Flesz | Galerie | ZamośćRedakcja23 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny [FOTO][VIDEO]

23 sierpnia odbyło się spotkanie dla pieszych i rowerzystów 60+. W spotkaniu wzięli udział zamojscy i lubelscy policjanci oraz eksperci ruchu drogowego.

Zaprezentowane zostały filmy dedykowane akcji, a prelegenci wskazali zagrożenia na drodze oraz sposoby ich unikania.

Aspirant sztabowy Marek Świszcz z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, opowiedział o przepisach oraz zasadach poprawnego poruszania się pieszych i rowerzystów w strefach zabudowanych i niezabudowanych oraz o konieczności używania odblasków. Pani komisarz Agnieszka Łoś z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, zwróciła szczególną uwagę seniorów na widoczność pieszych, rowerzystów i motorowerzystów w nocy, oraz znaczenie odblasków – które przede wszystkim służą naszemu bezpieczeństwu. Sierżant sztabowy Dariusz Podkowiak z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zaprezentował obecnym postawy i gesty wykonywane przez policjanta kierującego ruchem, objaśnił również ich znaczenie.

Otrzymaliśmy filmy dedykowane akcji nagrane przez Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie, zachęcamy do ich obejrzenia:

Celem akcji „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny” jest podniesienie bezpieczeństwa na drodze pieszych i rowerzystów 60+.

Każdy z Seniorów który na spotkanie przyjechał rowerem mógł też bezpłatnie dokonać przeglądu swoich „dwóch kółek” oraz doposażyć rower w obowiązkowe światła, dzwonki i odblaski.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
wesoły antek
Taka podwyżka a dla czego panowie się ...
Ćwik&Zwola...
Rozumiem że ta psedo konferencja to ost...
Ma byc
@jas na filmie mowia ze ma byc tam gdzie...
jas
A co z delegaturą urzędu wojewódzkieg...
Ja nie mogę
Nie no Pan Ćwik jest gotowy do EU. Pozi...
Fredek
A co wspólnego z domem dziecka w Tomasz...
Kto
A co z wynajmującymi tam pomieszczenia ...
"Zulugula"
To chodźmy wszyscy do do Kauflandu du...
pasażer
A może tak pan radny zajął by się ni...
Jan III
Dużo dni ma ten maj 922?...
Do ‚ed’
Ceny śmieci rosną ale zobaczysz jak wz...
Wilk
Sondaż do niczego. Jak sie pozwala glos...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018