Sport | Zamośćtekst nadesłany22 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Starzy znajomi spotkają się w OSiRze

Padwa, 2018 r., fot. Kazimierz CHMIEL
R E K L A M A    B O A R D

W sobotnie popołudnie do hali OSiR Zamość na ligowe starcie z MKS Padwa Zamość przyjadą zawodnicy KS Uniwersytet Radom. Ekipa z Mazowsza obecnie zamyka ligową tabelę, co nie oznacza, że gospodarzy czeka łatwa przeprawa. Początek starcia o godz. 18.

Relacje zamojsko-radomskie na polu piłki ręcznej mają długoletnią tradycję.

Jeszcze do niedawna nasi wychowankowie, tuż po maturze obierali radomski kierunek. Mogli tam uczyć się i grać na solidnym ligowym poziomie. W ostatnim czasie można zauważyć ruch w drugą stronę. Karol Drabik, Grzesiek Mroczek, Radek Pomiankiewicz czy Bartek Misalski są tego najlepszym przykładem – powiedział Marcin Czerwonka, trener beniaminka pierwszej ligi.

Obecny sezon jest dla radomian bardzo trudny. Praktycznie przez całe rozgrywki plasowali się w dolnych rejonach tabeli. W ostatniej kolejce akademicy przegrali na własnym parkiecie z ROKiS Radzymin 28:29 i w efekcie spadli na ostatnie miejsce. Aby myśleć o skutecznej walce o zapewnieni sobie utrzymania na zapleczu PGNiG Superligi zespół trenera Mariusza Greli potrzebuje punktów. Obecnie radomianie mają na koncie sześć oczek.

W znacznie lepszej sytuacji jest ekipa z Zamościa, która dzięki 23 zdobytym dotychczas punktom usadowiła się na piątej pozycji. Główny cel, jaki postawili sobie przed sezonem zamościanie – utrzymanie – jest na wyciągnięcie ręki.

W takich okolicznościach znacznie mniej dolegliwa jest seria kontuzji w drużynie. Jeszcze przed rozpoczęciem rundy rewanżowej urazu łydki doznał najskuteczniejszy strzelec ekipy Tomasz Fugiel. Rozgrywający Padwy nadal odczuwa jej skutki i choć w Przemyślu pojawił się na chwilę na parkiecie, to z pewnością nie dał zespołowi tyle ile chciał.

Przeciw Czuwajowi nie zagrali także podstawowy defensor Jakub Kłoda i rozgrywający Adrian Adamczuk. Ich występ w sobotę stoi obecnie pod znakiem zapytania. – Mamy dość szeroką kadrę i w obliczu kontuzji mamy pole manewru. Chciałbym aby zawodnicy to zrozumieli i jak najlepiej wykorzystali swoją szansę – dodaje szkoleniowiec.

Początek spotkania w sobotę o godz. 18:00. Czterdzieści minut wcześniej nastąpi otwarcie trybun dla kibiców.

Przedsprzedaż biletów ruszyła w czwartek, 21 lutego.

Wejściówki w cenach: 18 zł (trybuna główna), 12 zł (normalna), 6 zł (ulgowy) będą do nabycia w recepcji hali OSiR Zamość.

MKS Padwa Zamość

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
eh
Szkoda, że remont w sezonie turystyczny...
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018