Sport | Zamośćtekst nadesłany22 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Starzy znajomi spotkają się w OSiRze

Padwa, 2018 r., fot. Kazimierz CHMIEL
R E K L A M A    B O A R D

W sobotnie popołudnie do hali OSiR Zamość na ligowe starcie z MKS Padwa Zamość przyjadą zawodnicy KS Uniwersytet Radom. Ekipa z Mazowsza obecnie zamyka ligową tabelę, co nie oznacza, że gospodarzy czeka łatwa przeprawa. Początek starcia o godz. 18.

Relacje zamojsko-radomskie na polu piłki ręcznej mają długoletnią tradycję.

Jeszcze do niedawna nasi wychowankowie, tuż po maturze obierali radomski kierunek. Mogli tam uczyć się i grać na solidnym ligowym poziomie. W ostatnim czasie można zauważyć ruch w drugą stronę. Karol Drabik, Grzesiek Mroczek, Radek Pomiankiewicz czy Bartek Misalski są tego najlepszym przykładem – powiedział Marcin Czerwonka, trener beniaminka pierwszej ligi.

Obecny sezon jest dla radomian bardzo trudny. Praktycznie przez całe rozgrywki plasowali się w dolnych rejonach tabeli. W ostatniej kolejce akademicy przegrali na własnym parkiecie z ROKiS Radzymin 28:29 i w efekcie spadli na ostatnie miejsce. Aby myśleć o skutecznej walce o zapewnieni sobie utrzymania na zapleczu PGNiG Superligi zespół trenera Mariusza Greli potrzebuje punktów. Obecnie radomianie mają na koncie sześć oczek.

W znacznie lepszej sytuacji jest ekipa z Zamościa, która dzięki 23 zdobytym dotychczas punktom usadowiła się na piątej pozycji. Główny cel, jaki postawili sobie przed sezonem zamościanie – utrzymanie – jest na wyciągnięcie ręki.

W takich okolicznościach znacznie mniej dolegliwa jest seria kontuzji w drużynie. Jeszcze przed rozpoczęciem rundy rewanżowej urazu łydki doznał najskuteczniejszy strzelec ekipy Tomasz Fugiel. Rozgrywający Padwy nadal odczuwa jej skutki i choć w Przemyślu pojawił się na chwilę na parkiecie, to z pewnością nie dał zespołowi tyle ile chciał.

Przeciw Czuwajowi nie zagrali także podstawowy defensor Jakub Kłoda i rozgrywający Adrian Adamczuk. Ich występ w sobotę stoi obecnie pod znakiem zapytania. – Mamy dość szeroką kadrę i w obliczu kontuzji mamy pole manewru. Chciałbym aby zawodnicy to zrozumieli i jak najlepiej wykorzystali swoją szansę – dodaje szkoleniowiec.

Początek spotkania w sobotę o godz. 18:00. Czterdzieści minut wcześniej nastąpi otwarcie trybun dla kibiców.

Przedsprzedaż biletów ruszyła w czwartek, 21 lutego.

Wejściówki w cenach: 18 zł (trybuna główna), 12 zł (normalna), 6 zł (ulgowy) będą do nabycia w recepcji hali OSiR Zamość.

MKS Padwa Zamość

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
kaman
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
observer
a Zawiślak był bardzo aktywny w Sejmie...
TORRES20400
Szkoda w sumie klawiatury. Nie chodzi o ...
z_boku
Zawsze i wszędzie znajdą się ludzie k...
L19c
Niczego nie upraszcza natomiast utrudnia...
archeo
ubogi jest Twój "zestaw" sławnych ludz...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018