Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara8 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: SLD będzie miało nowego szefa

R E K L A M A    B O A R D

Zamojska organizacja SLD wybierze wkrótce nowego przewodniczącego.

Dotychczasowy szef Rady Miejskiej Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Zamościu, Roman Podświadek, złożył rezygnację ze stanowiska. Funkcję przewodniczącego sprawował on od jesieni 2017 r. O jego wyborze pisaliśmy TUTAJ.

W najbliższym czasie przewidziane jest zgromadzenie ogólne członków organizacji miejskiej SLD, które wybierze nowego przewodniczącego. Inauguracją nowego przewodnictwa będzie spotkanie z marszałkiem Jerzym Wenderlichem.- powiedziała nam wiceprzewodnicząca RM SLD w Zamościu, Agnieszka Klimczuk.

Przed nowym szefem zamojskiego SLD spore wyzwanie – wybory samorządowe, a za rok parlamentarne. Czy zamojskie SLD w jesiennych wyborach wystartuje w koalicji, czy tez samodzielnie? Tego dowiemy się wkrótce od nowego szefa Sojuszu w Hetmańskim Grodzie.

 

 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 9.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "L." dnia 8 maja 2018 o godzinie 9:12:21 napisał:
  Co dalej z województwem zamojskim?
  R E K L A M A
 • "lewicowy" dnia 8 maja 2018 o godzinie 9:34:48 napisał:
  To się Roman nabył przewodniczącym.
 • "ja" dnia 8 maja 2018 o godzinie 11:07:07 napisał:
  1 maja, na podcieniach ul. Staszica (tam gdzie była kiedyś tablica R. Luksemburg) można było zaobserwować "dziwną", ale jednak współpracę SLD z KOD-em (post-KOD-em), a nawet działaczami S". Co wy na to?
  • "K." dnia 8 maja 2018 o godzinie 12:13:14 napisał:
   Koryto jest jedno, świń chętnych do żarcia dużo.
 • "observer" dnia 8 maja 2018 o godzinie 11:08:01 napisał:
  Cóż - miłość niejedno ma imię. powodzenia.
 • "k" dnia 10 maja 2018 o godzinie 9:40:26 napisał:
  Zamojskie SLD jak nie pozbędzie się paru twardogłowych działaczy i radnych którzy to działają na szkodę organizacji. To moim zdaniem nie doczeka do wyborów samorządowych.Spowodowane jest to brakiem porozumienia środowisk lewicowych w Zamościu. Dużą winą za to należy obarczyć SLD. Ponieważ działacze i radni stawiają nade wszystko na prywatę i nie interesuje ich dobro organizacji.
 • "Mieszkaniec" dnia 10 maja 2018 o godzinie 10:05:04 napisał:
  SLD pachołki Moskwy

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z zamoscia
No cóż, szczebrzeszyńsko-zwierzyński...
Roman 202
Co wy piszecie przez opieszałość ZSL ...
eljot
wie ktoś co się dzieje z Daszkiewiczem...
KL
Widzę, że Zamość dalej brnie w krety...
Zamość
"Król jest nagi". Rozczarowany-zgadzam ...
Rozczarowany
Jakiś czas temu na koncepcjach GDDKiA o...
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat