R E K L A M A

Z I P

Od CzytelnikaRedakcja14 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy ()

Zamość: “Są jeszcze wśród nas uczciwi ludzie”

fot. pixabay.com

R E K L A M A    B O A R D

Jedna z mieszkanek Zamościa wczoraj, 13 lutego, znalazła na ulicy telefon komórkowy o znacznej wartości. Jak się okazało zgubiony przez nastolatkę. Telefon posiadał blokadę ekranu, co znacznie utrudniło możliwość powiadomienia o odnalezieniu cennego przedmiotu. Na szczęście telefon zadzwonił, a mieszkanka Zamościa mogła zwrócić telefon właścicielce.

Jednak to nie koniec tej historii. Nasza czytelniczka, a jednocześnie mama opisanej wyżej nastolatki chciała serdecznie podziękować mieszkance Zamościa która znalazła telefon.

Za pośrednictwem Regionalnego Dziennika Internetowego roztocze.net chciałam bardzo podziękować Pani, – niestety nie znam nazwiska i imienia – która w dniu 13-lutego (ironia losu) znalazła w godzinach porannych na ulicy, w Zamościu telefon komórkowy mojej córki.

Jedyne co wiem o tej Pani to że na pewno jest uczciwą kobietą, pracuje w butiku na ul. Pereca (różowy szyld).

Wszyscy wiemy jak bardzo nastolatki i nie tylko, uzależnione są od telefonu i jego „mocy”. To swoiste zniewolenie od własnego telefonu i oczywiście WSZYSTKIEGO co w nim zawarte spowodowało, że córka straciła poczucie bezpieczeństwa.

Tak na marginesie – zrozumiałam, że mamy w rodzinie duży problem – uzależnienie od telefonu.

 

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Daniel Czubara
Zamojska polityka przeszła spore trzęs...
observer
o co w tym wszystkim chodzi? kampania wy...
Tak jest
Wielka porażka posła Zawiślaka i jego...
TORRES20400
Oprócz tego, że popierany przez PiS, t...
TORRES20400 3 minuty temu
No to szachownica się wywróciła. Był...
SC 5 minut temu
O właśnie. Dlatego tak Polska wygląda...
niestety 16 minut temu
jakby nie byl z PIS to bym na niego glos...
ownet 26 minut temu
Niezależnie od treści komentarzy 10 os...
Oneb@Noname 31 minut temu
Piszesz tak od 4 lat o tej pysze kroczą...
Oneb 34 minuty temu
Będzie wygrana w I turze. Już słyszę...
SC 37 minut temu
Ci konkurenci już byli bez szans w 2016...
SC 40 minut temu
A co władze samorządowe mogą zrobić....
4you 49 minut temu
Na tym polega geniusz Prezesa.Nie dał s...
Noname 56 minut temu
Panu prezydentowi Wnukowi w ciągu swoje...
roadrunner
Gratulacje Panie Prezydencie. Polityka, ...
Noname
Pycha kroczy przed upadkiem....
abc
Wizerunkowa porażka Sławka. PAW jest n...
Spostrzegawczy
Gratulacje dla Pana Prezydenta za wygran...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny