślę sobie, pewnie jakaś droga ta maść, a to maść za 2zł... Na początku mnie to śmieszyło ale tak się zastanawiam po co mi ubezpieczenie, skoro i za maścią dla szpitala muszę łazić... Podawane posiłki - smaczne i wystarczające ale to tyle... Sposób podawania to no cóż, nie wiem jak to opisać, chwilami czułem się jak na wojnie - np. dwa końce kiełbasek (po 4-5cm) połączone ze sobą - poprawiły mi humor na wiele godzin :) Z najdroższą "kablówką" w kraju (300zł/m) walczyłem do końca, telewizja naziemna - jakość jak w latach 90, śnieżenie, brak kanałów ( może trzeba dopłacać?:) Dopiero po 2 tygodniach, odkryłem tajemnice działania pilota - ktoś wydłubał soczewkę ściągającą sygnał w telewizorze a ja musiałem trafić pilotem z ok. 5m w punkt 0,5x0,5cm - byłoby łatwiej z celownikiem na pilocie :) Naklejki z numerami firmy obsługującej tą gówn...ną kablówkę, oczywiście do połowy nr. tel. pozrywane...wiem tyle że z LBN To są tylko przykłady, ale krótkie opowiadanie bym już napisał bo było tego więcej... Wiem, to nie hotel, ale czemu mu bliżej do hostelu? Nie wiem na co idzie kasa z mojego ubezpieczenia, ale na pewno nie na mnie... Może to normalne, nie wiem. Podobno śmiech to zdrowie :)
  2
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Kmicic
Żeby zlikwidować problem tzw: nachodź...
Kudelek
o czym? o pierdołach. bezrobotna wetery...
Swojak market
Cóż, kwoty przyznanych dotacji po pros...
Normals
Należy zmienić 100% składu rady na lu...
ciekawy
to stare czy nowe? kiedy to bylo? http:...
Racuch
1500 im dac. tak wladza nasza robi.hehe....
Matoł
No cóż nie ma ludzi do pracy na budowi...
swojak
Zobaczymy jak pójdzie Hetmanowi z Cheł...
Czarek to ja
Przepraszam ale nie wytrzymuje / kto jes...
...
Czyli to sukces czy nie ? Hahahahaha...
Cień
Latem było 6:0 dla Hetmana. Co się pop...
Hm
Czyli mamy skład tylko na dokończenie ...
Marian
https://www.google.pl/search?q=kupa&...
sztabka rozumu
A ja się pytam po jaką chorobę zwaną...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny