R E K L A M A

Z I P

Od CzytelnikaRedakcja14 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy

Zamość: “Są jeszcze wśród nas uczciwi ludzie”

fot. pixabay.com

Jedna z mieszkanek Zamościa wczoraj, 13 lutego, znalazła na ulicy telefon komórkowy o znacznej wartości. Jak się okazało zgubiony przez nastolatkę. Telefon posiadał blokadę ekranu, co znacznie utrudniło możliwość powiadomienia o odnalezieniu cennego przedmiotu. Na szczęście telefon zadzwonił, a mieszkanka Zamościa mogła zwrócić telefon właścicielce.

Jednak to nie koniec tej historii. Nasza czytelniczka, a jednocześnie mama opisanej wyżej nastolatki chciała serdecznie podziękować mieszkance Zamościa która znalazła telefon.

Za pośrednictwem Regionalnego Dziennika Internetowego roztocze.net chciałam bardzo podziękować Pani, – niestety nie znam nazwiska i imienia – która w dniu 13-lutego (ironia losu) znalazła w godzinach porannych na ulicy, w Zamościu telefon komórkowy mojej córki.

Jedyne co wiem o tej Pani to że na pewno jest uczciwą kobietą, pracuje w butiku na ul. Pereca (różowy szyld).

Wszyscy wiemy jak bardzo nastolatki i nie tylko, uzależnione są od telefonu i jego „mocy”. To swoiste zniewolenie od własnego telefonu i oczywiście WSZYSTKIEGO co w nim zawarte spowodowało, że córka straciła poczucie bezpieczeństwa.

Tak na marginesie – zrozumiałam, że mamy w rodzinie duży problem – uzależnienie od telefonu.

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "." dnia 14 lutego 2018 o godzinie 13:12:38 napisał:
  Święte słowa cyt. Tak na marginesie – zrozumiałam, że mamy w rodzinie duży problem – uzależnienie od telefonu.
  R E K L A M A
 • "ob" dnia 14 lutego 2018 o godzinie 13:30:22 napisał:
  No po prostu - mądra matka.
 • "Janusz" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 14:19:35 napisał:
  Też znalazłem telefon na Rynku Wielkim - oddałem do Straży Miejskiej, tak jak i 2 telefony na parkingu i również oddałem właścicielowi. Znalazłem również portfel ze znaczną gotówka ok 2 tys zł - też oddałem, chłopakowi z Werbkowic. Na parkingu przy parku znalazłem pamięć zewnętrzną oczywiście również oddałem. Ale gdy moja żona "zgubiła" telefon do dna dzisiejszego nikt nie oddał.
 • "ad111" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 15:05:36 napisał:
  Wniosek jest taki, że za tzw. dobre uczynki trzeba zapłacić. A tak btw, to gratuluje postawy i tak trzymać.
 • "Tekst nadesłany" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 15:44:51 napisał:
  Zapewne komuch zapierdolił

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny