R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara10 września 2017 FACEBOOK | 4474 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 41 komentarzy ()

Zamość: Stal Kraśnik – Hetman 3:1

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Stal okazała się mocnym przeciwnikiem. Mimo tego, że to Hetman pierwszy objął prowadzenie, to z sukcesu cieszyli się gospodarze, którzy obronili fotel lidera.

Zamościanie doznali pierwszej porażki w sezonie, w dodatku z głównym rywalem do awansu. Stal od początku starała się narzucić swój styl gry. Hetman miał okazję w 20′ po strzale Stefańskiego. Bramkarz Stali wybronił główkę pomocnika Hetmana. Zamościan na prowadzenie wyprowadził w 44′ Łukasz Mietlicki. Druga połowa należała jednak do Stali, a katem Hetmana został Arkadiusz Maj, który najpierw w 58, a następnie w 60′ pokonał broniącego bramki zamościan Kacpra Skrzypka. W doliczonym czasie gry na 3:1 wynik meczu ustalił z rzutu karnego Rafał Król.

Po tym spotkaniu zamościanie na pewno mają sporo do przemyślenia i omówienia. Jeśli teraz piłkarze Hetmana chcą realnie myśleć o awansie powinni jak najszybciej zapomnieć o porażce i starać się wygrać jak najwięcej spotkań, licząc przy tym na potknięcie Stali Kraśnik, która prowadzi w ligowej tabeli z kompletem zwycięstw. Najlepszym jednak też zdarzają się wpadki, które Hetman musi wykorzystać, jeśli planuje występować w przyszłym sezonie w III lidze. Po tym meczu piłkarze z Zamościa znacznie się bowiem od tego celu oddalili.

Stal: Kijańczuk – Orzeł (62′ Lutsyk), Pietroń, Matysiak, Chomczyk – Falisiewicz, Król, Skrzyński, Szewc – Drozd (76′ Szczuka), Maj (87′ Gajewski)

Hetman: Skrzypek – Kanarek (37′ Otręba), Żmuda, Bednara, Gąska – Solecki, Mietlicki (66′ Turczyn), Kycko (81′ Lavruk) – Kupisz, Paluch, Stefański

Żółte kartki: Adam Orzeł, Rafał Król, Damian Pietroń, Dawid Szczuka – Jakub Bednara x2, Rafał Kycko, Damian Otręba, Kacper Skrzypek
Czerwona kartka: Jakub Bednara 90+3′ (za drugą żółtą)

Stal Kraśnik – Hetman Zamość 3:1 (0:1)

Bramki:

0:1 Łukasz Mietlicki 44′

1:1 Arkadiusz Maj 58′

2:1 Arkadiusz Maj 60′

3:1 Rafał Król 95′

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "..." dnia 10 września 2017 o godzinie 18:16:28 napisał:
  To możliwe źe Hetman tak poprostu przegrał ... może chociaż sędzia był słaby ? Gdyby LZPN nie odwiesił Kupisza winny byłby podany na talerzu a tak to trzeba szukać wśród swoich.
  7
  5
  R E K L A M A
 • "Igi" dnia 10 września 2017 o godzinie 18:30:55 napisał:
  A zebys wiedział ze w tej przegranej mial udzial sedzia. Trzeba było byc na meczu to bys wiedzial o czym mówię. Latwo gadac zza szkielka ekranu
  6
  8
 • "..." dnia 10 września 2017 o godzinie 18:36:35 napisał:
  No to całe szczęście ... bo przecież nie są słabi ...hahahhahh
  9
  6
 • "banan" dnia 10 września 2017 o godzinie 18:53:04 napisał:
  Hetman nie istniał i pretensje tylko do siebie chociaż z drugiej strony sędziowie nadawali się tylko na kasę do biedronki... Bramka na 2:1 z kilkumetrowego spalonego no i kuriozalny karny... Jedno jednak pewne pan Motyka nie ma wpływu i pomysłu na ten zespół.
  13
  2
 • "Mbappe" dnia 10 września 2017 o godzinie 19:26:58 napisał:
  Awans jest nasz ha ha ha ha ha ha ha !!!
  10
  7
 • "Pk" dnia 10 września 2017 o godzinie 19:46:38 napisał:
  A ja z Hetmanem na dobre i złe
  6
  4
 • "do Mbappe" dnia 10 września 2017 o godzinie 19:53:49 napisał:
  do poprzednika Po nicku który przybrałeś i po tym co napisałeś widać ,że móżdżek to masz mikroskopijny.
  1
  10
 • "Bartek" dnia 10 września 2017 o godzinie 20:51:39 napisał:
  Potężny Hetman po 6 kolejkach dopiero na 5 miejscu w tabeli. Szkoda gadać. Kopacze od siedmiu boleści. Szkoda miejskich pieniędzy na ten syf.
  9
  4
 • "Anonim" dnia 10 września 2017 o godzinie 20:59:41 napisał:
  cóż za bełkot
  2
  3
 • "Stary" dnia 10 września 2017 o godzinie 21:02:51 napisał:
  Po raz kolejny potwierdza się to co przepowiedziałem na przełomie 2009/2010 roku gdy hordy amspenowskie zniszczyły rękoma Zamoyskiego Hetmana Zamość. Łatwo zniszczyć a trudno zbudować. Przepowiadałem że Hetmana nie da się odbudować i wrócić na 3 poziom rozgrywek za 10 lat. Teraz jest 5 liga i moja czarna przepowiednia niestety się ziszcza. Pan Motyka zbłądził tacy ludzie jak Mietlicki , Paluch , Gąska to nieporozumienia. W czym są lepsi od Baeana , Markowskiego , Omańskiego czy Luterka. Na dodatek sadzanie na ławkę walecznego Turczyna i zdejmowanie najlepszego dziś Kycki źle świadczy o trenerze. Kupisz dziś tez słabo - to jest napastnik a nie skrzydowy.
  14
  6
  R E K L A M A
 • "Wyjazdowicz" dnia 10 września 2017 o godzinie 21:04:25 napisał:
  Ponad 200 fanatyków z Zamościa na tym meczu, fajny doping.. Ale na boisku niestety po prostu dno. Swój udział przy tym miał też Motyka. Jak można ustawić Gąskę na lewej obronie, skoro to był dla niego pierwszy mecz na takiej pozycji, a w dodatku warunkami fizycznymi kompletnie nie nadaje się na obrońcę. Motyka po prostu zawiódł. Z ogórkami to i Krzysio wygrywał. I nie brał nawet jednej czwartej z dziesięciu tysięcy "trenera koordynatora"......... Lokalny Ajax ku*** go mać. Niestety przyznam że sam w niego wierzyłem. Ale niesłusznie.
  12
  2
 • "He he" dnia 10 września 2017 o godzinie 21:30:40 napisał:
  Stary KK zniszczył z koleżkami Hetmana i nadal się wymądrza ... Śmieć
  4
  6
 • "kibic lat 80" dnia 10 września 2017 o godzinie 21:39:33 napisał:
  AMSPN 2 razy awansował do 3 ligi i to grając swoimi chlopakami. Pokazali że można, i na tym szczeblu zaciąg jest niepotrzebny. Błędy popełniano po awansie bo myślano że tym samym składem zawojujemy 3 ligę. Słabo wygladały mecze dotychczas, a mecz ze Stalą pokazał że trochę nam brakuje do 3 ligi. Pisałem wcześniej żeby mniej narzekać a kibicować do czasu kiedy 3 liga się oddali, teraz powoli moja cierpliwość się kończy. Jesteśmy naprawdę słabi.
  11
  5
 • "Do kretynów" dnia 10 września 2017 o godzinie 22:04:13 napisał:
  Kibicu lat 80tych przypomnij sobie ile punktów za grającymi na podobnym poziomie co teraz Kraśnikiem, Lublinianka czy Tomasoviami był amspn. Ludzie przestańcie porównywać tamtą trzecią i czwartą ligę do obecnej, ogarnijcie się. AMSPN był wstydem na całą Polskę, ale niestety Fundacja jest tylko odrobinę lepsza. Tęsknicie za AMSPN? 6:0 W DUPĘ W JAROSŁAWIU, 7:0 W DUPĘ OD AVII, 5:1 W DUPĘ OD PRZEWORSKA, 6:1 W DUPĘ OD STALI RZ, I NAPRAWDĘ NIE CHCĘ MI SIĘ TEGO DALEJ WYMIENIAĆ. Od Korony Leszczów i Omegi też dostali.
  4
  5
 • "Pan Czarek" dnia 10 września 2017 o godzinie 22:27:44 napisał:
  Kilka razy już to pisałem Hetman nie ma trenera...... Brak przygotowania motorycznego, fizycznie wyglądają jak chłopcy bez tlenu. Zero zgrania brak jakiekolwiek taktyki. Z całym szacunkiem i dorobkiem w CV ale Pan Motyka to nie jest trener na Hetmana za te pieniądze to można ściągnąć dobry sztab trenerski na miarę 4 ligi. Tutaj potrzebna jest ATMOSFERA, a tego nie ma bo kto ją ma zapewnić...Chyba dyrektor sportowy popełnił parę błędów Troshupa i Motyka.... Ciekawy jestem czy byli inni kandydaci na to stanowisko?????
  9
  2
 • "..." dnia 10 września 2017 o godzinie 22:30:32 napisał:
  Dyrektor sportowy to niech sobie FIFE 2017 kupi i bawi się w "menadżerkę" za swoje pieniądze.
  12
  1
 • "Prezes" dnia 11 września 2017 o godzinie 0:06:45 napisał:
  Inni kandydaci już piszę np G Wesołowski doskonale znany w Zamościu, a z bramkarzy z tego co mi wiadomo Dobromilski ale tu postawię znak zapytania. Na dziś co pokazuje tabela jesteśmy słabsi nie tylko od Kraśnika, ale i np Powiślaka nic drużynie nie ujmując, nie tak to miało wyglądać.....Po raz kolejny powiedzenie ciszej jedziesz itd..pokazuje swoje znaczenie.Pzdr
  7
  2
 • "do Prezes" dnia 11 września 2017 o godzinie 8:17:41 napisał:
  tutaj potrzeba młodego Trenera z charyzmą, który dotrze to zawodników i zrobi atmosferę, a nie tylko wynik na siłę. Chełmianka nie tylko robi wyniki, ale i atmosferę. Przecież, Ci chłopcy w ogóle się nie cieszą nawet jak wygrywają mecze. Dobromilski? Podobno pracuje ciągle i koliduje to z treningami, wiec cieżko, by grał w Hetmanie. To już lepiej przeprosić się z poprzednimi bramkarzami z Zamościa, przynajmniej to swoi i klub nie płacił im Bóg nie wiadomo ile, w porównaniu do aktualnych...
  3
  4
 • "pionek" dnia 11 września 2017 o godzinie 8:54:31 napisał:
  Awans jest nasz. Po co bić pianę i nakręcać ludzi jak możliwe że nic z tego nie wyjdzie. Widac po grze. Awans miał być nasz a nie tylko nie dorastaliśmy do pięt Chełmiance ale i kilku innym drużynom. Nawet gdyby fuksem udało się wejść na 3ci poziom to tam będzie komedia. Pamietam jak ASPN przegrał mocno kilka meczy po awansie ale ilu tam kopało ich wychowanków. MIasto daje kupe kasy na hetmana, lepiej rozdajcie te pieniądze dzieciom
  4
  3
 • "jaco" dnia 11 września 2017 o godzinie 8:56:15 napisał:
  Wiem gdzie jest przyczyna, trzeba zmienić napisy na koszulkach z twierdzy otwartej na twierdzę zamkniętą, w pierwszej kolejności bramkarzowi
  3
  4
  R E K L A M A
 • "Kibic KS Hetman" dnia 11 września 2017 o godzinie 8:59:49 napisał:
  Dalej nie wyciągamy wniosków z przeszłości, wszystko przez krótkowzroczność, niekompetencje ludzi obecnie zarządzających klubem. A szkoda, bo warunki do tego są (finansowe wsparcie miasta, kibice itd.) a może były? bo wygląda to fatalnie. Wszyscy swoi trenerzy źli, Wieczerzak, Rysak, Łyś i inni, szybko zostali zgnojeni przez tutejsze środowisko (kibiców?). To macie fundowaną szarańcze do 5 kolejki za 10tys.( z całym szacunkiem do t. Motyki, może i zarabiać 100tys. to nie jest w tym momencie istotne, ale czy widać jakaś kolosalną różnicę w prowadzeniu zespołu?). Cała otoczka wokół klubu niczym z ekstraklasy (prezentacja zespołu, autobus mzk itd.), wszystko ładnie, pięknie, ale polityka transferowa to już jest groteska, w wykonaniu Dyrektora Sportowego z Miączyna (a mamy tylu fachowców, byłych zawodników, z dorobkiem, którzy mogli by objąć tę funkcję), jeśli wizja klubu polega na pogonieniu swoich wychowanków i sprowadzeniu na równym poziomie lub słabszych zawodników z zewnątrz to coś jest nie tak (zawodnik sprowadzany powinien przewyższać sportowo przynajmniej o jeden poziom naszego wychowanka). I tak dwóch ściągniętych bramkarzy zrobiło w ciągu 6 kolejek więcej błędów niż wyrzucony Kierepka przez cały sezon, takich przykładów jest mnóstwo. Wizja klubu powinna być długofalowa i opierać zespół w 70-80% na swoich wychowankach (szczególnie na tak niskim szczeblu rozgrywek), a do nich dobrać max 4 bardzo dobrych zawodników z zewnątrz do każdej formacji. Także na dzień dzisiejszy mamy stworzony taki bubel. Obudźmy się za nim nie jest za późno.
  15
  6
 • "H" dnia 11 września 2017 o godzinie 9:11:37 napisał:
  Tak jak mówiłem niedawno, po meczu ze Stala mozna juz przygotowywać sie do sezonu 2018/2019.Hetman jest poprostu SŁABY!!! Przegramy i zremisujemy tej jesieni jeszcze nie raz. Bida bedzie z Kryształem Tomasovia Lublinianka Gornikiem, ba nawet w najbliższym spotkaniu z Kłosem Chełm wcale nie jestem pewny wygranej pamietając przegrana z nimi na wiosne. Nie ma wyjścia, fundacje trzeba przeorac wiekszosc ludzi wywalic! Bo coraz bardziej przypomina to zabawe grupki osob za miejskie pieniadze,a te mozna wydac z wiekszym pozytkiem dla sportu w Zamosciu ( chocby na Padwę) niz na ten klubik fundacyjny ktory z prawdziwym Hetmanem nie ma tak naprawde nic wspolnego! Prawda jest taka ze za pilke wzieli sie w Zamosciu ludzie nieodpowiedni, a efekty tego widzimy wszyscy. Pan Motyka najlepsze lata ma juz za soba niech wraca na Śląsk albo do Krakowa a ja proponuje wziąć pewnie tanszego i wolnego Ziarkowskiego,to ze w Avii mu nie wyszło to głebszy problem Swidnickiej druzyny.,bo jak widac zmiana trenera na niewiele sie zdała.Czas sie brac za zmiany bo bedziemy tkwili w tej 4 lidze lata lata lata.....
  8
  2
 • "Hetman" dnia 11 września 2017 o godzinie 10:15:02 napisał:
  Dajcie strenciego do obrony..
  5
  2
 • "banan" dnia 11 września 2017 o godzinie 10:17:06 napisał:
  Człowiek jedzie 100 km tylko po to żeby się wku....rwic. Dziadki z Kraśnika ze śmiechu się zachodziły na trybunie i co gorsza mieli racje. Pod ziemie się chciałem zapaść ze wstydu... Przegrać zawsze można ale braku ambicji i zaangażowania wybaczyć się nie da. Panie Motyka pakuj pan graty i kończ te farsę....a i zabierz pan ze sobą Welcza!!!
  10
  1
 • "Wyjazdowicz" dnia 11 września 2017 o godzinie 10:35:15 napisał:
  Robi się druga Concordia w Zamościu, szkoda tylko że pan Motyka tam nie miał honoru podać się do dymisji. I po co było krzyczeć "Marek Motyka" w Parczewie czy na prezentacji? Gość nic nie pokazał a siedzi PÓŁ ROKU. Teraz siedem meczów - 21 punktów. W przeciwnym razie niech pan MM ucieka jak najszybciej. Przestańcie gadać o zamojskich trenerach. Już pokazali co potrafią. Albo sportowo albo alkoholowo. Chcieliście trenera z nazwiskiem macie. Ale poza nazwiskiem trzeba umiejętności.
  4
  0
 • "pietro" dnia 11 września 2017 o godzinie 10:57:43 napisał:
  A jeszcze kilkanaście lat temu rezerwy Hetmana grały w dzisiejszej 2 lidze, to dzisiaj nie ma co się podniecać 5 ligą!!!
  2
  0
 • "Stanisław" dnia 11 września 2017 o godzinie 14:12:55 napisał:
  Mamy paru zdolnych juniorów zamiast im dać szansę to sprowadza się ''panów piłkarzy'' i daje nie wiadomo jak pensje. Jak gra dalej będzie tak wyglądać to awansu nie będzie.
  5
  1
 • "ja" dnia 11 września 2017 o godzinie 14:41:33 napisał:
  A na stronie Hetmana jest zaproszenie na mecz z Huczwą.Najciekawsze jest to że jest to 6 kolejka IV ligi.Jaki klub taka strona - MASAKRA
  3
  3
 • "Andrzej" dnia 11 września 2017 o godzinie 15:31:33 napisał:
  Gąska na boku obrony to dramat
  5
  1
 • "..." dnia 11 września 2017 o godzinie 15:59:19 napisał:
  Do "ja" bo to PP w środę. Masakra .... jaki klub taki czytelnik. Hahhhaha
  4
  2
  R E K L A M A
 • "Hm" dnia 11 września 2017 o godzinie 16:02:04 napisał:
  W tamtym sezonie wymusilismy tu na forum zmiane Rysaka ...niestety Pan Krupa i Welcz zostali..jaki wniosek z tego.widac na boisku..M.Motyka mial byc autorem awansu do 3 ligi ale jak widac bardzo slabo mu to wychodzi..szlag mnie trafia jak kopacze potykaja się o wlasne nogi..do tej pory 2 mecze z lepszymi druzynamu i co??Remis 3-3 i porazka 3-1..dawwc Jacka Ziarkowskiego albo kogokolwiek kto nie wyglupia się z szarancza i nie plecie glupot o Ajaxie..
  9
  1
 • "Wyjazdowicz" dnia 11 września 2017 o godzinie 17:50:47 napisał:
  Jackowi nie wyszło w Avii. Najlepszy byłby spec od awansów Jacek Magnuszewski, ale to nierealne. Motyka zostanie, bo to dla niego wygodne. Do czerwca 2019.
  4
  2
 • "ja" dnia 11 września 2017 o godzinie 18:29:10 napisał:
  Do"...".Wyraźnie napisane że jest to 6 kolejka IV ligi.Wiem że to jest puchar Polski i dla mnie jest to masakra bo na oficjalnej stronie klubu zapraszają na mecz IV ligi.Huczwa gra o klase niżej.Jaki czytelnik taki pismak.Mimo wszystko pozdrawiam
  0
  1
 • "kibic lat 80" dnia 11 września 2017 o godzinie 19:08:44 napisał:
  wiecie o tym bardzo dobrze ze nie mamy chlopaków z Zamościa do gry na 3 ligowym poziomie. Motyka ma kogo ma i nie jest czarodziejem. Niesprawiedliwie po nim jedziecie. Zaciąg był konieczny może nie na taka skalę i tego poziomu piłkarskiego. Jak już pisalem wielokrotnie, w Zamosciu kuleje szkoła piłkarska, nie mamy ani jednego młodego który pokaze cos ciekawego na boisku 5 ligi i Murinho a nawet Hajto nic tu nie zdziała. Ktoś zna młodego chłopaka z Zamościa (18-25 lat) grającego obecnie w 2 ,1 lidze nie wspominając o ekstraklasie? Nawet w 3 lidze ze świeczką ich szukac bo Kycko juz wrócił na 4 ligowe boiska. Chcecie rozliczać to nie Motyka a tych którzy w ostatnich latach za grube miejskie pieniądze szkolili zamojską młodzież
  6
  20
 • "He he" dnia 11 września 2017 o godzinie 19:59:25 napisał:
  Buraku z lat PRL-u: daj może jeszcze swojemu idolowi Motyce DODATEK ZA PRACĘ W TRUDNYCH WARUNKACH. Nie ma chłopina po prosty z kim pracować! Zamiast marnej dychy niech bierze dwie, bo chłop cierpi na dyskomfort w pracy. Tyle że piłkarzyków sam sobie na nowy sezon dobierał i to na jego polecenie za ciężkie pieniądze utrzymuje się te wszystkie wynalazki. I jeszcze ta wsiowa szarańcza ... Może prezesy i dyrektory z Miączyna i Komarowa to łykają ale w Zamościu nie wmówisz nikomu, że to nowoczesny futbol.
  16
  3
 • "obserwator" dnia 12 września 2017 o godzinie 11:27:40 napisał:
  A powiedzcie mi... czy w Kraśniku są dużo lepsi zawodnicy, że z nami wygrali? W pierwszym składzie u nich zagrało 9 wychowanków, a u nas ilu? dwóch? trzech? Jetem pewien, że... 4 ligę można wygrać atmosferą i swoimi miejscowymi zawodnikami, bez zaciągu zawodników za nie wiadomo jakie pieniądze i to jeszcze miejskie... U nas po wygranym meczu nie raz stoję przy barze i widzę jak szybko zawodnicy uciekają z osiru, a w Kraśniku chłopaki ze Stali chyba długo się integrowali.
  4
  1
 • "BARMAN." dnia 12 września 2017 o godzinie 12:42:36 napisał:
  Zawodnicy uciekają po meczu z OSIRU bo mają gdzieś Zamość. Przyjechali do nas zarobić(bo chyba tylko tu mogli zleźć zatrudnienie) i szybko wyjadą bez echa. Tylko żal, że Fundacja płaci pieniądze armii zaciężnej a naszych wychowanków nie sznuje(bracia Wołochowie, Bubeła, Dębicki, Kierepka) i tyle w tym temacie.
  8
  4
 • "Jaro" dnia 13 września 2017 o godzinie 0:51:47 napisał:
  Byłem w Kraśniku i wstyd mi było już w pierwszym kwadransie Stal miała 4 setki jakby to wpadło to byłby pogrom. Hetman miał dużo szczęścia że wyżej nie przegrał, Skrzypek nie lepszy od Troshupy, krótko mówiąc nie mamy bramkarza. A to co najbardziej zapamiętałem to doping naszych kibiców i taką przyśpiewkę: " Miał być awans obiecany a my znowu przegrywamy !".
  7
  1
 • "obse" dnia 13 września 2017 o godzinie 8:27:13 napisał:
  Nie mamy bramkarza i tak ciągle w kółko... a zawodnicy z pola? Ile oddali strzałów celny na bramkę Stali? ile było przechwytów? Ile zgranych akcji? Dajcie normalnego trenera, by to poskładał w całość i przede wszystkich chłopaków, którzy oddadzą serce za ten klub, a nie tylko przyjadą po kasę i nieważne co się będzie działo to będą mieli w dupie klub bo znajdą sobie kolejny... jestem ciekaw czy po tym wszystkich wychowankowie zechcieliby wrócić do klubu.
  3
  1
 • "H" dnia 13 września 2017 o godzinie 10:29:01 napisał:
  Kraśnik niestety ma dwoch zawodnikow ktorzy robia roznice z tyłu.Obrone trzyma doswiadczony ograny w I lidze Falisiewicz a na bramce coraz pewniejszy Kijanczuk.Skad obaj przyszli?....a z Chełmianki jeden wypozyczony drugi definitywnie.Spokoj z tylu maja a w srodku i w ataku dochodzi paru doswiadczonych pilkarzy z niezlymi umiejetnosciami ktore na 4 lige i na awans do 3 sa zupelnie wystarczajace.Oni moga przegrac te lige tylko jak posypia im sie kontuzje,jesli ich unikna nikt im awansu nie odbierze.A w Hetmanie bramkarza porzadnego jak nie bylo tak nie ma.Ci co są to rzeczywiscie wynalazki ktorych nalezy sie pozbyc a wrocic z powrotem do Kierepki i Tomczyszyna po pierwsze swoi po drugie grajac nabiora pewnosci bo talentu wcale odmowic im nie mozna.Oczwiscie pod warunkiem ze z H zniknie obecny "specjalista" od treningu bramkarskiego bo to tu lezy glowny problem z bramkarzami.Obrona miala byc w tym sezonie nie do przejscia. Kanarek Zmuda Solecki....i co? dno! Jada po nich jak chca goscie sa bez formy nie ma wsrod nich kogos kto tym wszystkim by pokierowal,w srodku mial rzadzic Kycko Mietlicki Turczyn.....i co? Teraz juz wiecie dlaczego do Hetmana wrocili Zmuda Kycko ? pozbyli ich sie bo sa ciency,a w dodatku nie przygotowani fizycznie nawet do 4 ligi. Atak zamiast chimery Drozda jeszcze wieksza chimera Paluch.Słowem dobrane towarzystwo od dzialaczy i dyrektorow poczynajac poprzez trenerow a na zawodnikach konczac.Awans? włozcie miedzy bajki oni poprostu chca pozyc zarobic i najwyzej pojada gdzie indziej gdzie znow troche pozyja pozarabiaja.....na kolejnych frajerach. I ostatnia uwaga bo juz mi sie nie chce ani żalow wylewac ani pastwic nad nimi....Popatrzcie na tabele rozgrywek juniorskich,jeszcze niedawno przynajmniej tutaj Hetman cos znaczył a teraz?.....nedza,a kto jest na czele i wygrał wszystkie mecze?....Chełmianka,niedlugo beda wiec mieli i swoich wychowankow i to na niezlym poziomie zreszta juz teraz dwoch trenuje z pierwsza druzyna.W Chelmie nieodbudowali ekstraklasowego kosza, z siatkowka tez im nie wyszlo mimo ze paru wychowankow gra w silnych ligach (nawet Plus lidze) ale skupili sie na tym co maja,my zapewne juz nie nawiazemy do sukcesow w pilce ale mozemy skupic sie na recznej,bo to mamy i mozemy rozwijac.Chyba czas na dzialania miasta.
  5
  3
  R E K L A M A
 • "lalaa" dnia 13 września 2017 o godzinie 15:13:34 napisał:
  Tomasz Łuczywek jest wolny, były gracz Hetmana
  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Dobrze poinform... 19 minut temu
Czy w Szwajcarii jest aż tak mało prac...
perła
Oferta firmy z Kalinowic była jedyną o...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny