Od CzytelnikaRedakcja14 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy

Zamość: „Są jeszcze wśród nas uczciwi ludzie”

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Jedna z mieszkanek Zamościa wczoraj, 13 lutego, znalazła na ulicy telefon komórkowy o znacznej wartości. Jak się okazało zgubiony przez nastolatkę. Telefon posiadał blokadę ekranu, co znacznie utrudniło możliwość powiadomienia o odnalezieniu cennego przedmiotu. Na szczęście telefon zadzwonił, a mieszkanka Zamościa mogła zwrócić telefon właścicielce.

Jednak to nie koniec tej historii. Nasza czytelniczka, a jednocześnie mama opisanej wyżej nastolatki chciała serdecznie podziękować mieszkance Zamościa która znalazła telefon.

Za pośrednictwem Regionalnego Dziennika Internetowego roztocze.net chciałam bardzo podziękować Pani, – niestety nie znam nazwiska i imienia – która w dniu 13-lutego (ironia losu) znalazła w godzinach porannych na ulicy, w Zamościu telefon komórkowy mojej córki.

Jedyne co wiem o tej Pani to że na pewno jest uczciwą kobietą, pracuje w butiku na ul. Pereca (różowy szyld).

Wszyscy wiemy jak bardzo nastolatki i nie tylko, uzależnione są od telefonu i jego „mocy”. To swoiste zniewolenie od własnego telefonu i oczywiście WSZYSTKIEGO co w nim zawarte spowodowało, że córka straciła poczucie bezpieczeństwa.

Tak na marginesie – zrozumiałam, że mamy w rodzinie duży problem – uzależnienie od telefonu.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "." dnia 14 lutego 2018 o godzinie 13:12:38 napisał:
  Święte słowa cyt. Tak na marginesie – zrozumiałam, że mamy w rodzinie duży problem – uzależnienie od telefonu.
  R E K L A M A
 • "ob" dnia 14 lutego 2018 o godzinie 13:30:22 napisał:
  No po prostu - mądra matka.
 • "Janusz" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 14:19:35 napisał:
  Też znalazłem telefon na Rynku Wielkim - oddałem do Straży Miejskiej, tak jak i 2 telefony na parkingu i również oddałem właścicielowi. Znalazłem również portfel ze znaczną gotówka ok 2 tys zł - też oddałem, chłopakowi z Werbkowic. Na parkingu przy parku znalazłem pamięć zewnętrzną oczywiście również oddałem. Ale gdy moja żona "zgubiła" telefon do dna dzisiejszego nikt nie oddał.
 • "ad111" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 15:05:36 napisał:
  Wniosek jest taki, że za tzw. dobre uczynki trzeba zapłacić. A tak btw, to gratuluje postawy i tak trzymać.
 • "Tekst nadesłany" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 15:44:51 napisał:
  Zapewne komuch zapierdolił

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Thomas
Beata Mazurek z numerem dwa w lubelskim...
KL
Stara wiadomość - to było w sobotę....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat