nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara9 lutego 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 29 komentarzy

Zamość Świetlną Stolicą Polski!

Zamość okazał się najlepszy w plebiscycie na „Świetlną Stolicę Polski”.

Charytatywna nagroda od Grupy Energa, warta 50 tys. złotych, trafi do potrzebujących z Lubelszczyzny
W ramach akcji „Świeć się z Energą”, Polacy już po raz 8. wybrali najpiękniej rozświetlone miasto w kraju. W ogólnopolskiej rywalizacji zwyciężył Zamość, pokonując w dorocznym świątecznym plebiscycie prawie 100 miejscowości. Dzięki największej liczbie głosów zdobył nie tylko tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”, ale przede wszystkim wartościowe nagrody dla potrzebujących. Grupa Energa ufundowała dla zwycięzcy energooszczędny sprzęt AGD wart 50 tys. zł, natomiast do każdego z pozostałych 15 finalistów zabawy trafi dodatkowo pomoc o wartości 10 tys. zł.

Więcej o plebiscycie i nagrodach można dowiedzieć się TUTAJ.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "nauczycielka" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 13:34:50 napisał:
  No i proszę! Można? Można.
  R E K L A M A
 • "Bogdan" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 15:17:35 napisał:
  Cofnijmy się tak 3 msc do tyłu: http://roztocze.net/sztuczna-choinka-i-inne-ozdoby/ @Doris "Jak dla mnie to za dużo pieniędzy wydaje się na duperele...ludzie nie mają pracy ale z pustym brzuchem w podartych butach można pospacerować po pięknej starówce...żenada :( " @lawyer "Ale wiecie kto za to wszystko płaci ? Zysk mają tylko ci, którzy sprzedali towar (firma spod Warszawy) i ci, którzy wyprodukowali (pewnie firmy z Chin). Ale w końcu nadal obowiązuje - zastaw się a postaw się. " @up "jak dla mnie lipa;/ " @Anka "Renesansowe Stare Miasto i plastikowa choinka? Nie przesadzajmy. Powinno byc prawdziwe drzewo! " @Anonim "czyli nic się nie zmienia od Zamoyskiego. UM nadal ma w dupie Zamościan " @. "Czy to wszystko musi być tylko dla turystów?? W końcu to mieszkańcy są najważniejsi." I tak wielu wielu innych
 • "janek" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 15:21:05 napisał:
  Ktoś wie czemu i jak długo stacja paliw Statoil przy ul Peowiaków jest zamknięta?
 • "janusz" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 15:50:15 napisał:
  Prezydent mówił że choinka ma mieć 15 m wysokości a ma tylko 10 m . jak by miała 15 m to byłby efekt ? Czyli szkłem nie podcierajcie qopy .
 • "heh" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 16:32:43 napisał:
  z takim zdjeciem jak w artykule napewno by Zamosc nie wygrał
 • "no wlasnie" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 16:33:52 napisał:
  no wlasnie tez mnie ciekawi czemu stacja paliw zamknieta a w mediach cisza na ten temat, czyzby cos sie stalo i zamkneli dostep do informacji dla dobra sledztwa?
 • "x" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 17:18:16 napisał:
  Podziękowania dla całej ekipy Prezydenta która wypracowała nam mieszkańcom taki wynik ! To miłe dla nas wszystkich kiedy pozytywnie się o nas mówi, fajna promocja trzymajcie tak dalej BRAWO
 • "mare" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 17:21:06 napisał:
  Co ze Statoilem?Gdzie teraz będę pił swoją ulubioną kawę?
 • "ad111" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 17:24:38 napisał:
  Statoil wycofuje się i będzie nowa sieć.
 • "Anonim" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 17:33:00 napisał:
  kicz i syf wiochmeni się cieszą
  R E K L A M A
 • "hm" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 17:43:17 napisał:
  Igrzyska zakończone. Teraz wybudujcie jakiś zakład pracy.Wtedy zobaczymy co jesteście warci włodarze miasta
 • "stary" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 17:44:50 napisał:
  Tak czytam, czytam (te niektóre durne wpisy)... i sobie myślę czym idiotę można zaspokoić? Wejściówką do wariatkowa? Szkoda niektórych zdrowszych. Panie Boże !!! Dlaczego tak się mścisz na nas? Wiem, że mamy w naturze narzekanie na wszystko co nie leży nam osobiście. Co trzeba tym idiotom by ich zadowolić? Disneyland przed ratuszem? Jednak wiem co ich zadowoli - "kicz i syf" ... drodzy wiochmeni. Tak, tak. Dla was tylko to. Tylko czy to nie zbędny wydatek dla was?
 • "to proste" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 17:54:46 napisał:
  Zadowolisz idiotę sierpem i młotem.
 • "Beti" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 18:06:33 napisał:
  Chyba promocję przejął ktoś inny w ratuszu bo ten od przekreslonego herbu to by na to nie wpadł
 • "janek" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 18:08:40 napisał:
  Faktycznie Statoil przejmuje inna sieć ale to nie powód by blokować dostęp do dystrybutorów? Szyld się zmienia na inny i tyle. A przy kinie działa stacja?
 • "Pablo" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 18:09:42 napisał:
  Wszyscy maja dobre zdjecia....tylko u Was nie bardzo wezcie moze od Nowego kuriera zamojskiego i jakos to będzie
 • "Kierowca" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 20:15:22 napisał:
  Na Statoilu czyszczą zbiorniki, raz na 10 lat trzeba. A kawę piłem wczoraj, bo paliwa nie zatankuje się ale sam sklep jest czynny. A zmiana sieci chyba od maja ma być, gdzieś o tym czytałem.
 • "do Pablo" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 20:29:23 napisał:
  akurat nowy kurier tez wzial od kogos zdjecia :P
 • "ak" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 20:54:19 napisał:
  Do"hm". Obudź się wreszcie. Od upadku bolszewii minęło 27 lat, a ty dalej mówisz o "budowaniu zakładów pracy przez włodarzy miasta". No chyba że chodzi ci o stworzenie jakiegoś urzędu, albo o podjęcie działalności gospodarczej przez prezydenta Wnuka jako osoby fizycznej.
 • "CHOCHOLI TANIEC" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 21:43:18 napisał:
  I co z tego???Zatrzymają tym gó...m exodus młodych ludzi??? MIASTO SIĘ STARZEJE WYLUDNIA CZEKA NAS ZAGŁADA DEMOGRAFICZNA!!!! CO MNIE JAKIEŚ STOLICE ŚWIETLNE CIEMNY LUD NIECH SIĘ CIESZY !!! IGRZYSKA DLA GAWIEDZI DNOOOOOOOOOOOO!!!!
  R E K L A M A
 • "DO KIEROWCA" dnia 9 lutego 2017 o godzinie 22:12:21 napisał:
  Dzięki, kolego za informację.
 • "." dnia 9 lutego 2017 o godzinie 22:55:54 napisał:
  Skoro Zamość wygrał to kto zajął drugie, trzecie miejsce???
 • "." dnia 9 lutego 2017 o godzinie 22:57:50 napisał:
  AK@ ktoś sprawował nadzór właścicielski nad tymi zakładami które upadły. Przetwórstwo spożywcze, zwłaszcza przemysł mięsny maja niezłe wskaźniki dynamiki - dlatego że od wielu lat rośnie rynek.
 • "ej" dnia 10 lutego 2017 o godzinie 11:26:23 napisał:
  gdzie sie podzial ten news na glownej? bo gdzies znikł
 • "tak jest" dnia 10 lutego 2017 o godzinie 11:55:33 napisał:
  Drogie śmieci, nad zatrudnienie , a nam zwykłym mieszkańcom - podatnikom pozostaje cieszyć się ze "Świetlnej Stolycy " potupać na disco polówce, a łoni się bawią. Ile to będzie jeszcze trwało>?? Cieszcie się bezrobotni , pracujący za grosze - jesteśmy Stolycą leczmy kompleksy. Tylko co ma Kowalski z tego?Satysfakcje? Co za nią kupi w sklepie, jakieś rachunki tym zapłaci??????
 • "TORRES20400" dnia 10 lutego 2017 o godzinie 12:04:57 napisał:
  Zatrudnisz się niebawem w tej "szwajcarskiej fabryce czekolady", co ją Hrabia w swoim czasie obiecał.
 • "SERROT 4020" dnia 10 lutego 2017 o godzinie 12:18:14 napisał:
  Gdyby nie rządy Hrabiego nie było by z czego brać kredytów pamiętaj o tym, Damian !
 • "TORRES20400" dnia 10 lutego 2017 o godzinie 12:38:04 napisał:
  Marta. Pamiętam, pamiętam. Te kredyty. Zaufania ;-)
 • "Adam C." dnia 10 lutego 2017 o godzinie 13:27:18 napisał:
  To jest sukces na miarę naszych możliwości. Jest to pierwsza nagroda, pierwsze miejsce - tylko na co to można przekuć??? . Przypominam, że prąd kosztuje. Czy są informacje na temat listy zwycięzców i laureatów tego konkursu?

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
nareszcie
fajnie ze sa wreszcie komentarze, moze w...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama