nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja3 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy

Zamość: Skarga Szpitala Wojewódzkiego na Uchwałę Rady Miasta Zamość

Szpital Papieski w Zamościu. Fot. R. Moteka

Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II skarży Uchwałę Rady Miasta w sprawie rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie miasta Zamość.

20 sierpnia odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta w sprawie przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie skargi Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu z dnia 24 lipca 2018r. znak: DR.0612.29.08041.2018 na Uchwałę Nr XLII/529/2018 Rady Miasta Zamość z dnia 25 czerwca 2018r. w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie miasta Zamość w roku 2018.

Nadzwyczajna XLIII sesja Rady Miasta Zamość VII kadencji odbędzie się o godz.15.00 w sali Consulatus w zamojskim Ratuszu.

O uchwale pisaliśmy TUTAJ

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Jan" dnia 3 sierpnia 2018 o godzinie 7:42:16 napisał:
  Artykuł nie wiadomo właściwie o czym. Może byście napisali czego dotyczyła ta uchwała?
  R E K L A M A
  • "ZOMBIE" dnia 3 sierpnia 2018 o godzinie 9:39:45 napisał:
   CZŁOWIEKU!!!! weź się nie pogrążaj, w pierwszym zdaniu jest napisane, tytuł tylko przeczytałeś czy co? Z czytania ze zrozumieniem chyba była pałka w szkole.
 • "ak" dnia 3 sierpnia 2018 o godzinie 11:32:42 napisał:
  "Zombi", informacja że spór dotyczy godzin otwarcia aptek jest żadną informacją. Ważne jest, co konkretnie Szpitalowi się w uchwale nie podoba.
 • "Masakra" dnia 3 sierpnia 2018 o godzinie 12:51:16 napisał:
  W artykule zabrakło najważniejszej informacji -czego konkretnie dotyczy spór. "Godziny aptek" to żadna informacja. Mam wrażenie że ktoś zrobił kopiuj-wklej bez rzetelnego zgłębienia tematu.
 • "GetBack" dnia 3 sierpnia 2018 o godzinie 15:12:27 napisał:
  ekspercik z zamościa w każdej dziedzinie się odezwał...
 • "Jacob" dnia 3 sierpnia 2018 o godzinie 22:45:05 napisał:
  No i co z tego, że odbędzie się ta nadzwyczajna sesja RM w sprawie przekazania skargi do WSA... Przecież to tylko formalność. Ustawodawca tak przewidział, że skarżący wnosi skargę do WSA za pośrednictwem organu, który ową decyzję/uchwałę wydał. Więc zebranie rady jest tylko formalnością bo skargę muszą przekazać i tak i tak, a jak by tego nie zrobili to grozi za to odpowiedzialność prawna :P
 • "zamojski obserwator" dnia 4 sierpnia 2018 o godzinie 19:36:13 napisał:
  Dla tych, którym się nie chciało zapoznać z pełną informacją to geniusze z RM ustalili, że w niedziele będą czynne następujące apteki: na Wyszyńskiego 3, na Przemysłowej 10 i Lwowskiej 56 czyli w Carrefour. Szczególnie będzie przydatna w niedziele objęte zakazem handlu. W każdym normalnym mieście czynne są apteki przy szpitalach, tam gdzie jest dyżur lekarzy, by chory nie fruwał w poszukiwaniu leków. W Zamościu RM nie bierze pod uwagę wygody mieszkańców tylko kieruje się innymi priorytetami. Nie chcę myśleć, że interesem "znajomych Króliczka"
  • "zamoscianin" dnia 6 sierpnia 2018 o godzinie 23:07:53 napisał:
   Czyją własnością jest apteka w szpitalu?
  • "zamoscianin" dnia 6 sierpnia 2018 o godzinie 23:12:26 napisał:
   Wyszyńskiego 3 to nie jest żadna galeria ani sklep wielkopowierzchniowy, to apteka, do tej pory czynna była przez cały tydzień od 8 do 20, 7 dni w tygodniu, teraz będzie czynna na okrągło. Masz taką wiedzę, więc pewnie też wiesz o tym, że wszyscy radni byli za. Może powiedz, które apteki walczyły o to, żeby pracować przez całą dobę 7 dni w tygodniu?
 • "ak" dnia 4 sierpnia 2018 o godzinie 21:21:38 napisał:
  Argumentacja "zamojskiego obserwatora" byłaby zasadna, gdyby nie to, że ocena merytoryczna uchwały nie leży w kompetencjach sądu. Sąd może oceniać uchwałę jedynie pod kontem jej zgodności z prawem.
 • "do zamojski obserwator" dnia 5 sierpnia 2018 o godzinie 8:15:14 napisał:
  z tego co mi mówiono, to apteka przy szpitalu nowym sama zrezygnowała z dyżurów a inne sie zgłosiły do tych dyżurów; zanim się obwini kogoś np. RM to trzeba być zorientowanym że małym aptekom ponoć to nie na rękę- koszty
 • "Tofik" dnia 10 sierpnia 2018 o godzinie 16:57:26 napisał:
  Wydawało mi się że złodziej Mielcarek powie publicznie co zrobił ze szpitalną pralnią ?
 • "hanna" dnia 10 sierpnia 2018 o godzinie 21:18:21 napisał:
  A co to dzieje się z vickiem?
  R E K L A M A

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
nareszcie
fajnie ze sa wreszcie komentarze, moze w...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama