Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara15 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 27 komentarzy

Zamość: Spotkanie z Lechem Wałęsą

Lech Wałęsa; źródło: Wikipedia
R E K L A M A    B O A R D

Były prezydent Polski, Lech Wałęsa spotka się z zamościanami w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy”. Spotkanie odbędzie się 22 maja.

Były prezydent będzie gościem Klubu Obywatelskiego w Zamościu. Spotkanie odbędzie się 22 maja o godz.18 w CKF „Stylowy”. 

Przypomnijmy, że Lech Wałęsa jest Honorowym Obywatelem Zamościa.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "telekamera" dnia 15 maja 2018 o godzinie 14:34:03 napisał:
  W jakim celu??? Pytam... . I za czyje pieniądze?
  R E K L A M A
  • "Odpowiadam" dnia 16 maja 2018 o godzinie 8:49:39 napisał:
   Nie musisz przychodzić a za piniądze na pewno nie twoje
 • "kjm" dnia 15 maja 2018 o godzinie 16:43:13 napisał:
  Zapytaj się Szydło, Morawieckiego, Gowina i pozostałą ferajnę w jakim celu i za czyje pieniądze...odpowiedź pewnie cię usatysfakcjonuje...
 • "max" dnia 15 maja 2018 o godzinie 19:08:32 napisał:
  Bolek w Zamościu należy tego oszusta odpowiednio przywitać.
  • "Odpowiadam" dnia 16 maja 2018 o godzinie 8:52:16 napisał:
   A co ty masz za uszami ? Może pochwal się
 • "Petru" dnia 15 maja 2018 o godzinie 19:16:27 napisał:
  Czy to prawda, że szykowana jest dodatkowa ochrona + policja w związku z ryzykiem ataku fizycznego / zamieszek ?
  • "parafianka" dnia 15 maja 2018 o godzinie 22:05:01 napisał:
   Kto ma urządzać zamieszki i po co? Naród go wybrał na prezydenta i należy wolę narodu uszanować. Nie chcesz jeden z drugim go widzieć - nie chodź na spotkanie, siedź na kanapie i miej za złe.
 • "Czesław" dnia 15 maja 2018 o godzinie 23:08:07 napisał:
  To chyba jakieś deżavu. Jakiś miesiąc temu był artykuł o tym samym...
 • "J." dnia 16 maja 2018 o godzinie 4:00:56 napisał:
  Przy okazji spytajcie Bolka, kiedy nam odda po 100 milionów?
  • "Odpowiadam" dnia 16 maja 2018 o godzinie 8:56:58 napisał:
   Dał nam coś więcej niż pieniądze . Dał nam wolność
 • "zamościanin" dnia 16 maja 2018 o godzinie 8:30:04 napisał:
  Super, że przyjeżdża Prezydent Lech Wałęsa. Szanowany Człowiek na całym świecie. Można iść na spotkanie, na pewno nikogo nie będzie wyzywał "zdradzieckie mordy", a jak będzie wsiadał do samochodu na pewno nie powie do mieszkańca "spiepszaj dziadu" ( to "domena" wszyscy wiedzą przedstawicieli jakiej partii)
  • "Noname" dnia 20 maja 2018 o godzinie 14:14:06 napisał:
   Masz słabą pamięć co do wyzywania. Może ci przypomnieć wypowiedzi pana Wałęsy? A ty nam powiedz, w którym miejscu przeskoczył płot i ile "wygrał" w lotto.
 • "Jest pięknie" dnia 16 maja 2018 o godzinie 9:04:50 napisał:
  Na spotkanie przyjdzie sama ubecja.
  • "Noname" dnia 20 maja 2018 o godzinie 14:15:20 napisał:
   I zamojscy celebryci - dzieci byłych funkcjonariuszy ORMO.
 • ""Dobra zmiana" vs ceny paliw" dnia 16 maja 2018 o godzinie 9:59:19 napisał:
  https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/wyniki-pkn-orlen-za-i-polrocze-2017-roku/vzsvqfk Ponad 7,17 mld zł - taki zysk netto osiągnęła grupa kapitałowa Orlen w 2017 r ( tankujemy, płacimy i płaczemy :( gratuluje dobrej zmiany
 • "Biskup Tadeusz Pieronek o powiązaniu hierarchów kościelnych z PiS-em: ubolewam nad tym" dnia 16 maja 2018 o godzinie 12:19:29 napisał:
  "Biskup Tadeusz Pieronek mówił o Radiu Maryja i powiązaniu duchownych z partią rządzącą, a także o proteście niepełnosprawnych i ich rodzin. - Kościół, który domaga się rodzenia dzieci z wadami genetycznymi, powinien wejść w te sprawy i szukać instytucjonalnych rozwiązań, w których te dzieci otrzymałyby pomoc - powiedział biskup w "Kropce nad i". Co powinni zrobić rodzice osób niepełnosprawnych, którzy razem ze swoimi dziećmi protestują w Sejmie? - Ci rodzice lepiej wiedzą co mają zrobić, niż ja - ocenił biskup Tadeusz Pieronek. Rozmówca "Kropki nad i" stwierdził, że to państwo jest instytucją, która powinna pomóc. - Także Kościół, owszem. Ale przede wszystkim państwo - przyznał. Jak można pomóc niepełnosprawnym? Zdaniem biskupa powinno to być wsparcie finansowe. - Domagają się tego, co jest im potrzebne. Bez tego nie opłacą swoich potrzeb. Przecież nie wszystkim trzeba posyłać pampersy - ocenił. - Kościół, który domaga się rodzenia dzieci z wadami genetycznymi, powinien wejść w te sprawy i szukać instytucjonalnych rozwiązań, w których te dzieci otrzymałyby pomoc - podkreślił biskup Tadeusz Pieronek. - Całe społeczeństwo powinno wyczuć tę potrzebę wsparcia tych ludzi - dodał. - Gospodarka polska, takie są osądy z różnych stron, ma się dobrze. A jeżeli się ma dobrze, to te pieniądze, które są nadwyżką budżetową, bo mówiło się o miliardach, powinny iść tam, gdzie są najbardziej potrzebne, a więc najpierw dla najsłabszych. Albo ktoś kłamie, albo ktoś po prostu gromadzi pieniądze na kampanię wyborczą, na to, żeby wygrać następne wybory, a nie na to, żeby zaspokoić potrzeby społeczne - mówił biskup Pieronek. Czy państwo w dobry sposób zarządza środkami finansowymi? - Pieniądze powinny być dystrybuowane w sposób rozsądny i sprawiedliwy. Wtedy wystarczy na tych, którzy potrzebują. A nie wykorzystywać pieniądze na propagandę i oczernianie ludzi - stwierdził rozmówca "Kropki nad i". Biskup Tadeusz Pieronek wypowiedział się także na temat Radia Maryja i ojca Tadeusza Rydzyka. Na pytanie o to, co sądzi o przydzielaniu pieniędzy toruńskiej rozgłośni, biskup stwierdził, że "nie ma rozeznania w temacie przydzielania pieniędzy Radiu Maryja i o. Rydzykowi". Czy zdaniem biskupa Pieronka o. Rydzyk jest dobrą osobą? Jego zdaniem opinie są podzielone. Dla wielu osób jest dobrą osobą, a dla wielu nie. Co hierarcha kościelny sądzi na temat tego, że wiele osób zajmujących wysokie stanowiska w Kościele jest powiązana z partią rządzącą? - Ubolewam nad tym - przyznał. Biskup Pieronek przypomniał nauczanie Jana Pawła II, który apelował do duchownych, by trzymać się z daleka od polityki, szczególnie tej, w której chodzi o zdobywanie władzy i rządzenie."
  R E K L A M A
 • "oneb" dnia 16 maja 2018 o godzinie 19:38:43 napisał:
  W którymś punkcie Lotto może paść główna wygrana!
 • "Thomas" dnia 17 maja 2018 o godzinie 9:47:45 napisał:
  Pamiętam Wałęsę i pamiętam jak zawiódł. Czesi mieli Vaclava Havla - szkoda, że my nie mieliśmy kogoś tego pokroju.
  • "qwert" dnia 20 maja 2018 o godzinie 20:48:51 napisał:
   Może bardziej prawdziwe będzie: Vaclav Havel miał szczęście. Był wśród Czechów, nie Polaków i szybko odszedł.
 • "terminator" dnia 17 maja 2018 o godzinie 15:11:28 napisał:
  Te dzieciaczki na zdjęciu z nim może wierzą w jego bajdy ... .
 • "terminator" dnia 17 maja 2018 o godzinie 15:12:16 napisał:
  Dzieciaki na zdjęciu z nim może wierzą w jego bajdy ... .
 • "asde" dnia 17 maja 2018 o godzinie 16:15:48 napisał:
  tfuuu
 • "Noname@parafianka" dnia 20 maja 2018 o godzinie 14:11:49 napisał:
  Naród też wybrał Dudę. Ale ten na szczęście wg IPN nie był TW. Wolę Dudę.
 • "Noname" dnia 20 maja 2018 o godzinie 14:18:15 napisał:
  Miejsce spotkania to samo, w którym niedawno gościł Borys Budka, szef PO. Wygląda na to, że zamojska opozycja ma nową siedzibę. Wcześniej "Kosz", teraz 77.
 • "Thomas" dnia 20 maja 2018 o godzinie 21:26:53 napisał:
  Wałęsa w 1989 r. był wielki WIELKI PRZYWÓDCA SOLIDARNOŚCI, NOBEL, Słynna Debata Wałęsa Alfred Miodowicz, świetne wystąpienie w Kongresie USA (jako trzeci cudzoziemiec po Churchilu i De Gaul'u) /. TO DZIĘKI BRACIOM KACZYŃSKIM ZOSTAŁ PREZYDENTEM, A GORĄCYM ORĘDOWNIKIEM JEGO PREZYDENTURY BYŁ ŚP. LECH KACZYŃSKI NIKT TEGO NIE PAMIĘTA I NIKT NIE CHCE TERAZ O TYM WIEDZIEĆ.
  Co takiego stało się, że niegdyś najwięksi zwolennicy Wałęsy nie tylko odwrócili się od niego stali się jego największymi przeciwnikami politycznymi. Prezydentura Wałęsy była kontrowersyjna, to był początek końca upadku wielkiej legendy - zresztą wielokrotnie niszczonej w lewicowej i lewackiej prasie
  Szkoda tylko, że nie byliśmy bogaci wtedy o dzisiejszą wiedzą.
 • "ad111" dnia 20 maja 2018 o godzinie 21:49:55 napisał:
  PiS to lewacy...?
 • "por.zUbek" dnia 21 maja 2018 o godzinie 14:36:51 napisał:
  Nie wybieram się oglądać, a tym bardziej słuchać bełkotu tego "mendrca" z przerośniętym "gruczołem" ego. Jeżeli ktoś z Was ma siłę lub ochotę i będzie na spotkaniu niech zapyta Lecha W. o jego stosunek do protestujących w sejmie AD.2018, a chęć pałowania protestujących tam kilka lat wcześniej...
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400
https://www.youtube.com/watch?v=I2ZgKkob...
nauczyciel
buachahahahaha, dawno się tak nie uśmi...
ak
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018