Flesz | Zamośćtekst nadesłany30 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Świąteczne spotkanie w Zakładzie Karnym

Fot. st.chor. Jacek Szadkowski, Zakład Karny w Zamościu
 W przeddzień najważniejszych chrześcijańskich Świąt w roku, odbyło się w Zakładzie Karnym w Zamościu świąteczne spotkanie.

W spotkaniu, które odbyło się w sali konferencyjnej zamojskiej jednostki, uczestniczył Przewodniczący III Wydziału Penitencjarnego i Nadzoru Nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych Sędzia Sądu Okręgowego Dariusz Filipczak, Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie ppłk Krzysztof Stefanowski, Dyrektor Zakładu Karnego w Zamościu ppłk Dariusz Bernat oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni.

Uroczystość, która ma swoją wieloletnią tradycję, otworzył dyrektor jednostki, składając życzenia świąteczne wszystkim zgromadzonym i ich rodzinom. Następnie głos zabrał dyrektor okręgowy, który dołączył się do złożonych życzeń, podkreślając, że Święta Wielkanocne to pełne powagi i czasu refleksji dni Triduum Paschalnego, które kończy najważniejszy i najbardziej radosny dzień w roku – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.

Wielkanoc, to przede wszystkim duchowe przeżywanie tych wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju dni, dlatego w spotkaniu nie mogło zabraknąć modlitwy, którą w tym roku poprowadził kapelan ks. Witold Bednarz. Poprzedziła ona wzajemne składanie życzeń, dzielenie jajkiem oraz degustację wielkanocnych potraw.

st.chor. Jacek Szadkowski

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Jango Fett
Czy to faktycznie ma być obwodnica wewn...
KL
Następna głupia obwodnica. Zamościowi...
love_zamosc
Życze powodzenia w walce o prawa pracow...
MPK
"Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia ...
MPK
zibi - oj chyba jest za pozno...
Aha?
Poza tym, że info. średnio świeże i ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama