Flesz | Galerie | ZamośćRedakcja23 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny [FOTO][VIDEO]

R E K L A M A    B O A R D

23 sierpnia odbyło się spotkanie dla pieszych i rowerzystów 60+. W spotkaniu wzięli udział zamojscy i lubelscy policjanci oraz eksperci ruchu drogowego.

Zaprezentowane zostały filmy dedykowane akcji, a prelegenci wskazali zagrożenia na drodze oraz sposoby ich unikania.

Aspirant sztabowy Marek Świszcz z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, opowiedział o przepisach oraz zasadach poprawnego poruszania się pieszych i rowerzystów w strefach zabudowanych i niezabudowanych oraz o konieczności używania odblasków. Pani komisarz Agnieszka Łoś z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, zwróciła szczególną uwagę seniorów na widoczność pieszych, rowerzystów i motorowerzystów w nocy, oraz znaczenie odblasków – które przede wszystkim służą naszemu bezpieczeństwu. Sierżant sztabowy Dariusz Podkowiak z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zaprezentował obecnym postawy i gesty wykonywane przez policjanta kierującego ruchem, objaśnił również ich znaczenie.

Otrzymaliśmy filmy dedykowane akcji nagrane przez Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie, zachęcamy do ich obejrzenia:

Celem akcji „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny” jest podniesienie bezpieczeństwa na drodze pieszych i rowerzystów 60+.

Każdy z Seniorów który na spotkanie przyjechał rowerem mógł też bezpłatnie dokonać przeglądu swoich „dwóch kółek” oraz doposażyć rower w obowiązkowe światła, dzwonki i odblaski.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
KL
Rafał był i jest najlepszy! Nie ma co ...
Sławek
Sławek, on dwoma rękoma głosował za ...
Thomas
[b]Żelazko głosuję na Żelazko :) [b...
Thomas vel Sail...
Chłopaki dają czadu jak Elvis. Szkoda ...
I co może być złego w tym, że Prezyd...
zamościak
To już naszych młodych piłkarzy nie m...
TORRES20400
Po pierwsze, najserdeczniejsze życzenia...
Redakcja roztoc...
Czy „Kubel” pyta o komentarze pod in...
Kubel
Co to usunięto wszystkie komentarze -b...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018