R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja22 listopada 2017 FACEBOOK | 4468 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy ()

Zamość: Słodycze i zabawki dla najmłodszych z rodzin zastępczych

Słodycze, foto; pixabay..com
R E K L A M A    B O A R D


W tym roku pracownicy Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu po raz 6 zaprosili Świętego Mikołaja do pomocy w rozdawaniu prezentów dla swoich podopiecznych.

Aby jednak Święty Mikołaj przygotował upominki niezbędna jest pomoc zamościan, którzy akcję wesprzeć mogą słodyczami, wyrobami cukierniczymi i zabawkami. Zebrane dary trafią do dzieci wychowujących się w rodzinach zastępczych oraz dzieci pochodzących z rodzin przeżywających trudności opiekuńczo – wychowawcze z terenu Miasta Zamość.

Chętni do przyłączenia się do akcji słodycze i zabawki dostarczyć mogą do siedziby Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu przy ulicy Bolesława Prusa 2 na zamojskiej Karolówce.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Oburzona" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 19:21:12 napisał:
  Coś mi tu nie gra... Rodziny zastępcze dostają naprawdę duże pieniądze na opiekę nad przysposobionymi dziećmi. Jestem pewna, że jest to dużo więcej, niż ma przeciętny rodzic. Poza tym mają też 500+ i jeszcze dziadujecie dla nich o słodycze, datki? Jeżeli tak nie jest - to proszę SPROSTOWAĆ. Irytujące są te wszelkie zbiórki: 500+ - to naprawdę spory zastrzyk gotówki dla rodziny i chyba jest po to, żeby nie wyciągać ręki do DOBRYCH ludzi. rozumiem choroba, klęska żywiołowa - ale rodzina zastępcza? Sieroty społeczne? Żenada....
  2
  0
  R E K L A M A
 • "LiLa" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 21:21:54 napisał:
  Zawsze tak jest... Czasami najubożsi dają "wdowi grosz", bo myślą, że dla bardziej potrzebujących, a tymczasem ci mają więcej niż darczyńcy....
  1
  0
 • "Zam" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 23:41:36 napisał:
  @oburzona Masz rację, na dziecko w rodzinie zastępczej państwo płaci 1000zł. Dostają też 500+. To w sumie 1500 co miesiąc na 1 dziecko. Jeśli adoptujesz nie dostajesz tych pieniędzy. Dziecko adoptowane jest jak rodzone. A jeśli jest pierwsze to nawet nie ma 500+. Ludziom z 2 pensji po zrobieniu opłat zostaje mniej na życie niż tym na opiece społecznej.I ja mam jeszcze dalej im dawać? I kto tu jest tak naprawdę biedny.
  1
  1
 • "." dnia 24 listopada 2017 o godzinie 10:31:10 napisał:
  Czyli z tego co piszecie, 500 + to kolejne dodatkowe wsparcie dla takich rodzin?
  1
  0
 • "Oburzona 2" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 18:45:45 napisał:
  Też jestem oburzona, bo: wiem, że na każde adoptowane dziecko jest 100 zł, na drugie 500+, a matka zastępcza ma normalne wynagrodzenie (ok. 2000) i odprowadzane składki, tak jakby pracowała. I naprawdę stać ją i na cukierki i na zabawki.
  0
  0
 • "Oburzona 2" dnia 25 listopada 2017 o godzinie 18:46:30 napisał:
  Oczywiście ma być 1000 zł, a nie 100
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
.
Koszulki z Ronaldo sprzedały się w lic...
do ciekawe
czy jednym z prezesów ogródków nie je...
Komedia
Dolol sieniawa wioska i 3 tys mieszlanco...
Antykibic
Jestem podbudowany tym wynikiem....
zamoscianin
Czyli co, nacjonalizacja? Tęsknisz za k...
zamoscianin
Niektórzy płaczą, że na Starym Mieś...
zamoscianin
Konkretnie kto? Z imienia i nazwiska....
zamoscianin
A Twoim zdaniem co innego ma zrobić mia...
Antykibic
Ile wydano w Hetmanie na transfery?...
zamoscianin
Robert Marchwiany w swoim ostatnim felie...
Ja
Mateusz Prusa mogliby pozyskać na bramk...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny