Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara18 grudnia 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Spotkanie z Jarosławem Gowinem

Jarosław Gowin, konwencja w Lublinie, foto: jgowin.pl
R E K L A M A    B O A R D

Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego, lider partii Porozumienie Jarosław Gowin spotka się dzisiaj z mieszkańcami Zamościa.

Spotkanie odbędzie się o godz. 18.30 w sali Consulatus zamojskiego ratusza.

Przypomnijmy, że 4 listopada odbył się kongres Polski Razem, na którym ogłoszono, że partia poszerza formułę i będzie nosić nazwę Porozumienie. Jarosław Gowin wyjaśniał też, że Porozumienie chce być “uczciwą umową” między obywatelami i ich przedstawicielami: radnymi, wójtami, burmistrzami, prezydentami, posłami i senatorami, ministrami. Zadeklarował, że jego ugrupowanie będzie “ciężko pracować” dla Polski oraz że będzie ją dalej “konsekwentnie i głęboko zmieniać”.

W skład Rady Samorządowej partii Porozumienie wszedł prezydent Zamościa, Andrzej Wnuk.

Porozumienie ma być partią konserwatywną w sferze światopoglądowej, odwołująca się do tradycyjnych wartości chrześcijańskich oraz popierającą wolny rynek w sferze gospodarczej.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Zamościanin" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 13:26:45 napisał:
  Mam nadzieję, że nikt nie przyjdzie na spotkanie z tym człowiekiem, który stracił twarz po tym jak głosując "za" był "przeciw". Szczyt żenady został przekroczony.
  R E K L A M A
 • "antyGowin" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 14:52:04 napisał:
  BYŁ ministrem Sprawiedliwości za PO - Krył wszystkie ich przekręty. Ni e dokonał żadnych zmian za PO. NADZOROWAŁ I NADZORUJE NCBIR - ogromne nieprawidłowości - Kryje Pan Gowin poprzedników o obecnych którzy sprawują włądze w NCBiR. Kryje to również jego rawa ręką Pani Emilewicz.
 • "roztoczanin" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 14:55:12 napisał:
  Co Pan Gowin ma wspólnego z Zamościem ??? Panie Prezydencie Wnuk - WSTYD być przychylnym człowiekowi takiemu jak Gowin ( czyt. NCBiR ) - proszę być niezależnym i wygrać wybory. Udowodni Pan że nie potrzeba poparcia Partii żadnej.
 • "observer" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 15:00:24 napisał:
  do roztoczanina - popieram, ja też jestem z Partii żadnej i popieram AW,
 • "as" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 18:52:56 napisał:
  Gowin był już w kilku partiach ze wszystkich wychodził po zdradzie , dla kariery i kasy w kolejnej partii. To tylko kwestia czasu kiedy PiSowi wbije nóż w plecy kto raz zdradził będzie zdradzał zawsze.GOnić takich Gowinów z polityki to zwykły koniunkturalista.
 • "xavier" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 19:25:22 napisał:
  Nie ufam przechrztom politycznym!
 • "aaa" dnia 19 grudnia 2017 o godzinie 7:18:45 napisał:
  Jak dotychczas Gowin nie zrobił niczego dla szkolnictwa wyższego w kraju. Dalej to ostoja dla klanów rodzinno-towarzyskich i blokowanie osób ambitnych. Tytuły nadają sobie kolesie, wystarczy mieć plecy. Kiedy wreszcie tytuły naukowe będzie dostawało się za osiągnięcia/wynalazki a nie za tworzenie ton papieru? Wstyd Panie Gowin że siedzi Pan na tym stołku i bierze pieniążki z naszych podatków. Czas do roboty bo za dwa lata może być nieciekawie.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z zamoscia
No cóż, szczebrzeszyńsko-zwierzyński...
Roman 202
Co wy piszecie przez opieszałość ZSL ...
eljot
wie ktoś co się dzieje z Daszkiewiczem...
KL
Widzę, że Zamość dalej brnie w krety...
Zamość
"Król jest nagi". Rozczarowany-zgadzam ...
Rozczarowany
Jakiś czas temu na koncepcjach GDDKiA o...
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat