R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara18 grudnia 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Spotkanie z Jarosławem Gowinem

Jarosław Gowin, konwencja w Lublinie, foto: jgowin.pl

Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego, lider partii Porozumienie Jarosław Gowin spotka się dzisiaj z mieszkańcami Zamościa.

Spotkanie odbędzie się o godz. 18.30 w sali Consulatus zamojskiego ratusza.

Przypomnijmy, że 4 listopada odbył się kongres Polski Razem, na którym ogłoszono, że partia poszerza formułę i będzie nosić nazwę Porozumienie. Jarosław Gowin wyjaśniał też, że Porozumienie chce być “uczciwą umową” między obywatelami i ich przedstawicielami: radnymi, wójtami, burmistrzami, prezydentami, posłami i senatorami, ministrami. Zadeklarował, że jego ugrupowanie będzie “ciężko pracować” dla Polski oraz że będzie ją dalej “konsekwentnie i głęboko zmieniać”.

W skład Rady Samorządowej partii Porozumienie wszedł prezydent Zamościa, Andrzej Wnuk.

Porozumienie ma być partią konserwatywną w sferze światopoglądowej, odwołująca się do tradycyjnych wartości chrześcijańskich oraz popierającą wolny rynek w sferze gospodarczej.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Zamościanin" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 13:26:45 napisał:
  Mam nadzieję, że nikt nie przyjdzie na spotkanie z tym człowiekiem, który stracił twarz po tym jak głosując "za" był "przeciw". Szczyt żenady został przekroczony.
  R E K L A M A
 • "antyGowin" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 14:52:04 napisał:
  BYŁ ministrem Sprawiedliwości za PO - Krył wszystkie ich przekręty. Ni e dokonał żadnych zmian za PO. NADZOROWAŁ I NADZORUJE NCBIR - ogromne nieprawidłowości - Kryje Pan Gowin poprzedników o obecnych którzy sprawują włądze w NCBiR. Kryje to również jego rawa ręką Pani Emilewicz.
 • "roztoczanin" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 14:55:12 napisał:
  Co Pan Gowin ma wspólnego z Zamościem ??? Panie Prezydencie Wnuk - WSTYD być przychylnym człowiekowi takiemu jak Gowin ( czyt. NCBiR ) - proszę być niezależnym i wygrać wybory. Udowodni Pan że nie potrzeba poparcia Partii żadnej.
 • "observer" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 15:00:24 napisał:
  do roztoczanina - popieram, ja też jestem z Partii żadnej i popieram AW,
 • "as" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 18:52:56 napisał:
  Gowin był już w kilku partiach ze wszystkich wychodził po zdradzie , dla kariery i kasy w kolejnej partii. To tylko kwestia czasu kiedy PiSowi wbije nóż w plecy kto raz zdradził będzie zdradzał zawsze.GOnić takich Gowinów z polityki to zwykły koniunkturalista.
 • "xavier" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 19:25:22 napisał:
  Nie ufam przechrztom politycznym!
 • "aaa" dnia 19 grudnia 2017 o godzinie 7:18:45 napisał:
  Jak dotychczas Gowin nie zrobił niczego dla szkolnictwa wyższego w kraju. Dalej to ostoja dla klanów rodzinno-towarzyskich i blokowanie osób ambitnych. Tytuły nadają sobie kolesie, wystarczy mieć plecy. Kiedy wreszcie tytuły naukowe będzie dostawało się za osiągnięcia/wynalazki a nie za tworzenie ton papieru? Wstyd Panie Gowin że siedzi Pan na tym stołku i bierze pieniążki z naszych podatków. Czas do roboty bo za dwa lata może być nieciekawie.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny