R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja3 sierpnia 2018 FACEBOOK | 5210 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy

Zamość: Skarga Szpitala Wojewódzkiego na Uchwałę Rady Miasta Zamość

Szpital Papieski w Zamościu. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II skarży Uchwałę Rady Miasta w sprawie rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie miasta Zamość.

20 sierpnia odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta w sprawie przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie skargi Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu z dnia 24 lipca 2018r. znak: DR.0612.29.08041.2018 na Uchwałę Nr XLII/529/2018 Rady Miasta Zamość z dnia 25 czerwca 2018r. w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie miasta Zamość w roku 2018.

Nadzwyczajna XLIII sesja Rady Miasta Zamość VII kadencji odbędzie się o godz.15.00 w sali Consulatus w zamojskim Ratuszu.

O uchwale pisaliśmy TUTAJ

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Jan" dnia 3 sierpnia 2018 o godzinie 7:42:16 napisał:
  Artykuł nie wiadomo właściwie o czym. Może byście napisali czego dotyczyła ta uchwała?
  R E K L A M A
  • "ZOMBIE" dnia 3 sierpnia 2018 o godzinie 9:39:45 napisał:
   CZŁOWIEKU!!!! weź się nie pogrążaj, w pierwszym zdaniu jest napisane, tytuł tylko przeczytałeś czy co? Z czytania ze zrozumieniem chyba była pałka w szkole.
 • "ak" dnia 3 sierpnia 2018 o godzinie 11:32:42 napisał:
  "Zombi", informacja że spór dotyczy godzin otwarcia aptek jest żadną informacją. Ważne jest, co konkretnie Szpitalowi się w uchwale nie podoba.
 • "Masakra" dnia 3 sierpnia 2018 o godzinie 12:51:16 napisał:
  W artykule zabrakło najważniejszej informacji -czego konkretnie dotyczy spór. "Godziny aptek" to żadna informacja. Mam wrażenie że ktoś zrobił kopiuj-wklej bez rzetelnego zgłębienia tematu.
 • "GetBack" dnia 3 sierpnia 2018 o godzinie 15:12:27 napisał:
  ekspercik z zamościa w każdej dziedzinie się odezwał...
 • "Jacob" dnia 3 sierpnia 2018 o godzinie 22:45:05 napisał:
  No i co z tego, że odbędzie się ta nadzwyczajna sesja RM w sprawie przekazania skargi do WSA... Przecież to tylko formalność. Ustawodawca tak przewidział, że skarżący wnosi skargę do WSA za pośrednictwem organu, który ową decyzję/uchwałę wydał. Więc zebranie rady jest tylko formalnością bo skargę muszą przekazać i tak i tak, a jak by tego nie zrobili to grozi za to odpowiedzialność prawna :P
 • "zamojski obserwator" dnia 4 sierpnia 2018 o godzinie 19:36:13 napisał:
  Dla tych, którym się nie chciało zapoznać z pełną informacją to geniusze z RM ustalili, że w niedziele będą czynne następujące apteki: na Wyszyńskiego 3, na Przemysłowej 10 i Lwowskiej 56 czyli w Carrefour. Szczególnie będzie przydatna w niedziele objęte zakazem handlu. W każdym normalnym mieście czynne są apteki przy szpitalach, tam gdzie jest dyżur lekarzy, by chory nie fruwał w poszukiwaniu leków. W Zamościu RM nie bierze pod uwagę wygody mieszkańców tylko kieruje się innymi priorytetami. Nie chcę myśleć, że interesem "znajomych Króliczka"
  • "zamoscianin" dnia 6 sierpnia 2018 o godzinie 23:07:53 napisał:
   Czyją własnością jest apteka w szpitalu?
  • "zamoscianin" dnia 6 sierpnia 2018 o godzinie 23:12:26 napisał:
   Wyszyńskiego 3 to nie jest żadna galeria ani sklep wielkopowierzchniowy, to apteka, do tej pory czynna była przez cały tydzień od 8 do 20, 7 dni w tygodniu, teraz będzie czynna na okrągło. Masz taką wiedzę, więc pewnie też wiesz o tym, że wszyscy radni byli za. Może powiedz, które apteki walczyły o to, żeby pracować przez całą dobę 7 dni w tygodniu?
 • "ak" dnia 4 sierpnia 2018 o godzinie 21:21:38 napisał:
  Argumentacja "zamojskiego obserwatora" byłaby zasadna, gdyby nie to, że ocena merytoryczna uchwały nie leży w kompetencjach sądu. Sąd może oceniać uchwałę jedynie pod kontem jej zgodności z prawem.
 • "do zamojski obserwator" dnia 5 sierpnia 2018 o godzinie 8:15:14 napisał:
  z tego co mi mówiono, to apteka przy szpitalu nowym sama zrezygnowała z dyżurów a inne sie zgłosiły do tych dyżurów; zanim się obwini kogoś np. RM to trzeba być zorientowanym że małym aptekom ponoć to nie na rękę- koszty
 • "Tofik" dnia 10 sierpnia 2018 o godzinie 16:57:26 napisał:
  Wydawało mi się że złodziej Mielcarek powie publicznie co zrobił ze szpitalną pralnią ?
 • "hanna" dnia 10 sierpnia 2018 o godzinie 21:18:21 napisał:
  A co to dzieje się z vickiem?
  R E K L A M A

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny