Lifestyle | ZamośćRedakcja21 grudnia 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Rywalizacja w konkursie „Świeć się z Energą” trwa – Zamość prowadzi w województwie lubelskim

Fot. Milena Kulda

Zamość ponownie wystartował w konkursie „Świeć się z Energą”. Czy z nowymi iluminacjami na Rynku Wielkim uda nam się zdobyć, tak jak roku temu, tytuł Świetlnej Stolicy Polski i wywalczyć sprzęt agd dla potrzebujących?

To już 9. edycja tego konkursu. W poprzedniej, dzięki ogromnemu zaangażowaniu mieszkańców, stowarzyszeń, organizacji i lokalnych mediów na nasze iluminacje zagłosowało najwięcej internautów, co pozwoliło nam pokonać w obu etapach (wojewódzkim i ogólnopolskim) blisko 100 rywali. Dzięki temu 34 potrzebujące rodziny z terenu miasta dostały od sponsora konkursu, Grupy Energa, sprzęt agd o łącznej wartości 50 tys. zł.W tym roku na Rynku Wielkim stanął Ogród Wyobraźni, stworzony z 200 tys. lampek.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy: wojewódzki oraz ogólnopolski. Pierwszy rozpoczął się 13 grudnia i potrwa do 2 stycznia. Etap drugi zaplanowano w dniach 8-15 stycznia.

Na chwilę obecną w województwie lubelskim prowadzi Zamość przed Modliborzycami, Puławami, Lublinem, Tomaszowem Lubelskim i Kraśnikiem.

Aby oddać głos na Zamość należy kliknąć TUTAJ.

 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
KM 38 minut temu
Gratulacje Kamil i panie Adamie!...
Jango Fett
10 punktów przewagi Hetmana nad drugim ...
mieszkaniec - p...
,,utworzone zostało również nowe stan...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama