R E K L A M A

Z I P

Galerie | Kultura i rozrywka | Turystyka | ZamośćDaniel Czubara21 maja 2018 FACEBOOK | 4534 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy ()

Zamość: Srebroń już jest! [FOTO]

Fot. Daniel Czubara

Na schodach restauracji Corner Pub stoi już rzeźba Srebronia, bohatera jednego z utworów Bolesława Leśmiana.

Autorem rzeźby jest Bartłomiej Sęczawa, zaś jej fundatorem Rotary Club Zamość. Odsłonięcie rzeźby odbędzie się 26 maja o godz. 18.30 w restauracji Corner Pub. W trakcie wydarzenia utwór Leśmiana “Srebroń” czytał będzie Michał Dudziński. Wydarzenie będzie częścią tegorocznej edycji Zamojskiej Ulicy Poetyckiej.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z montażu rzeźby.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Anonim" dnia 21 maja 2018 o godzinie 12:59:54 napisał:
  A nie mądrzej byłby postawić pomnik Lecha Kaczyńskiego albo kolejny pomnik Świętego Jana Pawła Drugiego zamiast stawiać pomnik jakiemuś komuś od żydowskiego poety. A co to my nie mamy polskich poetów? Andrzej Rosiewicz piękne wiersze do piosenek pisze. Jan Pietrzak. To są nazwiska.
  2
  7
  R E K L A M A
 • "zamościanin" dnia 21 maja 2018 o godzinie 14:19:51 napisał:
  Przed wejściem! Brawo! Następny stworek orzy księgarni Leśmianowskiej. Kolejny mógłby być przycupnięty w połowie schodów ratusza, czwarty gdzieś w Rynku Solnym. Taki niedoszły pomnik Leśmianowski - wieloczęściowy...
  3
  8
 • "antyklerykał" dnia 21 maja 2018 o godzinie 14:24:55 napisał:
  Nie zapominajmy o Królu i Królowej Polski, to nic, że Żydzi, ale nasi... :)
  4
  5
  • "TORRES20400" dnia 21 maja 2018 o godzinie 15:28:33 napisał:
   O widzę, że już się "użytkownik' rozpędza ze swoją argumentacją ;-))) Dobrze, dobrze, tylko więcej proszę tego pustego wodolejstwa ;-)))
   3
   4
 • "Mizernie" dnia 21 maja 2018 o godzinie 15:07:13 napisał:
  To się radaktor rozpisał na portalu dla ludzi inteligentnych :-)
  3
  4
 • "Grażyna" dnia 21 maja 2018 o godzinie 15:15:06 napisał:
  Panie redaktorku, żenade robicie. A niezależny czytelnik Sławomir B. jeszcze sie zachwyca nad portalem dla ludzi inteligentnych bo jest aż tak inteligentny, że nie zna innych mediów i czyta tylko roztocze. Cyrk na kółkach, a nazywacie się inteligencją.
  5
  4
 • "Dociekliwy" dnia 21 maja 2018 o godzinie 22:49:39 napisał:
  A cóż to za straszydło?
  9
  0
 • "22-400" dnia 22 maja 2018 o godzinie 9:27:16 napisał:
  "Artykuł", jak niemal wszędzie, słaby. Zdjęcia jeszcze gorsze. Inicjatywa natomiast znakomita. Oczywiście pierwsi są trolle i hejterzy. Krytykujcie konstruktywnie.
  1
  0
  • "L." dnia 22 maja 2018 o godzinie 10:12:21 napisał:
   Mało napisał? Bo im mniejszy tekst, tym mniej błędów.
   3
   0
 • "zamościak" dnia 22 maja 2018 o godzinie 21:28:43 napisał:
  pokłon przed wejściem i możesz wejść na piwo :) jesteśmy tolerancyjni i pogan też lubimy :) krasnale, gryzonie i inne mutanty łączcie się
  3
  0
 • "observer" dnia 26 maja 2018 o godzinie 8:19:34 napisał:
  Qrrrrrrrrr.....a! Ale prowincja - to o moich przedmówcach (przynajmniej niektórych).
  1
  0

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny