I. DziałyRedakcja23 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Studenci PWSZ z certyfkatami VEC

Fot. PWSZ w Zamościu
R E K L A M A    B O A R D

W Instytucie Humanistycznym PWSZ w Zamościu odbyło się wręczenie certyfikatów VEC – Vocational English Examinations, potwierdzających znajomość języka angielskiego ukierunkowanego zawodowo.


Certyfikaty VEC wręczyli studentom rektor PWSZ prof. nadzw. dr hab. Andrzej Samborski, mgr Konrad Niewiadomski, kierownik Studium Języków Obcych PWSZ oraz mgr Agnieszka Szarzyńska, prowadząca lektoraty z języka angielskiego i niemieckiego.

-Misją naszej uczelni jest kształcenie młodzieży na potrzeby szerokiego rynku pracy, tak lokalnego, jak i europejskiego. Gratuluję państwu zdobycia tego certyfikatu i mam nadzieję, że dzięki niemu uda się wam zdobyć dobrą, płatną pracę. Tego, co wiecie już nikt wam nie zabierze. – mówił rektor PWSZ podczas wręczania certyfikatów.

PWSZ w Zamościu jako Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne międzynarodowych egzaminów z zakresu języka angielskiego specjalistycznego, ukierunkowanego zawodowo(Vocational English Examinations) daje możliwości uzyskania certyfikatu potwierdzającego znajomość języka z ponad 60 obszarów zawodowych. Certyfikat VEC jest dopasowany do poszczególnych kierunków studiów prowadzonych przez Uczelnię ale swoim zakresem obejmuje wiele dziedzin które nie są związane z wykształceniem wyższym, jak np. j. angielski dla kosmetyczek, kucharzy, elektryków, strażaków, stewardess, mechaników czy taksówkarzy. Z tego względu certyfikat VEC może być przydatny osobom planującym podjęcie pracy za granicą.

Studium Języków Obcych, jako jednostka odpowiedzialna za przeprowadzanie egzaminów VEC, zorganizowało sesję egzaminu online w której dostępne były 4 obszary języka zawodowego: Turystyka, Logistyka, Finanse oraz Policja (dla studentów Bezpieczeństwa Narodowego).

Kolejna sesja egzaminacyjna planowana jest  w czerwcu 2019. Więcej informacji o przyszłych egzaminach można uzyskać w Studium Języków Obcych http://pwszzamosc.pl/studium-jezykow-obcych.htm w zakładce ‘certyfikaty’.

 

(źródło: PWSZ w Zamościu)

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Xxx
Brawo, gratulacje!!!! Szkoda tylko, że ...
z_boku
Zamość nie Monaco, gokarty to taka For...
ciekawy
czego nie rozumiesz w slowie najprawdobo...
^_^
polecamy zatyczki do uszu z apteki...
:)
Zamość... Moi drodzy, w bogatych miast...
ja
nic nie robiono, bo nikt nie zgłosił i...
Piotr
Przejechać nie można z dzieckiem do sz...
Supertotobet
https://superotobetyenigiris.com...
Thomas
Ja wiem o tym i chodzi o 2006 rok. Tylko...
ja
do Thomasa - sprawa spalarni to nie popr...
Oko
Złote a skromne... chciałoby się zacy...
Jurek
Co za idiota wymyślił wyścigi gokart...
Zamojska Konopielka@ Ten cytat z Konopie...
Zamojska Konopi...
Osiedle domków jednorodzinnych w Zamoś...
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018