Sport | ZamośćRedakcja1 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Zamość: Skiba w Hetmanie

Defensywny pomocnik Michał Skiba został pierwszym wzmocnieniem Hetmana w letnim okienku transferowym. 26-letni zawodnik związał się z klubem rocznym kontraktem.

Maszyna transferowa ruszyła. Nowy nabytek Hetmana, Michał Skiba przez całą swoją przygodę z piłką reprezentował Tomasovię Tomaszów Lubelski. Nowy gracz Hetmana ma 26 lat i jest zawodnikiem, który z powodzeniem radzi sobie na kilku pozycjach. W Tomasovii występował najczęściej w roli defensywnego środkowego pomocnika, ale  wcześniej Skiba zbierał bardzo dobre recenzje, grając jako lewy obrońca lub stoper.

Piłkarze treningi rozpoczną 10 lipca. Poniżej publikujemy terminarz sparingów.

14 lipca – Sokół Sieniawa

21 lipca – Avia Świdnik

28 lipca – Chełmianka Chełm

4 sierpnia – Unia Hrubieszów

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "KoT" dnia 1 lipca 2018 o godzinie 12:09:24 napisał:
  Prosze mi powiedzieć: 1) Jak to teraz będzie bez Dyrektora Sportowego ? 2)Ciekawe o ile podrożeje wkrótce cukier z Werbkowic???
  R E K L A M A
 • "kibic" dnia 1 lipca 2018 o godzinie 14:46:04 napisał:
  Za Palucha można pozyskać Sebastiana Sobolaka króla strzelców IV ligi podkarpackiej 22 bramki, jego klub LKS Pisarowce nie przystąpi do rozgrywek.
 • "Pint" dnia 3 lipca 2018 o godzinie 17:11:18 napisał:
  Nikt do Hetman z Pisarowiec nie przyjdzie. Tamten klub to było eldorado, w zimie zawodnicy polecieli na obóz do Turcji, a większość tamtych zawodników przechodzi do Sanoka, tak samo jak prezes, dlatego nie przystąpią do rozgrywek. Wiadomo już kto na 100% zostaje, a kto odchodzi z Hetmana?
 • "No coz" dnia 4 lipca 2018 o godzinie 8:25:52 napisał:
  A Norbert Myszka juz u Bozyka w CH. Kolejny zdolny 20 latek ,nasz wychowanek zagra i na pewno rozwinie sie po za Zamosciem. No ale dla H byl za slaby....
 • "kibic" dnia 4 lipca 2018 o godzinie 11:53:47 napisał:
  Myszka najprawdopodobniej chce grać w wyższej lidze , gdyby Hetman grał w III lidze wróciłby tutaj. Dlatego trzeba zrobić wszystko żeby w końcu awansować do III ligi. W tym sezonie nadarza się okazja bo nikt nie spadł, Lewart i Tomasovia doznały osłabień , Górnik II nie może awansować grzechem byłoby tej sytuacji nie wykorzystać. Myślę że w tym sezonie najgroźniejszym rywalem może być Lublinianka.
 • "x" dnia 4 lipca 2018 o godzinie 12:14:15 napisał:
  Bonin odchodzi z Łęcznej dobry strzelec wprawdzie stary ale na IV tą ligę mógłby być królem strzelców, wymagań za wielkich pewnie już nie ma, na rok można by go zakontraktować. Palucha spokojnie by zastąpił.
 • "antykibic" dnia 5 lipca 2018 o godzinie 22:07:03 napisał:
  Transfery w Hetmanie nie są potrzebne, wręcz szkodzą tej drużynie. Byk kiedyś sen zwany Kadexem, gdzie faktycznie pojawiła się szansa na grę w Ekstraklasie.
  . O co w zasadzie gra Hetman? Czy utrzymanie dotychczasowego status quo nie można osiągnąć przy minimalnej liczbie transferów w oparciu o własnych wychowawankow?
  o nic, czy przeprowadzone transfery gwarantują tej drużynie coś więcej niż awans? Przecież tak na prawdę, gra w trzeciej lidze to gra na czwartym poziomie rozgrywek. Czy Hetman ma szansę na coś więcej niż np.dobra gra w Pucharze Polski?
 • "Antykibic" dnia 6 lipca 2018 o godzinie 2:20:37 napisał:
  Polityka transferowa ma ciągnąc, windować klub do góry - tą górą jest awans na wyższy szczebel rozgrywek - cel ostateczny i podstawowy to Ekstraklasa i gra w Europejskich Pucharach. W sporcie liczy się zwycięstwo.
  Jeżeli ten warunek nie jest spełniony i nie zostanie spełniony to nic się nie zmieni. Kibice Hetmana żyją awansem do 3 ligi sprzed 4 lat - jednak tamten awans to nie tylko zasługa dobrej końcówki, ale również tego, że rywale potracili punkty, trochę było szczęścia - wszystkiego po trosze. . Hetman awansował, ale w trzeciej lidze nie szło mu za dobrze - a przecież to czwarty poziom rozgrywek.
  Swego czasu był sen Hetmana zwany Kadeksem, ten sen to była realna ekstraklasa, ale sen się skończył i pozostała szara ligowa rzeczywistość.
  Warto wrócić do tamtych czasów, to były czasy największej potęgi Hetmana. Wrócić po to aby opracować nową receptę na sukces.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama