R E K L A M A

Z I P

Prawo i Biznes | ZamośćRedakcja27 grudnia 2017 FACEBOOK | 3994 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Zamość: Serwis Invest in Zamość przyjazny inwestorom

Fragment strony "Invest in Zamość"

R E K L A M A    B O A R D

Miasto Zamość znalazło się wśród trzech gmin wyróżnionych w 2017 roku przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu za prowadzenie przyjaznych inwestorom stron internetowych.

Strona internetowa jest podstawowym źródłem pozyskiwania informacji przez potencjalnego inwestora o atutach prowadzenia działalności biznesowej w danej lokalizacji. Niekiedy to wręcz pierwszy kontakt z Polską i regionem.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu prowadzi proces stałego monitorowania jakości portali samorządów pod kątem doboru i dostępu treści dla potencjalnych klientów biznesowych z Polski i zagranicy.  W oparciu o długoletnią współpracę z inwestorami z całego świata, zwłaszcza na bazie pytań, które są zadawane przez biznes odnośnie potencjału wybranych lokalizacji, PAIH opracowała pięć kluczowych bloków informacyjnych, które jednostka samorządu terytorialnego powinna komunikować za pośrednictwem własnej strony internetowej.

Są wśród nich takie informacje, jak: lokalizacja i skomunikowanie miejscowości, dane o działających w województwie strefach ekonomicznych, parkach naukowo-technologicznych, inkubatorach przedsiębiorczości, sektorach „wysokiej szansy” dla biznesu, czy wykazy lokalnych instytucji okołobiznesowych.

Agencja stworzyła wzorzec zakładki internetowej, która powinna znaleźć się na stronie internetowej każdego samorządu, starającego się o pozyskanie inwestorów. Kwestia dotyczy w szczególności gmin. Samorządy, które w ramach projektu Invest in Gmina zdecydują się wdrożyć opracowany przez PAIH wzorzec zakładki inwestycyjnej, są poddawane audytowi.

Po osiągnięciu co najmniej 85% zgodności ze wzorcem, otrzymują od PAIH certyfikat „Wzorcowego, gminnego portalu internetowego przyjaznego dla inwestora”. Istotną korzyścią ze wdrożenia wzorca będzie wejście takiej gminy do powstającego obecnie w PAIH Generatora ofert inwestycyjnych – ogólnopolskiej bazy najlepszych i aktualnie dostępnych lokalizacji inwestycyjnych: https://baza.paih.gov.pl .

W 2017 roku najwyższy poziom zakładek internetowych poświęconych inwestorom zaprezentowały gminy: Bobolice (woj. zachodniopomorskie), Miłomłyn (woj. warmińsko – mazurskie) i Zamość (woj. lubelskie).

Projekt Invest in Gmina jest realizowany od 2013 roku.

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "zmc" dnia 27 grudnia 2017 o godzinie 11:16:03 napisał:
    Przykro o tym pisać ale w Zamościu nikt nie zainwestuje. Tu nie ma ludzi zdolnych do pracy w przemyśle. Dlatego nadal będą budować w Mielcu, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, czy nawet Janowie i Biłgoraju bo tam jest kadra techniczna mająca pojęcie o utrzymaniu ruchu maszyn i urządzeń. W Zamościu są co najwyżej sprzedawcy, ochroniarze i gryzipiórki. Nie zmieni się to jeśli na PWSZ głównym kierunkiem będzie politologia, pedagogika, bezpieczeństwo narodowe, czy OLIGOFRENOPEDAGOGIKA!!??? . Nic nie pomoże temu jeśli w technikach będą tworzone klasy mundurowe. Odbudowa przemysłu w Polsce następuje i będzie następowała. Niestety Zamość przez głupotę swoich włodarzy ten industrialny renesans ominie szerokim łukiem.
    8
    1
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Hm 9 minut temu
Najważniejsze to utrzymywać ciemnotę ...
. 14 minut temu
Ile kosztuje bilet BUS z Zamościa do Lu...
ad111 28 minut temu
A już się martwiłem, że trochę dłu...
KIBIC 35 minut temu
Kolejny sukces normalnie! Poza sportowym...
Zm 38 minut temu
Tak naprawde to przydal by sie nowy stad...
Kto 58 minut temu
Masz racje ja mysle ze w koncu nastanie ...
Na mnie i wielu
Zachęty tego pana działają w drugą s...
Gabriela Korkos...
Damy radę :)...
Gabriela Korkos...
Komentarz cały czas jest dostępny: ...
wołek
Szanowna władzo jeszcze trzeba im dorz...
Lbn
Nie czepiaj się Padwy a Osiru, jest prz...
realista
Jakie to Polskie, pod płaszczykiem anon...
Janek
Dokładnie tak! Zastanówmy się, ile za...
PR
Frekwencja dopisała szkoda, ze tylko zb...
z_boku
@"anty" - skąd mam wiedzieć czy nas st...
z_boku
Zbiórka pieniędzy bez wcześniejszego ...
anty
czy nas stać na utrzymanie Hetmana? Je...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny