Galerie | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja17 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł dla potrzebujących [FOTO, VIDEO]

R E K L A M A    B O A R D

15 marca odbyło się uroczyste przekazanie nagród dla Zamościa za zwycięstwo w etapie regionalnym plebiscytu „Świeć się z Energą”.

Sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł trafił m.in. do 13 podopiecznych MCPR. Wśród sprzętów znalazły się m.in. kuchenka gazowa, chłodziarko-zamrażarka, pralka, kuchnia mikrofalowa, sokowirówka, parowar, blender, czajnik elektryczny. Obdarowane zostały osoby samotnie gospodarujące, niepełnosprawne, znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej, których dochód nie przekracza kryterium dochodowego określonego w ustawie o pomocy społecznej (701 zł.)

Sprzęt trafił również do stowarzyszenia „Otwarte Serca” w Zamościu (chłodziarko-zamrażarka) i Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn w Zamościu (zmywarka).

Są to urządzenia energooszczędne, wysokiej jakości, które ułatwią naszym klientom codzienne funkcjonowanie. Sprzęt długo będzie im służyć, a rachunki będą niższe – mówiła Anna Bałdyga kierownik Działu Pomocy Środowiskowej Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu

Zdaniem Roberta Soszki, kierownika Wydziału Wsparcia Sprzedaży Rynku Biznesowego Energa Oświetlenie, plebiscyt jest świetnym narzędziem, by pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują.

Poza prestiżem i nagrodami, ten konkurs ma też trzeci wymiar – dzięki niemu widzimy jak silna i fajna społeczność głosuje w tego typu inicjatywach, jak bardzo zamościanie są za tym, by wspierać osoby słabsze – powiedział prezydent Andrzej Wnuk.

W spotkaniu wzięli udział m.in.:

Robert Soszka – Kierownik Wydziału Wsparcia Sprzedaży Rynku Biznesowego Energa Oświetlenie

Andrzej Wnuk – Prezydent Miasta Zamościa

Małgorzata Bzówka – Zastępca Prezydenta Miasta Zamościa

Piotr Zając – Zastępca Prezydenta Miasta Zamościa

Małgorzata Żołyńska – Zastępca Dyrektora Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu

Anna Bałdyga – Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu

Jerzy Liberadzki – Prezes Oddziału Rejonowego PCK

Przedstawiciele stowarzyszenia „Otwarte Serca” w Zamościu i Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn w Zamościu.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
observer
a Zawiślak był bardzo aktywny w Sejmie...
TORRES20400
Szkoda w sumie klawiatury. Nie chodzi o ...
z_boku
Zawsze i wszędzie znajdą się ludzie k...
L19c
Niczego nie upraszcza natomiast utrudnia...
archeo
ubogi jest Twój "zestaw" sławnych ludz...
z_boku
Oczywiście, jesteśmy otoczeni komucham...
L19c
A jak inaczej można nazwać tych kolesi...
z_boku
Jeden facet kiedyś napisał (cytat): z ...
dementi
Piotrowski nie zarejestrował listy w lu...
A.
Dlaczego każdy artykuł o Wandzie Orli...
Antyklerykał
Pomnik się da obalić, ale skwer to nie...
archeo
Kawałek trawnika i parkingu to skwer? D...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018