R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara28 lipca 2017

Zamość: Stefański w Hetmanie. Koniec zakupów

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Hetman Zamość pozyskał kolejnego zawodnika. To Piotr Stefański, występujący ostatnio w Lubliniance.

21-letni Piotr Stefański to typowy skrzydłowy. Zawodnik trenował już z Hetmanem i wystąpił w sparingowym spotkaniu z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Później jednak w barwach Lublinianki zagrał w innym towarzyskim meczu przeciwko Hetmanowi. Negocjacje między zamojskim klubem i zawodnikiem trwały. Dziś je sfinalizowano.

-Ustaliliśmy warunki kontraktu. Stefański jest już naszym zawodnikiem. To już koniec zakupów. – poinformował nas Piotr Welcz, dyrektor sportowy Hetmana.

Przypomnijmy, że do Hetmana przed tym sezonem dołączyli:

bramkarz: Jacek Troshupa (MKS Ruch Ryki), Jakub Wyłupek (AMSPN Hetman Zamość)

obrońcy: Jakub Bednara (Motor Lublin), Bartłomiej Gąska (Wisła Puławy), Przemysław Żmuda (Resovia Rzeszów)

pomocnicy: Rafał Kycko (JKS Jarosław), Sviatoslav Lavruk (Roztocze Szczebrzeszyn), Łukasz Mietlicki (POM Piotrowice), Piotr Stefański (Lublinianka Lublin)

napastnik: Michał Paluch (Motor Lublin).

 

 

 

 

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "hm" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 16:05:20 napisał:
  Na papierze wyglada fajnie. Tylko martwi ławka rezerwowych. Oby też nie było przegranych ,,wygranych'' meczów jak z Lewartem ( 2-0 do przerwy) i z Werbkowicami ( kilka niewykorzystanych setek). Więc trzymamy kciuki bo Zamość zasługuje conajmniej na obecną 2 ligę.
  6
  1
 • R E K L A M A
 • "Jaro" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 16:07:16 napisał:
  No i bardzo fajny skład mamy, jeśli nie będzie kontuzji ( odpukać ) i nagłych załamań formy Hetman za rok powinien być w III lidze.
  7
  1
 • "junior" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 16:58:55 napisał:
  A kiedy w klubowym sklepie będą dostępne repliki oryginalnych klubowych koszulek z nazwiskami nowych gwiazd na plecach? Wyrzyciłem do kosza koszulkę Messiego bo marzę o Gąsce i Bednarze :)
  8
  2
 • "M." dnia 28 lipca 2017 o godzinie 17:02:45 napisał:
  Gąska i Bednara są wypożyczeni do Hetmana? Bo jakoś mi to umknęło.
  0
  0
 • "swojak" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 17:04:45 napisał:
  każdemu daj kase ,utrzymanie imieszkanie ,czy naprawdę to jest tylko czwarta liga ?
  3
  4
 • "Diego" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 17:58:47 napisał:
  Zapomnieliście o Adrianie Gochu XDDDD
  7
  1
 • "x" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 18:00:44 napisał:
  Na razie jest IV ale wszystko zmierza ku temu że za rok będzie III :) Taki klub jak Hetman nie może grać w IV ( de facto w V lidze) . Dlatego te wszystkie zakupy muszą doprowadzić do wydostania sie z tego zaścianka.
  5
  1
 • "Ujadam" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 18:16:36 napisał:
  Junior spokojnie, jak się nie załapiesz do składu to rodzice załatwią Ci transfer do Jagiellonii.
  4
  0
 • "junior" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 19:20:08 napisał:
  A kiedy "tradycyjna" prezentacja nabytków na Rynku Wielkim?
  4
  1
 • "banan" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 20:36:37 napisał:
  Trzeba kupić karnet i jak gadał klasyk... Jak mecz to wszystko idzie precz!!!
  4
  0
 • R E K L A M A
 • "Prezes" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 23:03:36 napisał:
  Z tego co mi wiadomo to przed tym sezonem prezentacji drużyny nie ma ma, ale za to Ty "junior" jak widać internautów ćwierć mózgów na roztocze net reprezentujesz Ty.
  3
  1
 • "Franio" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 23:30:29 napisał:
  To tylko 5 liga. Wydaje mi się ,że nastąpiła zbyt duża rotacja. Oby za pół roku nie okazało się ,że nie ma z czego zapłacić grajkom. Wydaje mi się ,że Baran, Bubeła , Markowski nie są gorsi od Mietlickiego. Jeśli Ziólkowski rzeczywiście zgłupiał i wrócił do Tyszowiec to ...Stefański .. jest uzasadniony. Dodatkowy bramkarz ???? może dlatego ,że Skrzypek jest "szklany" i ma ciągle kontuzje. Gąska i Bednara to młodzieżowcy , dlaczego oprócz Wyłupka nie ma nikogo z zamojskich juniorów ???. Po co utrzymywany jest AMSPN skoro nie może wyszkolić żadnego juniora nadającego się do gry w I drużynie. Jeśli po to żeby grali w Krysztale , Roztoczu i Huczwie to może niech od tych gmin dostanie dofinansowanie ???
  4
  1
 • "junior" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 23:40:38 napisał:
  "Prezes": poproś kogoś kumatego, żeby ci ten ktoś, to co chcialeś przekazać, napisał jeszcze raz ale po polsku. Mam nadzieję, że w rzeczywistości taki analfabeta nie jest prawdziwym prezesem :)
  2
  1
 • "Prezes" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 23:49:52 napisał:
  Spokojnie Markowski Baran nadal są w Hetmanie. A co do tej rotacji tu Hetman w tamtym personalnym składzie zarówno trenerskim jak i kadrowym egzamin oblał.Stąd też zmiany. Nie jestem do końca zwolennikiem wypożyczeń ale dajemy chłopakom szansę. Abyśmy się za kilka miesięcy cieszyli z awansu. Dlatego nie siać popeliny, przychodzić na stadion kibicować, wspierać i pomagać piłkarzom. Hetman to była jest i zawsze będzie wizytówka miasta Zamość
  4
  3
 • "junior" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 23:53:06 napisał:
  Mądry Franiu: A może to Fundacja niech wystąpi o dofinansowanie z tych gmin, z których pochodzą Mietlicki, Gąska, Bednara, Kupisz albo inne wynalazki? Może rządy Albanii i Ukrainy sfinansują Troszupę i Ławruka?
  2
  5
 • "x" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 0:32:07 napisał:
  Prezentacja powinna być w końcu zaszły w kadrze duże zmiany, scena na Rynku stoi, można wyznaczyć jakąś datę w ostatnim tygodniu przed inauguracją,teraz jest dużo turystów na mieście, może z miejscowych tez ktoś się zainteresuje. Można zrobić wśród widzów losowanie kilku karnetów i biletów za darmo. Każdy sposób na promocję klubu i pozyskanie nowych fanów jest dobry. Sponsorzy tez będą zadowoleni jak ich logo pojawi się na Rynku. A poza tym jeśli chcemy grać w wyższych ligach z sukcesami trzeba cały czas szukać nowych sponsorów wszak piłka to biznes.
  7
  0
 • "Anonim" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 0:53:35 napisał:
  Odnośnie sponsorów to oglądałem dziś mecz Stal Mielec - Ruch Chorzów w I lidze i zauważyłem że nasza zamojska firma LHS sponsoruje drużynę z Mielca duże logo na przodzie koszulki więc kasa idzie pokaźna. I tutaj rodzi się pytanie dlaczego nie Hetman ? Firma z Zamościa klub z Zamościa a kasa płynie do Mielca. Hetman nie może pozwolić sobie na stratę takiego sponsora w końcu w mieście firm z dużym kapitałem nie ma aż tak wiele. Chyba ktoś w klubie odpowiedzialny za marketing z lekka zawalił sprawę.
  11
  0
 • "kibic lat 80" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 9:05:08 napisał:
  Anonim, z tymi sponsorami nie jest tak do końca że idziesz do firmy i prosisz o wsparcie. To bardziej złożona machina a to że LHS jest na koszulkach w Mielcu to uwierz mi najmniej ma wspólnego z samym klubem Stali. Wracając do Hetmana, jakieś zakupy, teraz mowa o prezentacji jakby to byla conajmniej 2 liga. Drodzy kibice to 5 klasa rozgrywkowa! Bez transferow i prezentacji powinnismy płynnie przejść za rok do 3 ligi. Zamojska piłka LEŻY !!!! Lublin, zamojski Ajax woła POMOCY ! Hetman wcielił do kadry jednego wychowanka z Zamościa.... ehhhh . Oczywiście nie jestem przeciw skoro w Zamościu grać w pilkę nie umią. W końcu trzeba w Zamościu przynajmniej tej 3 ligi a wygrywać trzeba. "Prezes", masz racje w połowie. Przychodzić na stadion kibicować, wspierać i pomagać piłkarzom ale z tą popeliną uważałbym bo ta sytuacja wymaga conajmniej zastanowienia i już na pewno działań i to już od dziś bo w Zamościu nie ma piłkarzy.
  2
  0
 • "max" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 9:23:13 napisał:
  Wniosek jest jeden - szkolenie młodzieży leży. Dlatego zastanawiam się czy AMSPN jest potrzebny jako oddzielny klub?
  6
  1
 • "kibic" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 9:53:18 napisał:
  Moim zdaniem jest niepotrzebny. Powinien być włączony w struktury Hetmana, skoro szkolenie leży a najlepsi i tak uciekają pomijając Hetman do Jagiellonii.
  4
  1
 • R E K L A M A
 • "Prezes" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 13:27:23 napisał:
  Hetman 6-0 Legia CLJ Paluch 3 Kupisz 2 Bednara
  5
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Lucyna
każdy innny abuy nie ten co jest...
do Harry
Co do min to ważne, by po wyborach był...
elektorat pis
Zamość będzie miał prezydenta, takie...
magnar
@brudny Harry jak Jarek nie pozwala to j...
ak
Mordy wy moje- wchodzę po raz kolejny n...
Thomas
Jeżeli PiS poprze np. Rafała Wszola. T...
brudny Harry
A ja wam powiem, dlaczego chłopaki z Pi...
TORRES20400
Sygnały wysyłane alfabetem Morse'a, mo...
magnar
Z tego co wiem to właśnie Warszawa da...
jaa
Przedstawią propozycję do Warszawy, cz...
ja
do kmiota - niestety, cały kraj...
POdPIS
ja cie, i się tak nie boi ? Może zdję...
z_boku
Kolejny raz widać że utrzymywanie gmin...
Pamiętamy
Żenujące t.w....
Do kmiota wyże...
Z czego pisiory mają się cieszyć ,że...
Włączyć Sitaniec do Zamościa i będz...
ja
patrząc się na Wasze foto - czemu jest...
ad111
A tutaj taki kwiatek i o dziwo spadek w ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017