nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara10 lipca 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 27 komentarzy

Zamość: Rynek Solny zdewastowany [AKTUALIZACJA]

Fot. Jacek Bełz UM w Zamościu

Do niektórych sytuacji i zdarzeń czasami brakuje słów…

W nocy z soboty na niedzielę (8/9 lipca) doszło do zniszczenia ławek i kwietników znajdujących się obok kotwicy na Rynku Solnym. Ucierpiała też część wystawy „Zamość sceną zamościan”, która towarzyszy 42. Zamojskiemu Latu Teatralnemu. Sprawą zajęła się już zamojska policja.

AKTUALIZACJA:

Jak informują Straż Miejska oraz policja sprawcą zniszczeń jest zamościanin poruszający się samochodem marki BMW. Auto najpierw wjechało w grupę pieszych a następnie uderzyło w ławki na Rynku Solnym.  Następnie kierowca odjechał. Na Rynku pozostały jednak tablice rejestracyjne auta. Po nich stróże prawa dotarli do kierowcy i jego towarzyszy. Do sprawy zatrzymano łącznie trzech zamościan w wieku 20-37 lat. 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 28.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ehe" dnia 9 lipca 2017 o godzinie 19:26:44 napisał:
  A co na to monitoring? Straż miejska też miała za daleko do wandala?
  R E K L A M A
 • "Beka" dnia 9 lipca 2017 o godzinie 19:35:34 napisał:
  Straż miejska pracuje do 23. Monitoring zarejestrował sprawcy już zostali złapani. Idiotów jak widać nie brakuje...
 • "ad111" dnia 9 lipca 2017 o godzinie 21:38:33 napisał:
  Zapewne przyszli bywalcy filharmonii się zaprezentowali...:(
 • "Normals" dnia 9 lipca 2017 o godzinie 22:14:57 napisał:
  Raczej może bywalcy izby na Majdanie.
 • "765" dnia 9 lipca 2017 o godzinie 23:03:06 napisał:
  Jak widać z tego i ostatnich przykładów Straż Miejska powinna pracować od 20 do 4 rano.
 • "x" dnia 9 lipca 2017 o godzinie 23:56:02 napisał:
  Niech zapłacą za wszystko jak zostali złapani.
 • "OLD space" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 9:20:58 napisał:
  Brawo monitoring Straży Miejskiej , za reakcję i profesjonalizm ...
 • "Eee" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 9:52:27 napisał:
  Chcieli zlikwidować te ławki, bo na nich kiedyś usiadł czarnoskory muzulmanin. Nie będzie teraz taka ławka psuć polskości Polski.
 • "znudzony" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 10:21:41 napisał:
  Czy wiadomo już kim są sprawcy ( np czy są to mieszkańcy Zamościa a może byli to "turyści" ) i co im wpadło do łba aby coś takiego zrobić. Uważam , że wizerunki i personalia tych wandali powinny zostać podane do publicznej wiadomości . A tak swoją drogą zdewastowanie takich konstrukcji betonowych pewnie wymagało czasu i zapewne nie odbyło się to cicho . Czy nikt tego nie widział ( nie słyszał ) i nie zawiadomił Policji ? Czy szczególnie w okresie wakacyjnym ( sezonowym ) straż miejska nie powinna pełnić dyżurów całonocnych ? Czy właśnie w tym okresie Starówka powinna pozostawać samej sobie ? Panie Prezydencie, jakie wnioski wyciągnie pan z tej smutnej lekcji ? Co na to Komendant SM ?
 • "Karol" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 11:11:48 napisał:
  Podpisuję się pod tekstem " znudzonego" i czekam na odpowiedzi na postawione pytania.
  R E K L A M A
 • "OLD space" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 12:50:59 napisał:
  Do Karol i znudzony,czytajcie uważnie poprzednie artykuły ...
 • "znudzony" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 13:20:41 napisał:
  do @Old space. Nie ma w nich odpowiedzi na moje pytania. Pytania są ciągle aktualne
 • "kmicic" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 14:40:26 napisał:
  a co wy z tą z strażą miejską, a choćby czuwali i 24 godziny na dobę to i tak na głupotę i bandytyzm nie ma rady, niektórych imbecyli nie da się już wychować, myślicie że podanie wyroku do publicznej wiadomości coś da (nie jest powiedziane, że będą wśród koleżków szczycić się swym dziełem?), myślę, że najlepsza kara to praca społecznie użyteczna wśród miejskich latryn
 • "ak" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 16:16:17 napisał:
  Prace społeczne są dla meneli. Każdy, kto bez konieczności wjeżdża na Stare Miasto, jest menelem. Ci co wjeżdżają na Stare Miasto z piskiem opon, a zdarzało mi się takich widzieć, to bandyci. Dla tych są trochę inne kary.
 • "mieszkaniec" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 16:18:52 napisał:
  Upublicznić wizerunki i prace spoleczne nie bedzie chamstwo dewastowalo Naszego Zamościa!!
 • "Thomas" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 16:54:11 napisał:
  Samo to, ze zostały zniszczone plakaty reklamujące Zamoyskie lato teatralne.
 • "edek" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 17:22:56 napisał:
  Akurat te ławki raczej do tanich nie należą, wiec sebastiany może coś zapamiętają jak trzeba będzie dupe z dzielnicy na szparagi do Niemiec zabrać a potem nie będzie na Wóde i ćpanie.
 • "Normals" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 17:30:14 napisał:
  Masz rację "kmicic" zagonić burków do roboty, czyszczenie publicznych klopów chluby wśród kolesiów nie przyniesie.
 • "Anonim" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 17:30:40 napisał:
  Prace społeczne niewiele dadzą odbębnią robotę na odwal, cięgle robiąc sobie przerwy na papieroska, najlepiej jak za wszystkie szkody zapłacą z własnej kieszeni plus mandat pieniężny. Wtedy nie będą się mieli czym chwalić przed koleżkami, jeszcze będą się z nich śmiali że kasę stracili.
 • "z_boku" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 18:24:22 napisał:
  Mamy przed ratuszem miejsce w którym znajdował się pręgierz i tak sobie myślę,że miasto stać na jego "rewitalizację".
  R E K L A M A
 • "STYX" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 19:14:14 napisał:
  Kto wpuścił imigrantów do Zamościa ??? Bo przecież Polak , a tym bardziej katolik, tego nie zrobił.
 • "TORRES20400" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 21:23:33 napisał:
  Być może nowi emigranci "za chlebem" z Polski, napatrzyli się na zwyczaje społeczne "tamtejsze", i przenoszą to na grunt zamojski. Dobrze, że se koleś tirem rundki nie zrobił po parasolkach na Rynku Wielkim.
 • "antylewus" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 21:44:38 napisał:
  Lewactwo próbuje na forach atakować Patriotów i Kościół , ukazując w bardzo złym świetle. Chcesz w Zamościu uchodźców? Zaproś ich do domu.
 • "Thomas" dnia 10 lipca 2017 o godzinie 23:29:40 napisał:
  Przecież Zamość to nasz wspólny dom.
 • "niewiem" dnia 11 lipca 2017 o godzinie 5:43:39 napisał:
  I bardzo dobrze rozpierdolcie to miasto niech nic tu nie bedzie. Sadzmy Las po co wam ławki jak mozna usiąść po turecku na kocyku.
 • "takitam" dnia 11 lipca 2017 o godzinie 10:17:02 napisał:
  "Zolnierze Wykleci" z kolan powstali
 • "Nb" dnia 15 lipca 2017 o godzinie 11:21:18 napisał:
  Powinni być wystawieni w klatkach na widok publiczny na Rynku w ośmieszających t-shirtach i słuchać opinii mieszkańców na swój temat przez cały dzień a gwarantuję,że przejdzie im ochota jak i potencjalnym następom na podobne wybryki.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama