R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara18 grudnia 2017

Zamość: Spotkanie z Jarosławem Gowinem

Jarosław Gowin, konwencja w Lublinie, foto: jgowin.pl

R E K L A M A    B O A R D

Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego, lider partii Porozumienie Jarosław Gowin spotka się dzisiaj z mieszkańcami Zamościa.

Spotkanie odbędzie się o godz. 18.30 w sali Consulatus zamojskiego ratusza.

Przypomnijmy, że 4 listopada odbył się kongres Polski Razem, na którym ogłoszono, że partia poszerza formułę i będzie nosić nazwę Porozumienie. Jarosław Gowin wyjaśniał też, że Porozumienie chce być “uczciwą umową” między obywatelami i ich przedstawicielami: radnymi, wójtami, burmistrzami, prezydentami, posłami i senatorami, ministrami. Zadeklarował, że jego ugrupowanie będzie “ciężko pracować” dla Polski oraz że będzie ją dalej “konsekwentnie i głęboko zmieniać”.

W skład Rady Samorządowej partii Porozumienie wszedł prezydent Zamościa, Andrzej Wnuk.

Porozumienie ma być partią konserwatywną w sferze światopoglądowej, odwołująca się do tradycyjnych wartości chrześcijańskich oraz popierającą wolny rynek w sferze gospodarczej.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Zamościanin" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 13:26:45 napisał:
  Mam nadzieję, że nikt nie przyjdzie na spotkanie z tym człowiekiem, który stracił twarz po tym jak głosując "za" był "przeciw". Szczyt żenady został przekroczony.
  15
  3
 • R E K L A M A
 • "antyGowin" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 14:52:04 napisał:
  BYŁ ministrem Sprawiedliwości za PO - Krył wszystkie ich przekręty. Ni e dokonał żadnych zmian za PO. NADZOROWAŁ I NADZORUJE NCBIR - ogromne nieprawidłowości - Kryje Pan Gowin poprzedników o obecnych którzy sprawują włądze w NCBiR. Kryje to również jego rawa ręką Pani Emilewicz.
  10
  0
 • "roztoczanin" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 14:55:12 napisał:
  Co Pan Gowin ma wspólnego z Zamościem ??? Panie Prezydencie Wnuk - WSTYD być przychylnym człowiekowi takiemu jak Gowin ( czyt. NCBiR ) - proszę być niezależnym i wygrać wybory. Udowodni Pan że nie potrzeba poparcia Partii żadnej.
  9
  3
 • "observer" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 15:00:24 napisał:
  do roztoczanina - popieram, ja też jestem z Partii żadnej i popieram AW,
  7
  3
 • "as" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 18:52:56 napisał:
  Gowin był już w kilku partiach ze wszystkich wychodził po zdradzie , dla kariery i kasy w kolejnej partii. To tylko kwestia czasu kiedy PiSowi wbije nóż w plecy kto raz zdradził będzie zdradzał zawsze.GOnić takich Gowinów z polityki to zwykły koniunkturalista.
  10
  0
 • "xavier" dnia 18 grudnia 2017 o godzinie 19:25:22 napisał:
  Nie ufam przechrztom politycznym!
  8
  1
 • "aaa" dnia 19 grudnia 2017 o godzinie 7:18:45 napisał:
  Jak dotychczas Gowin nie zrobił niczego dla szkolnictwa wyższego w kraju. Dalej to ostoja dla klanów rodzinno-towarzyskich i blokowanie osób ambitnych. Tytuły nadają sobie kolesie, wystarczy mieć plecy. Kiedy wreszcie tytuły naukowe będzie dostawało się za osiągnięcia/wynalazki a nie za tworzenie ton papieru? Wstyd Panie Gowin że siedzi Pan na tym stołku i bierze pieniążki z naszych podatków. Czas do roboty bo za dwa lata może być nieciekawie.
  3
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Prezes - hejterzy byli, są i będą, he...
Prezes
Wiele osób tak jedzie dyr P Welczu, a j...
Stasieniek zza ...
Nowoczesna i Nowoczesna, a co tam u mist...
Ja słuchałem tylko ostatnie 15 min to ...
Winny hejter
Co tam Pan Welcz mądrego powiedział w ...
Jak ktoś jest zimą do wzięcia, to zna...
viki
Skomentowałem - gdzie treść? Cenzura ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny