R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara28 lipca 2017 FACEBOOK | 4471 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 21 komentarzy ()

Zamość: Stefański w Hetmanie. Koniec zakupów

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Hetman Zamość pozyskał kolejnego zawodnika. To Piotr Stefański, występujący ostatnio w Lubliniance.

21-letni Piotr Stefański to typowy skrzydłowy. Zawodnik trenował już z Hetmanem i wystąpił w sparingowym spotkaniu z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Później jednak w barwach Lublinianki zagrał w innym towarzyskim meczu przeciwko Hetmanowi. Negocjacje między zamojskim klubem i zawodnikiem trwały. Dziś je sfinalizowano.

-Ustaliliśmy warunki kontraktu. Stefański jest już naszym zawodnikiem. To już koniec zakupów. – poinformował nas Piotr Welcz, dyrektor sportowy Hetmana.

Przypomnijmy, że do Hetmana przed tym sezonem dołączyli:

bramkarz: Jacek Troshupa (MKS Ruch Ryki), Jakub Wyłupek (AMSPN Hetman Zamość)

obrońcy: Jakub Bednara (Motor Lublin), Bartłomiej Gąska (Wisła Puławy), Przemysław Żmuda (Resovia Rzeszów)

pomocnicy: Rafał Kycko (JKS Jarosław), Sviatoslav Lavruk (Roztocze Szczebrzeszyn), Łukasz Mietlicki (POM Piotrowice), Piotr Stefański (Lublinianka Lublin)

napastnik: Michał Paluch (Motor Lublin).

 

 

 

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "hm" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 16:05:20 napisał:
  Na papierze wyglada fajnie. Tylko martwi ławka rezerwowych. Oby też nie było przegranych ,,wygranych'' meczów jak z Lewartem ( 2-0 do przerwy) i z Werbkowicami ( kilka niewykorzystanych setek). Więc trzymamy kciuki bo Zamość zasługuje conajmniej na obecną 2 ligę.
  6
  1
  R E K L A M A
 • "Jaro" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 16:07:16 napisał:
  No i bardzo fajny skład mamy, jeśli nie będzie kontuzji ( odpukać ) i nagłych załamań formy Hetman za rok powinien być w III lidze.
  7
  1
 • "junior" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 16:58:55 napisał:
  A kiedy w klubowym sklepie będą dostępne repliki oryginalnych klubowych koszulek z nazwiskami nowych gwiazd na plecach? Wyrzyciłem do kosza koszulkę Messiego bo marzę o Gąsce i Bednarze :)
  8
  2
 • "M." dnia 28 lipca 2017 o godzinie 17:02:45 napisał:
  Gąska i Bednara są wypożyczeni do Hetmana? Bo jakoś mi to umknęło.
  0
  0
 • "swojak" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 17:04:45 napisał:
  każdemu daj kase ,utrzymanie imieszkanie ,czy naprawdę to jest tylko czwarta liga ?
  3
  4
 • "Diego" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 17:58:47 napisał:
  Zapomnieliście o Adrianie Gochu XDDDD
  7
  1
 • "x" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 18:00:44 napisał:
  Na razie jest IV ale wszystko zmierza ku temu że za rok będzie III :) Taki klub jak Hetman nie może grać w IV ( de facto w V lidze) . Dlatego te wszystkie zakupy muszą doprowadzić do wydostania sie z tego zaścianka.
  5
  1
 • "Ujadam" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 18:16:36 napisał:
  Junior spokojnie, jak się nie załapiesz do składu to rodzice załatwią Ci transfer do Jagiellonii.
  4
  0
 • "junior" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 19:20:08 napisał:
  A kiedy "tradycyjna" prezentacja nabytków na Rynku Wielkim?
  4
  1
 • "banan" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 20:36:37 napisał:
  Trzeba kupić karnet i jak gadał klasyk... Jak mecz to wszystko idzie precz!!!
  4
  0
  R E K L A M A
 • "Prezes" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 23:03:36 napisał:
  Z tego co mi wiadomo to przed tym sezonem prezentacji drużyny nie ma ma, ale za to Ty "junior" jak widać internautów ćwierć mózgów na roztocze net reprezentujesz Ty.
  3
  1
 • "Franio" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 23:30:29 napisał:
  To tylko 5 liga. Wydaje mi się ,że nastąpiła zbyt duża rotacja. Oby za pół roku nie okazało się ,że nie ma z czego zapłacić grajkom. Wydaje mi się ,że Baran, Bubeła , Markowski nie są gorsi od Mietlickiego. Jeśli Ziólkowski rzeczywiście zgłupiał i wrócił do Tyszowiec to ...Stefański .. jest uzasadniony. Dodatkowy bramkarz ???? może dlatego ,że Skrzypek jest "szklany" i ma ciągle kontuzje. Gąska i Bednara to młodzieżowcy , dlaczego oprócz Wyłupka nie ma nikogo z zamojskich juniorów ???. Po co utrzymywany jest AMSPN skoro nie może wyszkolić żadnego juniora nadającego się do gry w I drużynie. Jeśli po to żeby grali w Krysztale , Roztoczu i Huczwie to może niech od tych gmin dostanie dofinansowanie ???
  4
  1
 • "junior" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 23:40:38 napisał:
  "Prezes": poproś kogoś kumatego, żeby ci ten ktoś, to co chcialeś przekazać, napisał jeszcze raz ale po polsku. Mam nadzieję, że w rzeczywistości taki analfabeta nie jest prawdziwym prezesem :)
  2
  1
 • "Prezes" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 23:49:52 napisał:
  Spokojnie Markowski Baran nadal są w Hetmanie. A co do tej rotacji tu Hetman w tamtym personalnym składzie zarówno trenerskim jak i kadrowym egzamin oblał.Stąd też zmiany. Nie jestem do końca zwolennikiem wypożyczeń ale dajemy chłopakom szansę. Abyśmy się za kilka miesięcy cieszyli z awansu. Dlatego nie siać popeliny, przychodzić na stadion kibicować, wspierać i pomagać piłkarzom. Hetman to była jest i zawsze będzie wizytówka miasta Zamość
  4
  3
 • "junior" dnia 28 lipca 2017 o godzinie 23:53:06 napisał:
  Mądry Franiu: A może to Fundacja niech wystąpi o dofinansowanie z tych gmin, z których pochodzą Mietlicki, Gąska, Bednara, Kupisz albo inne wynalazki? Może rządy Albanii i Ukrainy sfinansują Troszupę i Ławruka?
  2
  5
 • "x" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 0:32:07 napisał:
  Prezentacja powinna być w końcu zaszły w kadrze duże zmiany, scena na Rynku stoi, można wyznaczyć jakąś datę w ostatnim tygodniu przed inauguracją,teraz jest dużo turystów na mieście, może z miejscowych tez ktoś się zainteresuje. Można zrobić wśród widzów losowanie kilku karnetów i biletów za darmo. Każdy sposób na promocję klubu i pozyskanie nowych fanów jest dobry. Sponsorzy tez będą zadowoleni jak ich logo pojawi się na Rynku. A poza tym jeśli chcemy grać w wyższych ligach z sukcesami trzeba cały czas szukać nowych sponsorów wszak piłka to biznes.
  7
  0
 • "Anonim" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 0:53:35 napisał:
  Odnośnie sponsorów to oglądałem dziś mecz Stal Mielec - Ruch Chorzów w I lidze i zauważyłem że nasza zamojska firma LHS sponsoruje drużynę z Mielca duże logo na przodzie koszulki więc kasa idzie pokaźna. I tutaj rodzi się pytanie dlaczego nie Hetman ? Firma z Zamościa klub z Zamościa a kasa płynie do Mielca. Hetman nie może pozwolić sobie na stratę takiego sponsora w końcu w mieście firm z dużym kapitałem nie ma aż tak wiele. Chyba ktoś w klubie odpowiedzialny za marketing z lekka zawalił sprawę.
  11
  0
 • "kibic lat 80" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 9:05:08 napisał:
  Anonim, z tymi sponsorami nie jest tak do końca że idziesz do firmy i prosisz o wsparcie. To bardziej złożona machina a to że LHS jest na koszulkach w Mielcu to uwierz mi najmniej ma wspólnego z samym klubem Stali. Wracając do Hetmana, jakieś zakupy, teraz mowa o prezentacji jakby to byla conajmniej 2 liga. Drodzy kibice to 5 klasa rozgrywkowa! Bez transferow i prezentacji powinnismy płynnie przejść za rok do 3 ligi. Zamojska piłka LEŻY !!!! Lublin, zamojski Ajax woła POMOCY ! Hetman wcielił do kadry jednego wychowanka z Zamościa.... ehhhh . Oczywiście nie jestem przeciw skoro w Zamościu grać w pilkę nie umią. W końcu trzeba w Zamościu przynajmniej tej 3 ligi a wygrywać trzeba. "Prezes", masz racje w połowie. Przychodzić na stadion kibicować, wspierać i pomagać piłkarzom ale z tą popeliną uważałbym bo ta sytuacja wymaga conajmniej zastanowienia i już na pewno działań i to już od dziś bo w Zamościu nie ma piłkarzy.
  2
  0
 • "max" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 9:23:13 napisał:
  Wniosek jest jeden - szkolenie młodzieży leży. Dlatego zastanawiam się czy AMSPN jest potrzebny jako oddzielny klub?
  6
  1
 • "kibic" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 9:53:18 napisał:
  Moim zdaniem jest niepotrzebny. Powinien być włączony w struktury Hetmana, skoro szkolenie leży a najlepsi i tak uciekają pomijając Hetman do Jagiellonii.
  4
  1
  R E K L A M A
 • "Prezes" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 13:27:23 napisał:
  Hetman 6-0 Legia CLJ Paluch 3 Kupisz 2 Bednara
  5
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ANDREW FOREVER
Pogoda trochę zawiodła, ale magia miej...
Jaro
Rób sobie/komuś reklamę gdzie indziej...
Jaro
"Jak podali organizatorzy Cieśla i Pił...
Damian
Świetny artykuł, swoją drogą korzyst...
ANDREW FOREVER
Jaki Adaś? Co do tego ma Gomułka? To n...
Gorever
Adaś, ale Andrzej nie pamięta towarzys...
ANDREW FOREVER
A przecież prezydent Wnuk prosił, bła...
misiek
Perła. Od czegoś trzeba zacząć. Firm...
antyklerykał
A na kleszy budyneczek 23 mln wyrzucono....
PR
Wow! Jeden ambulans przyczyni się do po...
kamil
życzymy powodzenia Panie Prezydencie a ...
ja
To chyba nie jest firma R-BUD tylko PR-B...
perła
Jak to możliwe że przetarg wygrywa fir...
Dorzucę jeszcze jeden kamyczek do ogr...
zamoscianin
Wspomóż nieszczęśników, opłać zal...
apel
Kiedyś na łamach tego portalu prezento...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny